czesc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czesc

przez ordowik 06 cze 2010, 19:16
trafiłem tu zupełnie przypadkiem, leczę się na nerwice lekowa od 15 lat.....to tyle na początek

Re: czesc

przez VasqueS 06 cze 2010, 19:36
Witaj. To przykre, ze to tyle u Ciebie trwa, leczyłeś sie farmako, psychoterapia? W jakim jestes teraz stanie oraz jak przebiegała twoja choroba?- byla widoczna zdecydowana poprawa czy nie za bardzo?
VasqueS

przez ordowik 06 cze 2010, 20:26
VasqueS napisał(a):Witaj. To przykre, ze to tyle u Ciebie trwa, leczyłeś sie farmako, psychoterapia? W jakim jestes teraz stanie oraz jak przebiegała twoja choroba?- byla widoczna zdecydowana poprawa czy nie za bardzo?

hmm to psychoza nerwowa ,straszne leki ,w zasadzie wlazło w serce,obecnie głównym lekiem jest Sedam,jakoś żyje łykając te lelki .dodatkowo Alventa i Sulpiryd,ostatnio znajomy lekarz powiedział mi ze od sedamu w warunkach domowych nie idzie się odzwyczaić on podczas swojej 20 letniej praktyki nie spotkał sie z takim przypadkiem , to lekarz internista, co sadzicie jego słowach?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 06 cze 2010, 21:42
ordowik, Tyle lat ....i tylko same lekarstwa? Internista?
Dlaczego nie poszedłeś do psychiatry i na terapię?
Obrazek
Główny Moderator

przez ordowik 07 cze 2010, 05:06
Monika1974 napisał(a):ordowik, Tyle lat ....i tylko same lekarstwa? Internista?
Dlaczego nie poszedłeś do psychiatry i na terapię?

monika, źle zrozumiałaś...łykałem juz sporo specyfików ciągle pod kontrolą psychiatry psychologa,po prostu zaaplikowano mi teraz sedam, stad moje pytanie

przez *Monika* 07 cze 2010, 17:48
ordowik,
I od tych 15-tu lat nie popuściło ani trochę? NIc nie zadziałało?
Terapia też nie?
Przeraża mnie myśl kiedy czytam,że ktos choruje tyle lat i dalej nie wyzdrowiał.
Ile masz lat?
Co porabiasz w życiu?
Obrazek
Główny Moderator

przez ordowik 07 cze 2010, 18:11
Monika1974 napisał(a):ordowik,
I od tych 15-tu lat nie popuściło ani trochę? NIc nie zadziałało?
Terapia też nie?
Przeraża mnie myśl kiedy czytam,że ktos choruje tyle lat i dalej nie wyzdrowiał.
Ile masz lat?
Co porabiasz w życiu?

Monika dziękuje za zainteresowanie, zabijam obecnie czas fotografowaniem,...czy puściło? hmm jak zmieniają mi specyfiki da się jakoś przeżyć kolejny dzień ....ale ja chyba nudzę, w zasadzie TU się powinno tylko przywitać, gubię się w tym forum, przepraszam nie chce łamać zasad ogólnie TU panujących........

przez shadow_no 07 cze 2010, 18:38
ordowik, witam na forum
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez MotoLady 08 cze 2010, 01:52
Witaj ordowik. Tez jestem tutaj nowa, ale sadze ze Powitalnia to nie tylko powiedzenie "czesc", ale przedstawienie siebie i swojego problemu ;) To nie jest zadne wykroczenie.

Bardzo przykre ze tyle chorujesz... a chyba powinnam powiedziec -chorujemy. Ja depresje i nerwice mam stwierdzona po pierwszej probie samobojczej czyli 11 lat temu. Przez ten czas mialam rozne objawy, mysli, omamy i zalamania. Teraz od 2 tygodni mam nieustajace napady paniki i lekow. Musze wytrzymac jeszcze tydzien do wizyty u lekarza.
You are not alone!

przez maggieflakes 08 cze 2010, 13:57
witaj

przez Sean1 10 cze 2010, 17:32
15 pieprzonych lat...
Witaj.

przez defective_detective 10 cze 2010, 19:43
ordowik,

Nie przejmuj się stroną formalną:

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, lub powracasz i po prostu chcesz się przywitać – napisz krótko o sobie w dziale WITAM – napisz, co chcesz, aby inni o Tobie wiedzieli – ile masz lat, co Ci dolega, dlaczego tu właśnie zaglądasz.

Witaj. Jeżeli chcesz szerzej porozmawiać o swoich dolegliwościach to nie krępuj się. Jakoś nie przekonuje mnie, że trafiłeś tutaj zupełnie przypadkiem. Może podświadomie poszukiwałeś wsparcia? 15 lat brzmi jak cała wieczność, ale nigdy nie jest zbyt późno na porzucenie okowów.
It's a gift... and a curse.

Sortuj wg