Wieczorne niepokoje

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Wieczorne niepokoje

przez zetino 27 cze 2014, 17:22
Hallo
Od dłuższego czasu lęczę się w P.P obecnie biorę Tianesal,w dzien jest wszystko ok ale w nocy mam niepokoje ,wrażenia braku oddechu i brak snu zasypiam około 3-4 rano czy to jest normalne.??????
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
27 cze 2014, 17:16

Wieczorne niepokoje

Avatar użytkownika
przez ekspert_abcZdrowie 28 cze 2014, 01:12
Witaj zetino!

Problemy ze snem, stany lękowe i wrażenie braku oddechu na pewno nie są normą. Skoro lekarz przepisał Ci Tianesal (lek przeciwdepresyjny i przeciwlękowy), to najwidoczniej miał ku temu powody. Być może objawy, jakie masz, są skutkami ubocznymi zażywanego przez Ciebie leku. Do działań niepożądanych po Tianesalu należą m.in.: jadłowstręt, koszmary senne, bezsenność, senność, zawroty głowy, ból głowy, omdlenie, drżenia, tachykardia, skurcze dodatkowe, ból w klatce piersiowej, uderzenia gorąca, duszność, ból żołądka, ból brzucha, uczucie suchości błony śluzowej jamy ustnej, nudności, wymioty, zaparcia, wzdęcia, ból mięśniowy, ból lędźwiowy, osłabienie, uczucie ściśniętego gardła.

Jak długo się leczysz? Bierzesz leki czy korzystasz też z psychoterapii?
Psycholog
Posty
7581
Dołączył(a)
22 sie 2011, 15:11

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Przeskocz do