[KATOWICE]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Sosnowiec

przez Renata1967 25 gru 2006, 13:45
Od kilku lat cierpię na podobną chorobę i w zwiazku z tym odbyłam terapię w szpitalu w Szopienicach, co prawda nie wyleczyłam się z agorafobii ale wiele zrozumiałam- serdecznie polecam , a wszczególnosci dr. Bartosza Wronę i mgr.Magdalenę Klasik
Ruda

przez lija70 27 gru 2006, 18:30
:D Reniu podrawiam tam trzeba skierowanie czy co jak sie teraz czujesz radzisz sobie chodzi mi o agorafobię
Myślę, że ludzie są znacznie lepsi, niż są w stanie sobie to wyobrazić w najśmielszych marzeniach.

przez Lu1985 07 lut 2007, 22:07
Ktos podawal tutaj psychologa z okolic siemianowic prosze o konkretniejsze namiary najlepiej na pw albo tutaj pozdro

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Atkaa 16 lut 2007, 14:56
Witam wszystkich. Przeczytalam wasze posty ale nadal nie widzę żadnych konkretów. Jesli ktoś ma namiar na sprawdzonego psychoterapeutę z okolic Chorzowa, w Katowicach to bardzo bym prosiła o kontakt. BYłam ostatnio w AlterMed w Katowicach ale przyjęła mnie bardzo niekompetentna pani psycholog po czym pogłębił moją samokrytykę :? Zdecydowałam, że jednak poszukam kogoś innego. Liczę na was kochani...
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez Crystalia 20 mar 2007, 14:59
Czy leczył się ktoś, bądź nadal leczy u lek. med. Krzysztofa Kotrysa, który przyjmuje w katowicach i Jaworznie?
Odwaga jest podążaniem w nieznane wbrew swoim obawom. Nie oznacza ona braku lęku.

Gliwice

przez mariolka85 22 mar 2007, 22:03
a macie w zanadrzu jakiegoś dobrego terapeutę z Gliwic? z NFZu oferują terapię raz w miesiącu bo psycholog przyjmuje tylko raz na tydzień i są duże kolejki! paranoja!
...łzy na policzkach, a w główce marzeń sto..

przez Atkaa 24 mar 2007, 13:11
Hej, nareszcie po wielu trudach i znojach znalazłam psychologa, który odpowiada mi pod każdym względem. Jesli ktoś z okolic Katowic jest zainteresowany to podam info na pw. Zaznaczam tylko, że pani dr nie przyjmuje z NFZ. Godzina spotkania = 60 zł ALE SAMOPOCZUCIE PO WIZYCIE OCENIAM na nieporównywalnie wyższą cenę :D
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

uzdrawianie praniczne

przez Crystalia 01 kwi 2007, 11:09
Czy ktoś próbował pranicznej psychoterapii (rodzaj bioterapii) zwłaszcza miał kontakt z p. Lucyną Tomaszewską lub z kimś innym leczącym tą metodą to proszę o opinię (może być na priv)
Odwaga jest podążaniem w nieznane wbrew swoim obawom. Nie oznacza ona braku lęku.

Re: No ja bym polecił coś jeszcze...

przez biangutsa 04 kwi 2007, 10:46
anonimowy-zalamany napisał(a):Ja znam jeszcze jeden, ale nie prywatny... W przychodni na Bocheńskiego czy Kasprzaka (różnie te ulice zwą) Psycholog Cabalska, i Psychiatra Ferenz... Najlepsi Specialiści.. Jak chcesz więcej info pisz do m nie na gg, albo na priv... Pozdro

