Jestem nowy,a to moja historia,przeczytaKtosCoTuNapisalem?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Krilan 11 lip 2006, 10:07
Art. jak ja bym czuł że to coś u mnie nadchodzi a lekarz przepisał by mi jakieś tabsy to bym zjadł chyba od razu całą paczkę żeby tylko to odeszło, niestety nie byłem jeszcze u lekarz, ale już niedługo! - tak się ciesze. Pozdro dla ciebie.

przez art... 11 lip 2006, 14:34
Nie wiem dlaczego jesteście tak bardzo za tymi tabletkami,możesz mi Hollow wytłumaczyć dlaczego są takie cudowne?Chyba zgodzisz się ze mną,że one tylko zaleczają,myslisz,że ja lubię się tak czuć?

przez Gabik 11 lip 2006, 17:32
czesc ,witaj art. wiem ze nielubisz sie tak czuc ale bez leków sie nieda ,ja kiedys tez myslałam po pierwszym zarzywaniu leków przez ponad pół roku ze da sie wytrzymac i przezwyciezyc ,,to'' bez kolejnych leków ,ale niestety sie niedało ...wytrzymałam przez 9 miesiecy a teraz juz ponad drugi miesiąc zarzywam i czuje sie okej ,najwazniejsze u mnie jest to ze odczuwam wszystko tak jak trzeba ,niejestem przytłumiona ani tez nic ,jest dobrze ...ostatnio chodzę codziennie na spacery z psem ,coraz dalej i dalej a jak zaczyna mnie cos zbierac mówie sobie -dojde ,..... mi bedzie i jakos to przechodzi .Mysle art, ze bez leków jednak niedasz rady ,naprawde warto spróbowac ....pozdrawiam Gabik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

leki

przez art... 11 lip 2006, 17:49
a jakie leki zarzywasz i co u Ciebie dokładnie stwierdzono?

przez Gabik 11 lip 2006, 18:38
zarzywam lek o nazwie Aurex ,jest to lek na depresje i nerwice zarazem ...pomaga mi bardzo ,moge chodzic i jezdzic samochodem bez lęków ,tetno mam unormowane a wierz mi ze ciezko było -oj ciezko ...jesli masz jakies pytania wal smiało -nie krepuj sie ...

przez awers 11 lip 2006, 22:35
Witam cie Art jak juz kiedyś ci pisalam Gabik ma racje ,ja terz zaczelam żyć dopiero po lekach ,to jest tak jagbys wzią lek na gorączke odrazu poprawa ja biore rexetin na początku mialam objawy uboczne ale zmienilam ten stan żeczy zmieniajac poprostu dawke z polowki tabletki na ćwiartke i stopniowo co tydzień dodawalam kolejna ćwiartke aż doszlo do calej tabletki,nie odczówalam juz żadnych objawow ani mojej nerwicy ani skutkow ubocznych ,pisalam o tym w któryms poście pozdrawiam awers

przez art... 11 lip 2006, 22:57
a moźecie mi napisać ile czasu już bierzecie tabletki?Pytam ponieważ co niektórzy biorą po ładnych kilka lat i gdy odstawiają to jest pogorszenie,w takim przypadku pozostaje mi tylko zapytać czy tabletki mamy brać przez całe życie i czekać na rozpad wątroby?

