Dziwaczne zachowanie.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dziwaczne zachowanie.

przez Valetria 19 gru 2009, 22:46
Kiedy się to zaczęło? Nie wiem. Ale czuję jakby coś się kończyło. Mam słabszy oddech, pocę się straszliwie i nie regularne miesiączki. Ciągle się denerwuję, krzyczę po wszystkich z byle gówna. W szkole czuję duże napięcie. Ręce mi się trzęsą jak piszę test, kartkówkę albo gdy jestem przy odpowiedzi. Jestem samotna, nie dawno ze mną zerwał chłopak. Strasznie mnie to przygnębiło. Mam lęki, boje się prawie wszystkiego. Gdy zasypiam boję się że już się nie obudzę, mam dzikie myśli... nie mogę spać. Język mi się plącze, często nie umiem złożyć sensownego zdania. Śmieję się z niczego, mam takie napady śmiechu. Zaś drugi raz chce mi się płakać i rozmyślam nad samobójstwem. Ciągle czuję się jakbym nie była sobą. Mam dziwnego znaczenia koszmary. Boję się zaglądnąć do szafy bo coś mi mówi że ktoś tam siedzi. Albo czuję że ktoś za mną stoi. Idę drogą patrzę na ludzi i czuję się jak taki wyrzutek, widzę jak się ze mnie śmieją. Wyglądam jak wrak ludzkiego ciała. ;/ Czuje wielkie napięcie. Nie wiem co się ze mną dzieję, ludzie mi mówią że jestem dziwna. Ja to wiem, ale nie umiem wytłumaczyć. Mówię ciągle dziwne rzeczy.

[ Teraz siedzę i czuję jakby ściany się kurczyły i wszystko lewitowało, mam szybkie tętno... Boję się.. ]

Chodzę do psychologa, ale aktualnie przepadła mi wizyta po psycholog zachorowała. Wysłała mnie do Psychiatry. Poszłam zapisałam się i co? za miesiąc mam przyjść.

Mam takie pytania:
Co mi może być?
Dostane jakieś leki?
I jeszcze jedno.. biorę lek z wyciągu z dziurawca ale po nim mam większe lęki jak to możliwe.?

Re: Dziwaczne zachowanie.

przez Amy Lee 19 gru 2009, 23:15
Valetria napisał(a):I jeszcze jedno.. biorę lek z wyciągu z dziurawca ale po nim mam większe lęki jak to możliwe.?

Przypadek. Preparaty z dziurawca nie wpływają na lęki.

Psychiatra przepisze ci prawdziwe leki. Najważniejsza jest chęć wyjścia z tego.
Amy Lee

przez Majster 19 gru 2009, 23:21
Zglos sie jak najszybciej, leki najprawdopodobniej dostaniesz i nie zalamuj sie jesli poczatkowo nie bedzie z nimi fajnie - potrzeba troche czasu aby zaczely dzialac. Fajnie byloby gdyby Twoj psycholog powiedzial Ci wiecej na temat psychoterapii, zapytaj go. Mozliwe, ze masz nerwice, jak wiekszosc ludzi na tym forum. Pozdrawiam :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 20 gru 2009, 10:45
Jesli lekarz uzna ze powinnas brac leki to Tobie zapisze. Jak na razie polecam jakies zioloqwe tabletki na uspokojenie , picie zielonej herbaty. Uspokaja. pozdrawiam

przez Erwin 20 gru 2009, 16:18
Bzdura. Zarówno ziołowe kapsułki jak i herbatki nadają się do kibla. Zielona herbata też jest przereklamowana.

przez Gringo 20 gru 2009, 16:52
Erwin: zgadza sie, to nic nie daje, ale tez nie szkodzi. Co najwyzej mozna sobie wmowic, ze herbatki pomagaja, efekt placebo.
Gringo

przez Majster 20 gru 2009, 16:55
Grongo sie za mnie wypowiedzial, ja juz nie chcialem gasić czlowieka ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Erwin 20 gru 2009, 19:49
Gasić to ty możesz swoją mamę gdy jest zbyt rozpalona majster ;)

przez Majster 20 gru 2009, 20:00
Erwin napisał(a):Gasić to ty możesz swoją mamę gdy jest zbyt rozpalona majster ;)

Ciekaw jestem jaką przyszlość na tym forum wróży autorowi powyzszego tutejsza administracja :)

przez Erwin 20 gru 2009, 20:12
Ciekawy jestem jak nędzną przyszłość masz przed sobą ty majster ;)
Ostatnio edytowano 20 gru 2009, 20:20 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Użytkownik za powyższe wypowiedzi dostał ostrzeżenie.

przez Donkey 21 gru 2009, 21:43
Erwin napisał(a):Bzdura. Zarówno ziołowe kapsułki jak i herbatki nadają się do kibla. Zielona herbata też jest przereklamowana.

Nie zgodze sie z tym. Delikatnie , bo delikatnie ale uspokajaja.
Jesli bierzesz jakies lekarstwo z nastawieniem ze nie pomoze , to lepiej od razu tego nie zazywac!

Sortuj wg