shake - chyba wiadomo o co chodzi

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez shake 29 paź 2006, 22:13
tak sobie myślę, może się lepiej czuję, ale przecież to ja dodaje sił temu czemuś a myślę, że jest to jakaś odmian nerwicy, ale z ty moge żyć, oczywiście o pracy chirurga oka to raczej nie powinienem myśleć ale w końcu jak ktoś ma 160 cm wzrostu to też nie powinien trenować skoku w wzwysz tylko starać się o pracę jokeja.
jedna rzecz mnie zastanawia czemu w momencie kiedy wstaję rano wypoczęty po dobrze przespanej nocy są dni kiedy się od rana trzęse, przecież nic mnie nie zestresowało, pewnie można powiedzieć, że nowy dzień mnie mnie już stresuje - ale to jest trochę naginanie teorii do rzeczywistości,
będzie dobrze bo niby jak by miało być, tylko gorzej jak mam napad lęku w jakieś sytuacji a miałem ze dwa trzy razy, to wtedy całą siłe skupiam na jakiejś jednej głupiej czynności tylko aby mi to wyszło tak jakby od tego zależało maje byc lub nie być i ta towarzysząca w takiej sytuacji niepohamowana chęć ucieczki od zagrożenia, zagrożenia które sam sobie stwarzam
ale będzie dobrze.
pozdrawiam
shake

[ Dodano: Nie Paź 29, 2006 10:16 pm ]
gods tyo jest prawda zmienić powinienem myślenie albo przynajmniej kontrolować to co myślę i kiedy jest źle świadomie powiedzieć STOP to nie moje myśli, tego g..... nie kupuję, odczekać chwilę i robić swoje, trzeba się wziąć za taki trening
Człowiek jest wielki nie przez to co ma, ale przez to czym dzieli się z inymi. JPII

Sortuj wg