[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KRAKÓW]

przez Gość 05 sty 2006, 15:56
Dzięki. Wiesz, trochę się obawiam lekarzy szpitalnych , właśnie tych z Kliniki UJ, bo leczę się u takich na hormony i mimo to, że lepszych specjalistów w Kraku nie ma to ich zabieganie itd skutkuje często olewającym podejściem do pacjenta. Miałam takie doświadzcenia u ginekologów - endokrynologów i to strasznie źle na mnie działa, d;atego bardzo ważne jest by był ten ważny komfort psychiczny. Czytałam o niej w necie, rzeczywiście doktorat i wiele, wiele rozpraw. I chyba jest Ona ze szkoły Kępińskiego, o ile się nie mylę. Ale jeśli możesz napisz coś więcej, jak Cię leczyła, jak Ci pomogła, bo jeśli Ją polecasz to pewnie Ci pomogła. Pozdrawiam
Gość

przez Gość 05 sty 2006, 15:59
Acha, i ile kosztuje wizyta prywatna? Czy na prywatna tez tak trudno do niej się dostac? W ogóle jeśli możesz napisz o Niej jak najwięcej.
Gość

przez atrucha 05 sty 2006, 16:00
Jeśli możesz to odezwij się na mojego maila..Bedzie łatwiej.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kogo nie polecam???

przez Dydona 05 sty 2006, 22:42
Myslę, ze wielu z nas natkneło się na niewiele mających współnego z tytułem psychoterapeuty, a nawet jak taki ma to zachowuje się tak, ze lepiej do niego nie isć . Przed kim ostrzegamy?
ja nie polecam pana Morasiewicza z Krakowa. Zupełne lekcewazenie pacjenta. Brak podejscia i liczy się tylko moment brania kasy.
Twarz nieczytelna, brak zainteresowania.

przez bibi 05 sty 2006, 23:28
dobry temat
ja nie polecam ...kurcze, że tez akurat trafiłam od razu na tego ( tą ) dobrego psychiatrę.
ale temat dobry
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Dydona 06 sty 2006, 09:55
Proponuję zgłoszenie się do Poradni Zakładu Psychoterapii SU w Krakowie - Lenartowicza 14, po telefonicznym ustaleniu godziny (633 12 03) celem przeprowadzenia badan diagnostycznych i omówienia mozliwosci ewentualnego leczenia.
Tak zalecił mi pan J.Aleksandrowicz znany psychoterapeuta, który w "rozmowach w toku" stwierdził że nerwica jest uleczalna, natomiast, jeśli jest niewyleczo :wink: na to powraca, wyleczona nie powraca.
Jeszcze nie byłam, ale zgłoszę się.
A dalej powiedział Szanowna Pani,
każde leczenie będzie przebiegało metodą prób i błędów jeśli wcześniej nie przeprowadzi się rzetelnej diagnozy. Dlatego proponowałem Pani zgłoszenie się do naszej Poradni i przeprowadzenie odpowiednich badań. Z nich wyniknie, jakie leczenie może być dla Pani użyteczne. Nie można z góry przesądzać, czy konieczna jest psychoterapia indywidualna czy grupowa, a tym bardziej, co ma być leczone.

przez Dana 06 sty 2006, 17:20
o ośrodku na Lenartowicza słyszalam , że dobry, oczywiście specjalisci. Niemniej jednak te badania, to wszystko trochę mnie przeraza. Bede sie strasznie denerwowac, ehhh:((, szczerze mowiac wolalabym intymny gabinecik, gdzie mozna polezec w czasie rozmowy...

Napisze meila, dzieki.

przez atrucha 06 sty 2006, 20:36
DarkAngel..a właśnie,że moja lekarka dysponuje leżanką.. :D Aczkolwiek nie widziałam by leżał na niej ktoś inny prócz jej psinki ;)
Przyjaciel forum

przez Olka 06 sty 2006, 21:07
DarkAngel napisał(a):wątpię, żebyś znalazła taki z leżanką, no chyba że w USA....

W ostatnim gabinecie jakim byłam było łozko z masażem- szok!!!! Zreszta było tam tak ładnie.....jak nie w panstowoym!!!!!
Ostatnio edytowano 07 sty 2006, 09:14 przez Olka, łącznie edytowano 1 raz
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez DarkAngel 06 sty 2006, 21:10
Olka napisał(a):W ostatnim gabinecie jakim było było łozko z masażem- szok!!!! Zreszta było tam tak ładnie.....jak nie w panstowoym!!!!!

Powiadasz, łóżko z masażem....... Niech zgadnę psychologiem był mężczyzna......hehe. No prawda masaże erotyczne u psychologa to w dzisiejszych czasach standart....... :wink:
Obrazek
ExModerator

przez Olka 07 sty 2006, 09:15
DarkAngel napisał(a):Niech zgadnę psychologiem był mężczyzna......hehe.

Zebyś wiedział!!!! Był nawet taki w moim typie.........-z zakolami :lol:
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez Gość 08 sty 2006, 11:45
A tak na poważnie to wydaje mi się naturalne, by była leżanka. Kiedy z nerwów robi mi się słabo szybko odzyskuje normę gdy się położe. Mnie by to wyluzowało.
Gość

przez Dydona 08 sty 2006, 15:28
Nie bój się tych badań to tylko kilka kartek ankiet do wypełnienia i nikt ci nie bedzie w tym przeszkadzał, ani z tobą rozmawiał. Tak przynajmniej kiedyś było. Na wynik czekasz dosć długo bo ktoś to musi zinterpretować. jeśli jest inaczej to poprawcie mnie.

przez Dana 08 sty 2006, 20:43
Dydona, co Ty opowiadasz? Serio? Trzeba tak dlugo czekać??? Wypelniac ankietki? Boże, a ja potrzebuję szybko jakieś interwencji, wiesz, pełno spraw do załatwienia, przyznam się, iż chciałam pójść otrzymać receptę, wziąć lek , trochę się uspokoić, może nawet na zasadzie autosugestii, że biorę lek i potem na psychoterapię. odpowiedzcie, czy faktycznie takie czekanie jest.......:((

Sortuj wg