Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez ajka 100 10 gru 2011, 16:24
Poczytałam sobie trochę o problemach i widzę że mam dużo wspólnego z większością ludzi na tym forum. Najbardziej dobił mnie w moim życiu fakt ,że ostatnio(dziś) szczególnie stan taki, że normalnie trzęsę się wewnątrz. Może ktoś mi tu podsunie pomysł jak z tym sobie poradzić, na okrągło płaczę, od gdzieś 3 tygodni. Ostatnio pojawiły mi się swędzące jak by krostki. Wiem że to nie może być świerzb bo myję się często, bo on to wiem że jest z brudu. Znajomi mówią mi, że to klimakterium, oby bo jak to coś innego to dopiero będzie źle. :why:
ajka 100

Witam

przez kornelia_lilia 10 gru 2011, 17:27
ajka 100, witaj. Byłaś poradzić się u specjalisty w sprawie stany emocjonalnego i u dermatologa?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Witam

przez ajka 100 10 gru 2011, 17:59
Byłam, u ginekologa zgodnie z radami, poradził mi ziółka, bo to klimakterium, ma ono trwać kilka lat pracuję nad nerwami ale kiepsko to mi wychodzi. Na skórę przepisał mi hydrocortisonum. Myślałam że źle mi je rozpoznał dlatego rozpytuję się wszędzie gdzie to możliwe. Chyba nie.
ajka 100

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg