Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Kasperskyxdd 16 gru 2013, 15:35
Witam mam na imię Kuba lat 19. Jestem w małej wioski koło Karkowa i mam straszny problem który mnie gryzie.. Jestem zazdrosny ale do tego stopnia że mógłbym zrobić krzywdę osobie podchodzącej do mojej dziewczyny. Właściwie to chodzi mi o to że nie jesteśmy już razem od 3 dni, nie chciałem z nią być ale po rozstaniu chce dalej, tylko że jest też druga dziewczyna która mi pomagała (ona była powodem rozstania, nie zdradziłem mojej dziewczyny. Jestem zazdrosny o tą pierwszą a chce być z drugą. Wiem że to zły dział, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego. proszę o przeniesienie do innego

Witam

przez Kalebx3 16 gru 2013, 15:39
Wygląda na to ,że chciałbyś obydwie mieć . Ale chyba nie ma tak dobrze . Musisz sie na cos zdecydowac , a kiedy podejmniesz juz decyzję " z którą " to tej drugiej raczej trza zapomnieć.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Witam

przez Kasperskyxdd 16 gru 2013, 15:40
Z 1 byłem 2 lata.. Ale już od pół roku nam sie sypało.. Ta 2 dziewczyna wiele mi pomogła przez ten czas,

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez Kalebx3 16 gru 2013, 15:47
To teraz uważaj ,żeby obydwu nie stracić,,, bo wiesz jak będziesz kręcił ,to i ta druga zaczai o co biega i przestanie Ci "pomagać".

Witam

przez Kasperskyxdd 16 gru 2013, 15:51
a co z moimi nerwami ?? z tą zazdrościa.. jakiej bym nie miał będę zazdrosny jak nie wiem co..

Witam

przez Kalebx3 16 gru 2013, 15:56
a co z moimi nerwami ?? z tą zazdrościa.. jakiej bym nie miał będę zazdrosny jak nie wiem co..

wynika z tego ,że musisz sie męczyć ( taka psychika ) , a w Związku nie o męke chodzi tylko o bardziej pozytywne uczucia . Tylko nikogo nie pobij( tego co do dziewczyny sie będzie przystawiał ) bo jeszcze Cię do pierdla wsadzą i skończy się. Sam widzisz ,że z Twoja psychika w kwestii zadrości nienajlepiej funkcjonuje ,,, ale może to również i wiek .Trzeba mieć nadzieję , że z czasem Ci przejdzie , czasami jak znam życie przechodzi.

Sortuj wg