Cześć :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Morbid 27 mar 2014, 16:35
Cześć.
W sumie, to nie wiem od czego zacząć...
Trafiłam na to forum, ponieważ moje wszystkie problemy powoli zaczynają mnie przerastać. Czuję, że niedługo nie dam sobie z tym wszystkim rady. Wizyty u psychologa unikam jednak jak ognia, nie pójdę tam. Zostaje więc męczenie się ze swoimi problemami sam na sam. Ale nie mam już siły, to wszystko mnie męczy. W sumie nie wiem nawet, czy na prawdę chciałabym coś w swoim życiu zmienić...
Nie umiem za bardzo wyrażać swoich uczuć i sprecyzować problemów, więc pokrótce wymienię przynajmniej kawałek tego, z czym się borykam:
-mam zaburzenia odżywiania (głodówki, wymioty, obżeranie się, przeczyszczanie itd.)
-nienawidzę swojego ciała (brzydzę się nim, nie mogę na siebie patrzeć, uważam, że jestem bardzo, bardzo gruba)
-mam problem z samookaleczaniem się (tnę się po rękach, nogach, brzuchu... wszędzie tam, gdzie jestem gruba. a jestem gruba wszędzie)
-mam myśli samobójcze (planuję, jak to zrobić, kiedy...)
-coraz bardziej ciągnie mnie do używek (kiedyś był to tylko alkohol, ewentualnie papierosy. Teraz pojawiają się coraz mocniejsze środki...)
-mój ojciec jest alkoholikiem, ale z tych, co ukrywają wszystko przed światem, piją w domu, a na zewnątrz są "na poziomie"...
To chyba najważniejsze problemy. Oczywiście jest jeszcze cała masa innych...
Nie wiem, co mam zrobić. Jak sobie z tym poradzić?

przez Kalebx3 27 mar 2014, 16:57
Witaj Morbid.
Z wielkim współczuciem czytalem Twoją smutną Historię . Powiem t -yle , może znajdą się Tu osoby , które podzielą sie swoim Doświadczeniem ( podobnym do Twojego ) , wsparciem , dodadzą sił w chwilach zwątpienia ,,, napełnią NADZIEJĄ.
Walcz , sam jestem niepijącym alkoholikiem i,,, wierzę ,że z Bożą Pomocą ( nawet jeśli w Nią nie wierzysz ) można przenosić Góry swych niemożliwości . Pozdrawiam.
Paweł3 .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez freda 27 mar 2014, 19:39
Morbid, witaj,ja psychologów też nie lubię,nigdy mi nie pomogli,ratuje się lekami,wiarą i rodziną :D

Kalebx3, uwielbiam cię - :great: ,że z Bożą Pomocą ( nawet jeśli w Nią nie wierzysz ) można przenosić Góry swych niemożliwości .
A już myślałam,że ją pokonałam...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 27 mar 2014, 21:20
Kalebx3, uwielbiam cię - ,

Od Uwielbiania jest tylko JEDEN , Ten na GÓRZE ! ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez sailorka 27 mar 2014, 22:34
Morbid, chociaż to forum jest jak najbardziej OK, to jednak nie polecam szukać pomocy w internecie. Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się problemów, idź do lekarza albo psychologa. My tu na forum prawie wszyscy chodzimy i jakoś nam to nie uwłacza.

Powodzonka. :great:
Cześć, jestem czubkiem

Sortuj wg