cześć!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć!

przez sminda 05 sty 2011, 10:13
cześć wszystkim!

jestem nowa, chociaż jak sie rejestrowałam to mi napisało że mój email już tu jest, nie wiem, moż ekiedyś próbowałam coś tu pisać. z nerwicami zmagam się od lat, w ostatnich miesiącach jest gorze, nie mogę spać, jestem załamana i smutna... zwłaszcza że jestem w takiej sytuacji że chodzenie do prywatnego psychiatry jest niemożliwe, brak kasy i ogólnie możliwości...zresztą nie wierzę że ktoś chce mi pomóc, serio.... wziąć kasę, wypisać proszek i pa. więc jest mi źle. może jak poczytam o Waszych problemach i metodach to będzie mi lepiej ;)

pozdrawiam ciepło (choć wcale mi nie ciepło)
Sminda

Re: cześć!

przez Spide 05 sty 2011, 12:55
Cześć ;)

psychiatrzy są też darmowi, skierowani przez lekarza rodzinnego :> sam nie chodzę do psychiatry ale tak mi się wydaje.

przez Anna Maria 05 sty 2011, 22:09
Cześć
do psychiatry bez skierowania i za darmo ;)
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 05 sty 2011, 22:12
sminda, zawsze możesz iść publicznie, z jakiego miasta jesteś? Poszukaj tutaj polecanych psychologów, na pewno znajdziesz takich godnych zaufania , którym naprawdę będzie zależało na tym by Ci pomóc. :) My oczywiście będziemy się starać, ale możemy jedynie wspierać i dzielić się doświadczeniem. :)
dogomaniaczka

Sortuj wg