[RZESZÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Rzeszów]

przez blackbird 15 maja 2012, 12:13
kate 5 napisał(a):cześć! potrzebuję numer telefonu, aby umówic się na prywatną wizytę do dr Kucharskiego w Rzeszowie! zdiagnozowano u mnie zespół lęku przewlekłego z zaburzeniami obsesyjno- kompulsywnymi ! Proszę jeśki ktoś korzysta z pomocy dr Kucharskiego proszę o podanie mi informacji jak sie z nim umówic na prywatna wizytę, gdzie przyjmuje i w jakie dni? bede ogromnie wdzięczna

przylaczam sie do prosby kate5, kto zna namiary, podajcie plisss,
i jaki jest termin oczekiwania na wizyte?

[Rzeszów]

przez elfik1277 17 wrz 2012, 13:34
Mam wielką prośbę, czy mógłby mi ktoś polecić dobrego psychologa w Rzeszowie? obecnie kończę terapię u jednego psychologa, ale nie jestem zadowolona i chciałabym się wybrać do kogoś innego. Z góry dzięki..

[Rzeszów]

przez pysiunia 17 wrz 2012, 14:56
elfik1277 napisał(a):Mam wielką prośbę, czy mógłby mi ktoś polecić dobrego psychologa w Rzeszowie? obecnie kończę terapię u jednego psychologa, ale nie jestem zadowolona i chciałabym się wybrać do kogoś innego. Z góry dzięki..

Elfik1277, Do kogo chodzisz ?

Ja chodziłam do mgr B. Niedzieli, ale zrezygnowałam z niej.
Teraz zaczęłam u innej, ale dzisiaj będę u niej 3-ci raz, więc trudno coś powiedzieć..
Na jakie schorzenie potrzebujesz psychoterapii ?
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Rzeszów]

przez elfik1277 18 wrz 2012, 14:33
Ja kończę właśnie terapię u R. Sołkowicz-Winiarskiej i nie jestem zadowolona..:( zaproponowała mi kontynuację terapii,ale u siebie prywatnie...
Moje schorzenie to nawracające objawy nerwicy..
A obecną Panią psycholog polecił Ci lekarz, czy sama ją wybrałas?

[Rzeszów]

przez DelRey25 18 wrz 2012, 21:12
Ja polecam Magdę Wiecheć, przyjmuje prywatnie. 80zł za wizytę. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym.

http://www.psycholog-rzeszow.pl/o_mnie.php

Co do psychiatrów, to oprócz Kucharskiego polecam również Dariusza Mazurkiewicza. Jest ordynatorem na oddziale psychiatrycznym w Rzeszowie. Przyjmuje prywatnie w Medyku na Szopena. Poniżej link:

http://www.mazurkiewicz.yoyo.pl/
F31.9
F42.0
F60.8

[Rzeszów]

przez elfik1277 19 wrz 2012, 14:16
Dziękuję bardzo..szkoda jedynie,że nie przyjmuje na fundusz, bo niestety nie dam rady wybrać się na prywatne sesje...

[Rzeszów]

przez quiedro 22 lis 2012, 20:45
Hej, odkopuję temat w tej kategorii odnośnie Rzeszowa. Jest ktoś może na forum, kto zna jakiegoś dobrego psychologa, ew. też czy w Rzeszowie można byłoby uczęszczać na jakąś terapię?
Pytam na zaś, może w końcu bym się na coś zdecydował :smile:
quiedro

[Rzeszów]

przez trish 17 gru 2012, 19:29
czy oprócz wspomnianej wyżej pani Wiecheć są jeszcze w Rzeszowie inni terapeuci poznawczo-behawioralni? googlanie wykazuje, że nie, ale nie bardzo chce mi się w to wierzyć... będę wdzięczna za wszelkie informacje/namiary :-)

[Rzeszów]

przez DelRey25 17 gru 2012, 23:29
Pani Wiecheć przyjmuje również na NFZ w Łańcucie.
F31.9
F42.0
F60.8

[Rzeszów]

przez trish 18 gru 2012, 17:41
DelRey25 napisał(a):Pani Wiecheć przyjmuje również na NFZ w Łańcucie.

naprawdę? myślałam, że ma tylko prywatną praktykę... a wiesz może gdzie dokładnie w Łańcucie można ją znaleźć?

[Rzeszów]

przez DelRey25 19 gru 2012, 01:44
O ile się nie mylę to na Matejki 17, poradnia zdrowia psychicznego.
F31.9
F42.0
F60.8

[Rzeszów]

przez Neuro-Med 02 lut 2013, 16:43
Zapraszam do nowo otwartej poradnii Neuro-Med w Rzeszowie :) - oczywiście w razie potrzeby. Z ciekawostek - będzie prowwadzić terapie terapeutka Poznawczo-Behawioralna... co w Rzeszowie jest chyba raczej rzadkością ..
http://www.n-med.eu Centrum Diagnozy i Terapii w Rzeszowie. Psycholog Logopeda Dietetyk i Masażysta

[Rzeszów]

przez agness123 10 lut 2013, 15:29
ja byłam w terapii poznawczo behawioralnej w Rzeszowie jeszcze w zeszłym roku, u p.Joasi Jachyry w ośrodku interwencji kryzysowej na skubisza, tam ona przyjmuje, ale teraz jest na macierzyńskim. Inne psycholożki tam pracuja w innym nurcie wiec pewnie poczekam az p.Joasia wróci - mi mówiła jeszcze przed odejsciem że latem wraca do pracy.

[Rzeszów]

przez meeduza 14 lut 2013, 15:32
heeey :)

Sluchajcie, oprocz Dr Kucharskiego, Dr Hałaj czy Dr Arletty Kubickiej, są jeszcze dobrzy psychologowie w RZeszowie? Bo wybieram się od mega długiego czasu, a jest coraz gorzej, będę szła pierwszy raz w ogóle w życiu, więc chciałabym żeby to był ktoś dobry :) No i.. czy ktoś z nich przyjmuje na NFZ? albo ktokolwiek inny, kto nie ma tylko prywatnych gabinetów?

Pozdrówki i oczywiście miłości w Walentynki :))

Sortuj wg