pytania nt. seksu

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez MaRiAnEk 02 maja 2007, 11:45
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 21:27 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Zorki 02 maja 2007, 13:04
MaRiAnEk napisał(a):Dlatego obecność tego brzuszka może nie odstręcza, ale nie jest tez atrakcyjna.

Nie znasz się ;]

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:14 pm ]
Ok, skoro rozmawiamy uczenie:

Pamiętaj, że w epoce przedindustrialnej, zanim cywilizacja opanowała masową produkcję żywności, głód był realnym problemem. Wtedy tusza była symbolem dostatku. Otyły mężczyzna musiał był dość zasobny, by zapewnić pełne żołądki kobieci i dzieciom. A otyła kobieta - pomnij np. Wenus z Willendorfu z wręcz przerysowanymi obfitymi kształtami, a wszak to uwczesny ideał kobiecości i symbol płodności.

Tylko, czy warto do przyjemnego tematu podchodzić tak uczenie? ;)
Ostatnio edytowano 02 maja 2007, 13:18 przez Zorki, łącznie edytowano 1 raz
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez Marla_30g 02 maja 2007, 13:18
MaRiAnEk napisał(a):Dziedziczy się skłonności do tycia. Dlatego obecność tego brzuszka może nie odstręcza, ale nie jest tez atrakcyjna. Czysta biologia.

.O uwarunkowaniach biologicznych to my wszyscy wiemy, a wielkość brzuszka dla wielu jest własnie atrakcyjna i jeśli się kogoś kocha to się kocha razem z brzuszkiem..Jak to mowią:Kochanego ciałka nigdy za wiele"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atrucha 02 maja 2007, 15:56
Marla_30g napisał(a):jeśli się kogoś kocha to się kocha razem z brzuszkiem..Jak to mowią:Kochanego ciałka nigdy za wiele"

Niby tak :lol: Ale estetyczniej wygląda mały brzusio..I nie ma tu znaczenia czy u kobiety,czy u faceta.. Osobiście znacznie lepiej się czuję kiedy mam w miarę płaski brzuch. Kiedy zaczyna wystawać - martwi mnie ;) Facet też powinien być w miarę proporcjonalny. W sumie trochę samozaparcia ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg