witam prosze o pomoc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam prosze o pomoc

Avatar użytkownika
przez element 29 kwi 2013, 22:29
Witam przepraszam ze pozwole sobie napisac tutaj ale mam problem.... Odstawilem leki jakis czas temu..... Od ostatniego czasu strasznie przechodza mi prady po glowie dziisaj nie moge wytrzymac.... To straszne... Co mam robic? mam jeszcze leki mozliwe ze to spowodowane za szybkim odstawieniem lekow ale nie wiem czy tearz moge znow zarzyc lek.... Boje sie ze wszystko wrocilo... Czy to tylko wina zbyt szybkiego odstawienia?? czy mam lyknac nawet cwiartke i lykac narazie i pozniej odstawic? Prosze o pomoc!
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."
Avatar użytkownika
Offline
Posty
378
Dołączył(a)
04 wrz 2010, 17:37

witam prosze o pomoc

przez vifi 29 kwi 2013, 23:22
element, A jak szybko je odstawiałeś? Schodziłeś powoli do coraz mniejszych dawek?
Jeśli nie masz kontaktu z lekarzem to ja bym wrócił do tych ćwiartek czy połówek i schodził wolniej.
Offline
Posty
1424
Dołączył(a)
20 lis 2011, 21:02
Lokalizacja
Warszawa

witam prosze o pomoc

przez essprit 29 kwi 2013, 23:40
Jak będziesz w trakcie zawału to też na forum napiszesz do anonimowych osób ?

Ręce opadają !

DO LEKARZA !
Offline
Posty
1421
Dołączył(a)
14 gru 2008, 13:21

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

witam prosze o pomoc

Avatar użytkownika
przez *Monika* 30 kwi 2013, 00:08
element, Jak najszybciej do psychiatry!
Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Główny Moderator
Posty
18813
Dołączył(a)
16 paź 2009, 19:20
Lokalizacja
Ślązaczka z krwi i kości

witam prosze o pomoc

Avatar użytkownika
przez *Wiola* 30 kwi 2013, 00:20
Spokojnie bez paniki ;) Masz tak zwane brain zapsy , to bardzo częsty objaw przy odstawianiu leków.

czacha-dymi-brain-zaps-t20207.html


Leków nie odstawia się gwałtownie, więc jeśli to zrobiłeś to wróć do małych dawek i schodź z nich stopniowo.
Avatar użytkownika
Offline
Moderator
Posty
18127
Dołączył(a)
10 lis 2009, 14:14

witam prosze o pomoc

Avatar użytkownika
przez element 01 maja 2013, 12:50
dobra dzieki wielkie i jeszcze raz przepraszam ze napisalem tutaj dziwne ale wczoraj na noc dziabnalem cwiartke dzisiaj rano cwiartke i juz mnie "prad" nie bije;D wroce do cwiartki tylko jak z niej schodzic jak juz nie bedzie co nawet kroic;d
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."
Avatar użytkownika
Offline
Posty
378
Dołączył(a)
04 wrz 2010, 17:37

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Przeskocz do