[GDAŃSK]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez pierm77 28 paź 2006, 17:14
Lusi napisał(a):HA HA HA
Jaja sobie robisz. Nie może się tak nazywać.

http://www.elmed.sopot.pl/psychiatra.html
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez Lusi 30 paź 2006, 12:44
jowita napisał(a):LUSI co tu smiesznego??tak sie nazywa a jak nie wierysz to sprawdz,nie wiem co cie tak ubawiło dziwne masz nastawienie:(

Oj, nie dąsaj się.
Nie o to chodzi, że Ci nie wierzę, tylko wypowiedziałam kilka razy na głos "Mariusz Wiglusz" i śmiesznie to brzmi.
Zapewne zostałam przez Ciebie żle odebrana.
Sorki.
ExModerator

przez osia nie dam sie pokonac! 15 lis 2006, 16:26
a wiec radosnie moge napisac ze skonczyl;am leczenie po roku i jest swietnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!zdrowa zdrowa zdrowa normalna :D
bez jakis tam lekow!!!!!!!
pozdrawiam wszystkich uderzajcie do niego :D
pa pa pa pa !!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krzysztof 22 lis 2006, 09:40
osia, gratluje serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!, też sie leczę u niego i zaczynam równiez finiszować, za 1,5 miesiaca zmniejszam dawki i za dwa miesiące napisze to samo co TY. Znalazłem lekarza dzięki Tobie, bardzo Ci dziękuję

Polecam Gabinet Psychoterapii w Gdańsku

przez lottos 28 gru 2006, 14:15
Psycholog mgr Alina Szabłowska
Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej.
Gabinet Psychoterapii Gdańsk Orunia Górna ul. Krzemowa 16 II piętro 80-041 Gdańsk (budynek NZOZ Baltimed).
Gabinet czynny od pon.-piątku w godz. 8.00-19.00

Oferuję profesjonalne usługi psychologiczne w zakresie:
- psychoterapii indywidualnej krótko i długoterminowej (dorosłych, młodzieży)
- pomocy psychologicznej
- konsultacji psychologicznych

Służę pomocą w rozwiązywaniu problemów dotyczących:
- zaburzeń lękowych (strach, lęk, fobie, obsesje, nerwice)
- zaburzeń nastroju (depresja, mania)
- zaburzenia osobowości
- zaburzeń zachowania
- zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia)
- zaburzeń późnego okresu dorosłości
- kryzysów życiowych (wieku dorastania, wieku średniego, rozwodu, straty bliskiej osoby)
- rozwiązywania problemów relacyjnych (trudności w kontaktach z innymi ludźmi)

Rejestracja telefoniczna 0-601-504-922
(możliwość uzgodnienia spotkania w dogodnym terminie)
Więcej informacji:
http://www.pg.gda.pl/~azawadzk

Szukam psychologa i psychiatra w Gdyni/Gdańsku

przez Jara79 05 sty 2007, 17:26
Sami wiecie jak ważne jest by znaleźć dobrego fachowca. Bardzo Proszę o namiary na sprawdzonego, dobrego psychologa, gdyż dwóch poprzednich moich było takich sobie. Z góry dzięki

[ Dodano: Pią Sty 05, 2007 4:26 pm ]
Ja chodziłem przez 10 miesięcy do pedagog która miała zrobione kurs psychoanalizy w Krakowie. Płaciłem 70 zł za 50 min (z zegarkiem w reku). a dokładnie to chodziłem do gdyni na Dąbrowskiego. Była strasznie zasadnicza i trzymała się strasznie reguł aż raz przesadziła. Wydaje mi się że za bardzo książkowo mnie potraktowała czyli jak każdego pacjęta, a że była pedagogiem to traktowała mnie jak dziecko! co mnie wkurzało. Może i jestem niedojrzały emocjonalny ale bez przesady nie można tak traktować dorosłego faceta. Krótko mówiąc miałem wrażenie że chodzi jej tylko o kasę i dlatego stwierdziała że mi potrzebna jest dłuuuga terapia.

przez Lusi 05 sty 2007, 17:59
Katarzyna Słaboszowska tel. 600 252 600
Jest dobra ale droga, przyjmuje tylko prywatnie.

Osobiście chodzę do innej też prywatnie. Nie mam do niej telefonu bo zapisuję się do niej u mnie w przychodni (Suchanino).
ExModerator

przez Jara79 05 sty 2007, 18:55
Czy ktoś leczył się już o dr Szelugi ?? Mam zamiar iść do nie go ale nie wiem jaki jest. Podobno jest dobrym psychiatrą oraz jest psychoterapeutą.

przez lotta 09 sty 2007, 22:33
poczytałam o dr Szeluga. może być skuteczny. stosuje różne terapie a to ważne, dobry terpeuta dostosowuje terapię do problemu i potrzeb klienta a nie traktuje wszystkich jednakowo...
jak będziesz wiedział ile sobie życzy za wizytę to proszę daj znać, zacznę oszczędzać...i zapytaj o terapię behawioralną:)
powodzenia
Moim świętym prawem jest czuć się dobrze.

przez Jara79 10 sty 2007, 19:41
witam
Odnosnie dr Szelugi to liczy sobie za wizytę 100zł. Stosuje sparcie psychologiczne z (głeboka relaksacja i podobno hipnozę) Mojej znajomej koleżankę to podobno wyciągnął z głebokiej depresji.

Oddział nerwic w szpitalu w AM

przez runa 13 sty 2007, 11:14
Od dwóch miesięcy jestem na oddziale dziennym nerwic. Wyszłam z uzaleznienia od medazepamu. Biore udział w psychoterapii. Jestem już inna.
Chciałam tym wszystkim, którzy się zastanawiają czy warto iść do szpitala powiedzieć,że WARTO!!
W Akademii jest wspaniala pani psycholog Maria. Jest osobą o niesamowitym podejściu do pacjenta.
Ja chorowałm na nerwice 5 lat i w Akademi znalazłam drogę.Jeszcze miesiąc i zostane wypisana. Ze szpitala wyjdzie inna osoba. Od dwóch miesiecy nie miałąm ani jednego ataku. Zupełnie inaczej patrze na swoja chorobe. To ja nią rządze a nie ona mną.
Po raz kolejny widze ,że psychoterapia to bardzo wazna częsć leczenia.

Życze Nam wszystkim powrotu do zdrowia i pozdrawiam

runa
DONIEŚ NA SWÓJ LĘK. JEST TO JEDYNY POŻYTEK Z DONOSÓW.

przez gina 13 sty 2007, 16:20
Wspaniały post,RUNA,po prostu mnie zamurowało, jesteś fantastyczna,ależ cieplutko na serduchu się zrobiło,gratuluję :D
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez Aga1 13 sty 2007, 16:22
Witaj runa, trzymam kciuki .Milo slyszec ze jest lepiej , a niedlugo bedzie bardzo dobrze.I oto znow kolejny przyklad ze nie nalezy sie bac leczenia. Wiadomo poczatek jest trudny , ale potem ... :lol:

przez runa 13 sty 2007, 17:41
Gina, Aga

Serdecznie dziekuje za dobre słowa ;))

pozdrawiam
DONIEŚ NA SWÓJ LĘK. JEST TO JEDYNY POŻYTEK Z DONOSÓW.

Sortuj wg