Z fobią za pan brat

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Z fobią za pan brat

przez Makabra 13 lip 2014, 22:04
Mam wszystkie zajęcia w szkole, ale szczerze mówiąc zastanawiałam się nad pójściem normalnie od września, choć to chyba zły pomysł...
Makabra

Z fobią za pan brat

przez dunkelheit666 13 lip 2014, 22:08
Czemu zły pomysł? Staram się postawić w Twojej sytuacji, ale mam trochę inny problem "społeczny" niż Ty, więc nie wszystko mogę tak z biegu zrozumieć, dlatego się dopytuję :D Czego się boisz? Może warto stawić temu czoło? Skoro wahasz się nad tym czy wrócić, a nie trwasz zatwardziale przy izolacji, znaczy że w pewnym stopniu już jesteś gotowa :)
Mogę spytać o to co zrobili ci ludzie z wcześniejszej szkoły, ze doprowadzili Cię do takiego stanu?

Z fobią za pan brat

przez Makabra 13 lip 2014, 22:18
Bo mogę nie dać sobie rady, a przez to nawet w tej szkole będą uważali mnie za wariatkę, o ile już tak o mnie nie myślą. Boję się, że będzie tak, jak w gimnazjum, że stanę się pośmiewiskiem całej szkoły. Ludzie z poprzedniej szkoły? Poniżali mnie i wmówili, że jestem głupia, gruba, brzydka i ogólnie beznadziejna...
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Z fobią za pan brat

przez nie-smutna 16 lip 2014, 12:54
Kochani, widzę, że dyskusja się nieco rozwinęła :)
Dziękuję za słowa otuchy. Myślę, żeby przetestować takie podejście o którym piszą Cognac i Tikitiki. Alkohol wiadomo - zawsze dobrze robi, czy sie jest wśród znajomych czy na imprezie na której nikogo sie nie zna. Ale mimo wszystko nie chciałabym cały czas chodzić na bani tylko po to, żeby być otwartą i pewną siebie osobą w stosunku do nieznajomych :)

Sortuj wg