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:46 am ]
jeżeli chodzi o dr. Ferenca który przyjmuje w szopienicach to gorąco odradzam ,mam depresje i bulimie (niestety tą nieoczyszczająca ,potrafię w ciągu dnia wrzucić w siebie 10-15 tys.kcal.,przytyć 10kg w ciągu tygodnia to dla mnie pestka )gdy to mu powiedziałam stwierdził ,że do leków przepisze mi wściekłego psa ,zamurowało mnie to hasło ,a gdy zadzwoniłam po próbie samobójczej i prosiłam o zamknięcie w szpitalu doradzil poszukać sobie na własną ręke szpitala ,bo szopienice to nie był mój rejon .dla mnie osobiście był porażką w próbie leczenia

przez Pisioo 05 kwi 2007, 15:45
Ja polecam Jolantą Borowską-Daab przyjmuje w Katowicach.
Terapia u niej bardzo mi pomogła.
http://www.psychoterapia-silesia.org.pl/gabinety.html

przez Atkaa 05 kwi 2007, 18:06
Właśnie, też słyszałam że jest bardzo dobrym terapeutą i nawet próbowałam się do niej dostać ale miała niestety wszystkie terminy zajęte na najbliższe miesiące a ja nie mogłam czekać. Na szczęście znalazłam innego psychologa i jestem zadowolona z efektów ;)
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

dr. Skowron Ruda Śląska

przez dawidek1 13 kwi 2007, 12:54
Moi drodzy dzukam pomocy. Czy ktoś z Was leczy bądź leczył sie u p. dr Skowrona z Rudy Ślaskiej. Słyszałam o nim wiele dobrego. Zamierzam u niego się leczyć. Pomóżcie. Jeśli jest tu ktos taki prosze o kontakt na gg.

Reportaż

przez misigan 28 kwi 2007, 18:13
Witam

Przede wszystkim nie chciałabym by ktokolwiek z Was traktował mnie jak intruza. Jestem zwyczajną osobą, tak jak każdy z Was i zajmuję się takimi samymi rzeczami jak Wy?

Pracuję obecnie na reportażem o wspólnotach internetowych, które tworzą się ze względu na łączące członków zainteresowania, plany czy tak jak w Waszym przypadku problemy.
Chciałaby porozmawiać z Wami o tym, dlaczego tutaj zaglądacie, czego tutaj szukacie, w jakich okolicznościach trafiliście na forum i czym jest ono dla was? Czy pomoc jaka oferowana jest osobom cierpiącym na nerwicę lub depresję w "realu" nie jest tym czego oczekujecie? Czy w świecie rzeczywistym nie znacie ludzi, z którymi możecie otwarcie porozmawiać? Czy chodzi o to, że tutaj jesteście anonimowi i nie ponosicie konsekwencji?

Chciałbym poznać Wasze motywy i zrozumieć czym dla Was jest to forum.
Nie chcę jednocześnie nikogo do niczego zmuszać, nie poluję na sensację. Dziennikarz wbrew temu co obecnie prezentują media nie szuka sensacji a jedynie pokazuje rzeczywistość. Przynajmniej powinno tak być i zawsze staram sie wypełniać misję a nie kombinować i podpuszczać.
Dlatego, oficjalnie przedstawiam sprawę a nie podszywam się pod kogoś z problemami.

Liczę, że będziecie gotowi do współpracy.

Mieszkam w Katowicach i gdyby znalazło się kilka osób gotowych się spotkać ze mną i porozmawiać o problemach z jakimi się borykacie oraz o tym wszystkim co łączy się z depresją czy nerwicą i tym forum, byłoby mi bardzo miło.

Jednocześnie zapewniam wszystkich, którzy będą chcieli się wypowiedzieć, że Wasze nicki z forum oraz wszelkie dane osobowe i informacje, pozwalające na waszą identyfikację zarówno w rzeczywistości jak w świecie wirtualny zostaną zmienione.

Czy jesteście chętnie porozmawiać ze mną? Osobą, która nie ma pojęcia o tym z jakimi problemami sie borykacie i czego szukacie w sieci. Ale jednocześnie osobą, która chce ten świat poznać?
Home is behind, the world ahead...

przez GRACJA 29 kwi 2007, 22:47
Myślę że odpowiedź jest w temacie - co daje wam to forum
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

Sortuj wg