Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na powitanie.


Myopic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Przyszedłem tu zniesmaczony innym forum psychologicznym, które jak się okazało jest jednym wielkim społecznościowym czatowiskiem i ma niewiele wspólnego ze specjalistycznym forum. Mianowicie chodzi o http://xxxxxxx.

Forum tamto zwróciło moją uwagę, bo gdy potrzebowałem wsparcia w listopadzie ubiegłego roku, w Google wyświetliło się jako jedno z pierwszych na liście. Po kilku dniach aktywnego uczestniczenia w wypowiedziach byłem obrażany, wyzywany, partner moderatorki groził mi nawet pobiciem, jednak nikomu z tych stałych bywalców forum włos z głowy nie spadł, a punkty karne otrzymywałem tylko ja - taka swoista grupka wzajemnej adoracji. Na forum tym uderzał mnie także brak profesjonalizmu i perfekcji w działaniu moderatorów, którzy często robią błędy choć głównie literowe, nie używają polskich znaków, nie dbają o estetykę swych wypowiedzi. Niektórzy nawet w swych wypowiedziach ocierają się o rasizm, obrażając np. Murzynów. Oczywiście jest tam także kilkoro ciekawie rozprawiających ludzików, jednak to zdecydowana mniejszość. Zatem naprawdę nie tyle nie polecam Wam tamtego forum, co zdecydowanie odradzam.

Moja obecność tutaj związana jest z faktem, że lubię psychologię, obecnie nie mam żadnych problemów, o pomoc w rozwiązaniu których bym prosił. Pierwsze wrażenie jakie robi na mnie to forum, po bardzo pobieżnej lekturze, jest bardzo pozytywne - mam zamiar się tu zadomowić.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×