[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Komorów]

przez xirekm 29 lis 2012, 20:50
asik207 napisał(a):
xirekm napisał(a):Tak naprawdę w F6 zamiast pomóc to mi przeszkodzili. Wpisali mi diagnozę że mam zaburzenia organiczne choć CT i EEG tego nie potwierdzają. I teraz przez to w większości oddziałów nerwicowych drzwi mam zamknięte. :-(

Ja bym na Twoim miejscu poszła do jakiegoś dobrego lekarza i prosiła o to, żeby powtórzył badania jakie miałeś i jeszcze raz zdiagnozował. :)

Po tym jak z powodu choroby rzuciłem pracę (bo lekarze myśleli że udaję i nie chcieli mi przepisać zwolnienia) i na Sobieskiego nic nie pomogli teraz mieszkam u rodziców na wsi, a tu jest tylko jeden psychiatra i jeden psycholog, oboje tacy sobie.

Jedyną szansą dla mnie jest przyjęcie do dobrego szpitala (a z tym mam problem), a do zwykłego szpitala gdzie leczą tylko lekami iść nie chcę, leki nic nie pomogą i trzeba jeszcze znosić ekscesy ludzi z manią czy schizofrenią.

[Komorów]

przez asik207 29 lis 2012, 21:35
xirekm napisał(a):
asik207 napisał(a):
xirekm napisał(a):Tak naprawdę w F6 zamiast pomóc to mi przeszkodzili. Wpisali mi diagnozę że mam zaburzenia organiczne choć CT i EEG tego nie potwierdzają. I teraz przez to w większości oddziałów nerwicowych drzwi mam zamknięte. :-(

Ja bym na Twoim miejscu poszła do jakiegoś dobrego lekarza i prosiła o to, żeby powtórzył badania jakie miałeś i jeszcze raz zdiagnozował. :)

Po tym jak z powodu choroby rzuciłem pracę (bo lekarze myśleli że udaję i nie chcieli mi przepisać zwolnienia) i na Sobieskiego nic nie pomogli teraz mieszkam u rodziców na wsi, a tu jest tylko jeden psychiatra i jeden psycholog, oboje tacy sobie.

Jedyną szansą dla mnie jest przyjęcie do dobrego szpitala (a z tym mam problem), a do zwykłego szpitala gdzie leczą tylko lekami iść nie chcę, leki nic nie pomogą i trzeba jeszcze znosić ekscesy ludzi z manią czy schizofrenią.

Teraz nie ma rejonizacji, więc nie jesteś skazany na lekarza w swoim miejscu zamieszkania. Możesz poszukać lekarza np. w jakimś większym mieście.. Głowa do góry, każdy problem da się rozwiązać :D

-- 29 lis 2012, 20:38 --

Nenaja napisał(a):a właśnie.... co do stołu do tenisa... to proponuje zabranie ze sobą piłeczek pinpongowych :oops: :mhm:

Otóż to. W Komorowie nie można ich kupić, wszędzie szukaliśmy i nigdzie nie było, jedynie w Pruszkowie są :)

[Komorów]

przez znerwicowany999 30 lis 2012, 23:42
Witam ponownie, co trzeba wziąść na dwutygodniowy pobyt bo już troche spakowałem ale napewno cos zapomniałem ;]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Komorów]

przez asik207 01 gru 2012, 21:04
znerwicowany999 napisał(a):Witam ponownie, co trzeba wziąść na dwutygodniowy pobyt bo już troche spakowałem ale napewno cos zapomniałem ;]

Nie zapomnij o kubku, kawie, herbacie..Własny jasiek i kocyk się przydaje, proszek do prania, kapielówki, jesli będziesz chciał wybrać się na basen :smile:

[Komorów]

przez znerwicowany999 02 gru 2012, 12:50
do[b]asik207[/b]
co to jest dla ciebie własny jasiek bo ja nie kumam ;p, a co z nożem można mieć czy nie trzeba bo na stołówce są?? wzialem ly\zeczki widelce i noże do schabowego ;p a ja pytam czy można mieć zwykły nóż do krojenia??

[Komorów]

przez Nenaja 02 gru 2012, 13:07
znerwicowany999 napisał(a):do[b]asik207[/b]
co to jest dla ciebie własny jasiek bo ja nie kumam ;p, a co z nożem można mieć czy nie trzeba bo na stołówce są?? wzialem ly\zeczki widelce i noże do schabowego ;p a ja pytam czy można mieć zwykły nóż do krojenia??

a co chcesz kroić :P w razie czego są na stołówce... ja miałam sztućce ze sobą, ale w ogóle mi się nie przydały nawet przez te 3m-ce, oprócz łyżeczki do herbaty :D
a no i oprócz tego co asik207 weź jakiś talerzyk ze sobą, koc...bo teraz zimne noce są, a nie wiem czy na stanie jeszcze mają :P

A tak w ogóle to mam newsa.... zmienił się ordynator znowu...niestety nie wiem kto teraz jest "szefem", ale wiem że także nowi lekarze mają być (albo już są :P )

[Komorów]

przez CrazyGrzegorz 02 gru 2012, 13:24
skoro noce zimne są to może zabiore kogoś ze sobą żeby było cieplej ... ;) a tak w ogóle to można przywieźć swój piecyk elektryczny ? i czy na stanie mają jakieś żelazka, czy też trzeba wziąć ?