przez awers 11 lip 2006, 22:59
Gabik witam cie bardzo serdecznie i sory że sie nie odzywalam tyle czsu ale jestem tak zapracowana że wieczorem padam ze zmęczenia a w dzień nawet jak bym chciala to mi maly nie da popisac , mam nadzieje że wkrudce to sie zmieni,chociarz teraz sezon urlopowy.mam nadzieje ze zgramy sie kiedyś na gg,bylam w końcu u psychiatry ,przepisala te same tabletki co rodzinny i powiedziala ze moge wybrac czy chce chodzic po tabletki do niej czy do rodzinnego,i jeszcze że jest to lek ktory można brać nawet cale życie ,i nie uzaleznia,a niektorzy ludzie nawet jak sa wyleczeni to po odstawieniu i tak wola brać choćby cwiartke tego leku bo sie boja ze wszystko wruci.a pozatym w moim wieku i po moich przejściach ciezko bedzie aby wszystko wrucilo do normy,jako terapie przepisala mi zeby na blizsze trasy mąż byl w oknie a na dalsze chodzil ze mna, co juz dawno czynie odkad zaczą dzialac rexetin,ogulnie jestem niezadowolona z tej wizyty chociarz pani doktor bardzo mila. A wspomnialam jej ze w sierpniu mam wizyte u kardiologa bo kiedys stwierdzili u mnie wypadanie platka,to powiedziala ze to terz moze dawac takie objawy ale nie jest grozne dla zycia chociarz mimo to mam pokazac ekg ktore robili mi przy ostatnim ataku, gdy ja spytalam ze mam problem bo nigdy nie wiem czy w danym momecie mam wzywac karetke czy nie to powiedziala ze mam spytac kardiologa chociarz ona po tym ekg widzi ze to nic powaznego.TAKA BYLA MOJA PIERWSZA WIZYTA U PSYCHIATRY jaka glupia weszlam taka glupia wyszlam pozdrawiam cie serdecznie i wszystkich uzytkowników tego forum AWERS

[ Dodano: Wto Lip 11, 2006 11:01 pm ]
ART przeczytaj mój post do Gabik to sie dowiesz co sądzi o tym psychiatra

przez Gabik 12 lip 2006, 00:12
art. niewiem czy wątroba sie rozpadnie czy tez nie ,ale po pierwszym razie wytrzymało top u mnie 9 miesiecy i sie wróciło ale w mniejszym stopniu teraz i zmniejszym nasileniem ,moja panio doktor twierdzi ze z czasem z tego mozna wyjsc dzieki lekom i pozytywnemu mysleniu ze da sie rade,jedno z drugim idzie u nas w parze .przedtem zarzywałam pół roku ,teraz około 2 miesiecy narazie ,mam brac leki przez pół roku -widze u siebie poprawe ....

przez art... 12 lip 2006, 01:17
no ja nie wiem nawet czy mam odpowiednie leki,z psychiatrą porozmawiałem z 15 minut,pytał się chyba kilkanaście razy czy czuję się zagubiony,ja mu na to,że raczej nie i wymieniłem kilka objawów,które u mnie występują,dostałem SALIPAX,wiem,że to jest odpowiednik leku PROZAC,który nazywany jest tabletką szczęścia...możecie mi napisać jakie leki wy bierzecie i czy mieliście kiedyś styczność z tym właśnie SALIPAXEM-PROZAC-kiem?Pozdrawiam was gorąco-Art.

przez Gabik 12 lip 2006, 13:39
czesc art. ja niestety niemiałam z tym lekiem do czynienia wiec nieumiem Ci odpowiedziec czy pomoze czy tez nie ,ale warto spróbowac ,pozdrawiam pa

przez Hollow 12 lip 2006, 22:04
LOL

przez Gabik 19 lip 2006, 14:59
art.odezwij sie ,co u Ciebie słychac jak sie czujesz i wogóle -prosze daj znak czesc :)

przez art... 19 lip 2006, 16:11
od kilku dni czuje się żle,mam jakisś dziwne bóle,kręci mi się w głowie-jakoś tak słabo się czuje...ogólnie jest fatalnie,chyba sobie jakąś chorobę wkręcę znów,ostatnio przez 2 dni bolała mnie głowa tak mocno jak nigdy,na dodatek wydmuchuje nos i jest krew za każdym razem,mam 23 lata i czuje się jak wrak...mam nadzieje,że to przejdzie,nie mam już siły na to wszystko,wyć mi się tylko chce i nic więcej,boli mnie też już kilka dni lewa ręka...czy to wszystko to objawy nerwicy?zaczynam wątpić.

Sortuj wg