entropia

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

entropia

przez entropia 04 kwi 2007, 20:08
Witam.
W ramach opowiedzenia się: mam 24 lata, miesiąc temu psychiatra zdiagnozował u mnie depresję, na którą podobno cierpię już od wielu lat i zaburzenia odżywiania. Nie wykluczam, że jestem tylko koszmarnie leniwa i zblazowana Trafiłam tu szukając informacji o Sulpirydzie.
Poizdrawiam,
Entropia.

przez GRACJA 05 kwi 2007, 13:09
"Sulpiryd to atypowy lek neuroleptyczny o dodatkowym działaniu przeciwdepresyjnym. Jest to lek antyautystyczny, aktywizujący. Spośród wszystkich neuroleptyków jest lekiem najbezpieczniejszym wywołującym najmniej działań ubocznych" - tak mówi ulotka. Ja dostałam go ponieważ mam zespół jelita nadwrażliwego /IBS/. Brałam go z Lerivonem. Ładnie sobie przytyłam. Jak przychodził duży stres to pojawiały się bóle brzucha i tak lądowałam w toalecie. Wtedy lekarz zwiększyła mi dawkę do 100mg i tak skończyło się moje leczenie sulpirydem. Zaczęłam po nim puchnąć /mam problemy z krążeniem/. Ale - każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, a więc proponuje spróbować. Każdy lek trzeba sprawdzić, nic nie wiadomo.Powodzenia.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez maiev 05 kwi 2007, 13:22
Witaj entropia!
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ashley 05 kwi 2007, 23:16
witaj ;)

przez Zorki 06 kwi 2007, 03:18
Ech, wszystko dąży do entropii ;)
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

Sortuj wg