Ciągłe uczucie złości i nienawiści

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Ciągłe uczucie złości i nienawiści

przez malutka1986 13 kwi 2010, 19:51
Czy to typowe dla nerwicy, że ciagle odczuwam nienawiść i złość? że zazdroszczę innym, ze są szczęsliwi, ładni, zgrabni, a ja nie?? co to jest??

Re: Ciągłe uczucie złości i nienawiści

przez złość 13 kwi 2010, 20:33
nienawiści nie znam i zazdrości ale złość- bardzo dobrze, to niszczące uczucia musimy sobie z nimi radzić/poradzić, trzymaj się Malutka
<Władza nad samym sobą daje siłę, nie nad innymi!>

przez Turell 13 kwi 2010, 22:38
Witaj Malutka!
Czy od dawna tak się czujesz?Bo może to się bierze z niskiej samooceny?Jak postrzegasz siebie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malutka1986 14 kwi 2010, 21:30
Ja zawsze czułam się gorsza, wręcz obrzydliwa - tak czuć się nauczyły mnie moje koleżanki i koledzy jeszcze w podstawówce, potem faceci ex. Podcięto mi skzrydła bardzo skutecznie i na zawsze... Obecnie jestem z chłopakiem, który sam ma kompulsy w jedzeniu, ogromną otyłość. Nie wiem co go ze mną trzyma, ja sama jestem tłusta, nie mogę za nic zrzucic kg a bardzo chcę. Widzisz, nasze życie intymne praktycznie nie istnieje.... Jestem sfrustrowana, bo współzycie 2 razy na m-c mnie nie satysfakcjonuje. przepraszam, że o takich sprawach piszę, ale to też mnie frustruje i męczy. On nie czuje chyba do mnie pociągu albo jest tzw. ASEM (aseksual person). Przez to ja czuję się jeszcze bardziej nieatrakcyjna i obleśna. Dziś jak zobaczyłam się w łazience w lustrze po kapieli to poczułam obrzydzenie do samej siebie, do swego ciała. Ogólnie klapa :why:

przez Turell 14 kwi 2010, 22:07
Cóż ja też w szkole lekko nie miałem, przez co teraz sam mam problemy.Więc mogę się domyślać przez co przechodziłaś.

A czy rozmawiałaś z chłopakiem o tym jak się czujesz?

Sortuj wg