Witam Pomocy !!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam Pomocy !!!!

przez comatom 29 sty 2013, 22:45
miki8510 napisał(a):MOim życiem też był sport ale jak trenować gdy uderzając kilka razy w worek nie mam oddechu bo miesnie wszystkie robią spine a tętno jebla dostaje. Mhie cały czas tylko nurtuje pytanie czy mnie nic nie grozi z powodu tej nierównej pracy serca bo od nikogo nie moge sie nic dowiedzieć.

uwierz to minie!!!!
bedzie dobrze!!!!!
comatom

Witam Pomocy !!!!

przez miki8510 30 sty 2013, 14:39
Bardzo bym chciał ale muszę mieć stuprocentowa pewnosc ze to nerwy i wtedy juz jakos inaczej spojrze na sprawę. Objawów jest mnóstwo które ku temu wskazują ale pewnosci nie mam jeszcze. Ze strony serca to jego nierowne bicie ,ciezkosc , wyzszy puls, kołatania. Z innych to ciężkość oddychania skurcze mięśni często międzyżebrowych i pleców, drżenie mięsni samoistne niesamowity ból karku, wczoraj cała lewa noga zaczęła sama się ruszać telepać jak stałem. Plus doliczyć do tego niestrawność po każdym posiłku jakby ból wątroby, albo czegoś. Uczucie pełnego odrealnienia i dziwne bole glowy nie do opisania uczucie. Czasem przeogromny lęk. I zatrzymanie brak sił mowy.

Witam Pomocy !!!!

przez vifi 30 sty 2013, 17:36
Szukając 100% pewności nigdy jej nie znajdziesz. Zawsze będzie "jakieś coś". Dobrze poprzestać na tym co wystarczy (np. badania nic nie wykazują) i ew. skontakować się z psychiatrą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam Pomocy !!!!

przez Mateusz Żabka 30 sty 2013, 23:17
Szukając 100% pewności nigdy jej nie znajdziesz. Zawsze będzie "jakieś coś".

Dokładnie tak. Jeśli leki przeciwdepresyjne w dłuższym okresie czasu na Ciebie podziałają, to dopiero wówczas uzyskasz poczucie 100% pewności.
"Nie można swej przeszłości wyciąć, jak wycina się nieudany kadr filmu" - Antoni Kępiński

Witam Pomocy !!!!

przez majcyk30 30 sty 2013, 23:50
Miki 8510

Ja też borykałam się z szybkim biciem serca to jakaś masakra. Też tak mam że czasem wstaje z łóżka a serce mi wali jakbym maraton przeleciała, czasem najmniejszy wysiłek sprawia serce do szybkiego bicia. Goniłam po lekarzach ekg,echo,holter wszystko ok. Mój lekarz stwierdził iż mam słabą kondycje a nerwica jeszcze to potęguje. Fakt nie pracuje i wszedzie jeżdze autem, zero ruchu. Więc zapisałam się na siłownie na bieżni szłam spacerkiem a puls 166 przestraszyłam się i już więcej nie poszłam na siłownie. Wybrałam się do kardiologa prywatnie i to opowiedziałam. Dostałam wysiłkowe i holter dopiero w lutym. Lekarz kazał codziennie ćwiczyć po 5min gdyż mam orbitka w domu a potem zwiększać czas.Dostałam milokardin gdyż propropanol obniża mi ciśnienie a ja mam niskie. Teraz kiedy serce mi wali to biore te krople i przechodzi. ale wysiłkowe zrobie dla siebie i tak bo my nerwicowcy zawsze szukamy dziury w całym. Jeżeli chodzi o bóle karku pleców to ja też to mam to jest zapalenie mięśni na tle nerwowym kiedy się długo stresuje zawsze coś mnie boli w zależności na jaki mięsień trafi. Także to norma. Acha ddostałam od kardiologa jeszcze magnez z wit.b

Witam Pomocy !!!!

przez marikola 31 sty 2013, 00:43
jeśli bierzesz leki to sprawdź na ulotce jakie mogą być objawy :)

Witam Pomocy !!!!

przez miki8510 31 sty 2013, 00:53
Co do leków biore minimalna dawke propranololu nic wiecej i to od dwoch dni. I kwasy Omega 3 plus ziołowe tabletki od tygodnia. Sporadycznie potas ale teraz bede pił litr soku pomidorowego na dzien i mysle ze to poprawi niski jego stan. Jesli chodzi o kondycje nigdy na nia nie narzekałem bez treningu biegałem po kilka kilometrów. Wytrenowany byłem że hoho. Teraz fakt leze trzy miesiace i nie robie nic ale faktycznie jutro jesli neurolog potwierdzi ze to tło nerwowe to chcac niechcac biore sie za bieganie spacery i powoli całymi dniami bede szukał zajecia byle mysli zabic niemyslec o niczym. I pewnie pójde trzeci raz do psychiatry by zapisał mi jakieś lekarstwo .Czuję ze pierwsze tygodnie spedze z najwiekszym rywalem jakiego dotychczas było można spotkać na życiowej macie.Własną słabością paniką lękiem nerwami.

-- 11 lip 2013, 21:29 --

Wygrałem K...... !!!!!!!!!!! Bez leków bez psychiatrów bez psychologów !!!!!!!!!! Jestem wesoły zdrowy :P prawie mam inne problemy, ale wygrałem ;) wychodze pije bawie się . jedynie siłownia nie wróciła w pełni bo jeszcze jakiś blok ale to też przeskocze :D Sram na lekarzy od głowy, nic wam nie pomogą i taka prawda :D

Sortuj wg