Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zetino

Wieczorne niepokoje

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo

Od dłuższego czasu lęczę się w P.P obecnie biorę Tianesal,w dzien jest wszystko ok ale w nocy mam niepokoje ,wrażenia braku oddechu i brak snu zasypiam około 3-4 rano czy to jest normalne.??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj zetino!

 

Problemy ze snem, stany lękowe i wrażenie braku oddechu na pewno nie są normą. Skoro lekarz przepisał Ci Tianesal (lek przeciwdepresyjny i przeciwlękowy), to najwidoczniej miał ku temu powody. Być może objawy, jakie masz, są skutkami ubocznymi zażywanego przez Ciebie leku. Do działań niepożądanych po Tianesalu należą m.in.: jadłowstręt, koszmary senne, bezsenność, senność, zawroty głowy, ból głowy, omdlenie, drżenia, tachykardia, skurcze dodatkowe, ból w klatce piersiowej, uderzenia gorąca, duszność, ból żołądka, ból brzucha, uczucie suchości błony śluzowej jamy ustnej, nudności, wymioty, zaparcia, wzdęcia, ból mięśniowy, ból lędźwiowy, osłabienie, uczucie ściśniętego gardła.

 

Jak długo się leczysz? Bierzesz leki czy korzystasz też z psychoterapii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×