Witam ;-)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam ;-)

przez Adu-schna 27 mar 2010, 14:57
Witam wszystkich.
Postanowiłam tutaj napisać ,ponieważ niektórzy na forum [tak myślę] mają podobne problemy do moich.
Ostatnio nie radzę po prostu sobie z ciągłym napadami lęków , mdłości i kompletnej niechęci do wszystkiego.
Moja historia pokrywa się z nerwicą i jestem pewna ,że mam z nią doczynienia.
Jedynym problemem jakim się zadręczałam była zdrada z ''inną'' ojca i dalej bardzo mnie to męczy.
Od roku miewam typowe problemy lęki , napady mdłości nawet z byle jakiej błachostki, nie chcę wychodzić z domu ,bo boję się nie wiadomo czego i tym podobne. To bardzo rujnuje mi życie. Chciałam się dowiedzieć i porozmawiać z Wami o tym jak udało Wam się pokonać chorobę czy konieczny był psycholog ? Liczę na odpowiedzi.

Re: Witam ;-)

przez ewaryst7 27 mar 2010, 15:33
Witaj.Psycholog jest konieczny.Kiedy lęki rujnują nam życie , warto równiez pójść do psychiatry.Jeśli czujesz , że sobie z tym nie radzisz , nie czekaj.Rozpocznij leczenie iterapie.Im dłużej zwlekasz , tym trudniej wyleczyć to dranstwo.Pozdrawiam Cię.

przez Adu-schna 29 mar 2010, 22:17
Oj dziękuję ,że ktoś się odezwał ;-) Mam pytanie jak wygląda taka terapia ? Nie chcę o tym czytać z Googli tylko porozmawiać o kimś kto już ją przeszedł. Czy naprawdę życie staje się takie jak dawniej ? ;-)
Również Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linett 29 mar 2010, 22:45
No właśnie jak wygląda taka terapia? Rozmowa z psychologiem? Też jestem ciekawa jak autor wątku. Skorzystałam kiedyś z pomocy psychologa ale raczej spotkania przebiegały na prowadzeniu testu na inteligencję :/ żadnych rozmów o problemach, ciągle układanie puzzli i klocków oraz gdy logiczne :/

przez Nenaja 30 mar 2010, 15:59
witam ;)
Nenaja

Sortuj wg