[Komorów]

przez znerwicowany999 02 gru 2012, 13:29
no ordynator się zmienił, nawet ładna laska :D:D, a co do lekarzy to nie wiem
nenaja, pomógł ci ten pobyt 3 miesięczny w komorowie?? podziel sie jakimis spostrzeżeniami, przemyśleniami, pisz wszystko co ciekawe:))

[Komorów]

przez Nenaja 02 gru 2012, 14:33
CrazyGrzegorz napisał(a):skoro noce zimne są to może zabiore kogoś ze sobą żeby było cieplej ... ;) a tak w ogóle to można przywieźć swój piecyk elektryczny ? i czy na stanie mają jakieś żelazka, czy też trzeba wziąć ?

kaloryferki grzeją...ale kocyk zawsze się przydaje :D żelazko jest jedno (przynajmniej było) ogólnodostępne...

znerwicowany999 napisał(a):no ordynator się zmienił, nawet ładna laska :D:D, a co do lekarzy to nie wiem
nenaja, pomógł ci ten pobyt 3 miesięczny w komorowie?? podziel sie jakimis spostrzeżeniami, przemyśleniami, pisz wszystko co ciekawe:))

no słyszałam że jakaś lasencja jest :P
hmmm... no właśnie 3m-ce to za krótko niestety by sobie to jakoś w głowie poukładać... zastanawiam się nad półroczna i indywidualna... bo na grupach miałam problem z "otwarciem" sie ;)
najbardziej zadowolona byłam z niektórych ludków i przepięknej okolicy...cisza i spokój :105:

[Komorów]

przez CrazyGrzegorz 02 gru 2012, 14:49
Nenaja napisał(a):no słyszałam że jakaś lasencja jest :P
hmmm... no właśnie 3m-ce to za krótko niestety by sobie to jakoś w głowie poukładać... zastanawiam się nad półroczna i indywidualna... bo na grupach miałam problem z "otwarciem" sie ;)
najbardziej zadowolona byłam z niektórych ludków i przepięknej okolicy...cisza i spokój :105:

Ciekawe jak się czuje pani ordynator jak czyta takie komentarze ;D
Jak czytam , że 3 miesiące to za krótko to zastanawiam się jakie ja będę miał wrażenia po pierwszych 2 tygodniach :P
Okolicy jeszcze dobrze nie zwiedziłem, ale zima jest, a to jak dla mnie nie sprzyja już spacerom :( więc nie wiem czy uda mi się zapoznać z tą piękną okolicą :(
Ale kaczuszki w stawie widziałem :) każdy kaczor miał swoją partnerkę, a było chyba z 10 par :) fajny widok ;P

[Komorów]

przez Nenaja 02 gru 2012, 14:58
zdążysz zwiedzić, jak trzeba będzie iść do sklepu :P
kaczuchy i koty to atrakcje "świrkowa"...a właśnie, proponuje wziąć ze sobą coś dodatkowego do jedzenia... bo troszku kiepsko z wyżywieniem :P a ostatni posiłek o 18 :mrgreen:

[Komorów]

przez namiestnik 02 gru 2012, 15:04
tych kaczuszek kiedyś było spooooro więcej - ze 100 chyba

[Komorów]

przez CrazyGrzegorz 02 gru 2012, 15:30
Nenaja napisał(a):zdążysz zwiedzić, jak trzeba będzie iść do sklepu :P
kaczuchy i koty to atrakcje "świrkowa"...a właśnie, proponuje wziąć ze sobą coś dodatkowego do jedzenia... bo troszku kiepsko z wyżywieniem :P a ostatni posiłek o 18 :mrgreen:

To sklep daleko jest ? ;D
to na ten oddział w Komorowie mówicie "świrków" ? ;P
a można chodzić na stołówkę w nocy podjadać coś ? ;D

[Komorów]

przez asik207 02 gru 2012, 18:14
znerwicowany999 napisał(a):do[b]asik207[/b]

chodziło mi o poduszeczkę :D
noże są na stołówce, ale bardzo tępę, ja zabieram swój nożyk :)

-- 02 gru 2012, 17:17 --

CrazyGrzegorz napisał(a):
Nenaja napisał(a):zdążysz zwiedzić, jak trzeba będzie iść do sklepu :P

To sklep daleko jest ? ;D
to na ten oddział w Komorowie mówicie "świrków" ? ;P
a można chodzić na stołówkę w nocy podjadać coś ? ;D

Raczej zamykają na noc stołowkę..
kawałek drogi jest do pierwszego sklepu..

Sortuj wg