Mam dość (czyli idziemy na spacer..)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Makcia 05 mar 2007, 21:17
Atka a pewnie że Cie chcemy podłączyć :D Umówimy sie z Gusią już wkrótce co prawda teraz odchorowywuje oskrzela :? ale..już nie długo ;)
LuC no to jeśli nie rolki to może hulajnoga? sam sie popchasz a w przerwie i druga noga ci odpocznie :D Pomyśl nad tym :D Z tym paszportem to faktycznie problem..ale dla znajomych mamy przepustki..jak obiecasz że wyjedziesz i nie będziesz chcial zostać tu na stałe to ....załatwione ;)
Piotr a ty mi nie odpowiedzialeś jak to będzie z tym osobistym poinformowaniem nas o zdanej maturze :D ha wolisz sie nie odzywać ;)

przez IceMan 05 mar 2007, 21:24
Makcia napisał(a):a ty mi nie odpowiedzialeś jak to będzie z tym osobistym poinformowaniem nas o zdanej maturze Very Happy ha wolisz sie nie odzywać Wink

osobiście poinformuję na Skype, GG, PW, forum wszystkich chętnych :D Zbieram zapisy ;)
Przyjaciel forum

przez LuC 05 mar 2007, 22:14
Makcia napisał(a):jak obiecasz że wyjedziesz i nie będziesz chcial zostać tu na stałe to ....załatwione

hyh jak w banku... bre banku :-) co jak co ale w życiu bym nie został, macie jakieś dziwne przejcia dla pieszych.... zawsze na nich zostawiam kawałek zderzaka :/

hulaj hulaj brzmi już nie co lepiej może dlatego, że nigdy nie próbowałem... aczkolwiek jestem tradycjonalistą- wolę samochód :>
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DarkAngel 06 mar 2007, 01:23
Piotrek, wyslij gołebia....lub kaczke (ta dzis bardziej w modzie)
Obrazek
ExModerator

przez gusia 06 mar 2007, 01:48
Makciu ,widzę że nieodpuszczasz :lol: :lol: :lol:

DarkAngel napisał(a):Piotrek, wyslij gołebia....lub kaczke

Taaa i dowiąż browarka(schłodzonego),bo zakładam że zdane będzie, więc trza oblac się rozumie ;)
Powodzenia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Makcia 06 mar 2007, 09:43
Piotr no moge przystać na tego gołębia w osteteczności ;) a jeśli chodzi o mature to będziesz chyba najpopularniejszą zdającą osobą bo całe forum będzie trzymać za Ciebie....nie wiem tylko jak sie wywiążesz z tych browarków ;) i zamiast gołębi lepiej sobie smoka załatw większe prawdopodobieństwo że doleci :D
LuC a więc widze że bywałeś w naszych ukochanych stronach :D Nie martw sie zderzakiem, w Sosnowcu taki zwyczaj jest że każdy przyjezdny zostawia "coś swojego" na pamiątke ;) a przjeścia są fajne zawsze można minąć kogoś znajomego.
No tak czyli jesteśmy Gusiu w punkcie wyjścia..wszyscy sie deklarowali a tymczasem chyba same sobie pójdziemy a reszta niech żałuje ;)

przez gusia 06 mar 2007, 14:30
.....korzystając z okazji że niedługo wychodzę..... :P
Powiem tak :idziemy na spacerek ,jest super :mrgreen:
Pozdro
Ostatnio edytowano 07 mar 2007, 10:35 przez gusia, łącznie edytowano 1 raz
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez IceMan 06 mar 2007, 15:26
Oki... wyślę jedno wielkie smoczysko na offtopie (to obiecuję). No i spróbuję dołączyć kaczkę, gołąbka i browarek (3 w 1) :D :lol:
Przyjaciel forum

przez Makcia 06 mar 2007, 15:56
No dobra ale smok ma być zielony ;)
Ale wymagający jesteśmy nie? :D ty sie lepiej Piotr zastanów z tą maturą bo może sie jeszcze okazać że nie opłaca Ci sie jej zdawać..jakieś smoki, browarki, roszczenia spacerowe, zamiast sie uczyć to my (ja) Ci głowe nabijamy :D ( ale to już żart był..spróbuj tylko nie zdać ;) ) No a tak w ogole jak samopoczucie po dniu dziesiejszym? Moje świetne ..wystałam sie ponad 2 godziny w przychodni a i tak nie straciłam humoru :D chyba nadal ide do przodu..

przez IceMan 06 mar 2007, 16:04
Makcia napisał(a):No dobra ale smok ma być zielony

Masz to jak w banku :D :D :D

Makcia napisał(a):No a tak w ogole jak samopoczucie po dniu dziesiejszym?

U mnie jak najbardziej ok. Na razie wiosna nastraja mnie pozytywnie :D Dzisiaj ze słonka chyba nie skorzystam. Dzisiaj wpadłem na polskim, wymyśliła polonistka powtórkę ze starożytności i mnie "wypożyczyła" z tragedii antycznej i Króla Edypa. Oceny nie wpisała, ale jutro mam wyrecytować powyższe informacje na lekcji. Tak więc mam zajęcie nieplanowane. Ale się nie łamię - w czerwcu słonko będzie grzać jeszcze mocniej to z niego skorzystam :D :D :D :D
Przyjaciel forum

przez Makcia 06 mar 2007, 17:51
Ojojoj to faktycznie masz dzisiaj zajęcie...no ale lepiej uczyć sie recytacji tragedii starożytnej i Króla Edypa niż siedzieć i myśleć o smutkach...pewnie ta polonistka zrobila to celowo żeby zająć Ci wieczor..( i tak nie ma dzisiaj nic fajnego w tv ;) ) Ucz sie zatem a jutro życze Ci powodzenia i napisz koniecznie jak ci poszło..ja trzymam kciuki ;)
No i wypatruje z niecierpliwością zielonych smoków..zwiastunów matury.. ;)

przez DarkAngel 06 mar 2007, 20:57
Szukam osoby chętnej na wspóne wieczorne bieganie......Samemu jakoś mi sie nie chce.....a trzeba..... ;)
Obrazek
ExModerator

przez gusia 06 mar 2007, 21:25
oj DA ,musisz sie zmotywowac,a nuż może biegając wpadniesz na kogoś również biegającego (dziś ścieżki zdrowia bywają przeludnione) i zaczniecie biegac razem ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

probowaliscie dlugich spacerow?

przez vegge 05 cze 2007, 21:33
ja wiem ze w depresji sie nic nie chce, ale to w koncu tylko spacer
wyjdz z domu i pojedz sobie kilka przystankow a potem wroc do domu piechota
i kazdego kolejnego dnia rob sobie coraz dluzsze trasy
zobaczysz jak to bardzo pomaga, mozna sie przygladac ciekawym zdarzeniom w czasie spaceru, dumac sobie po drodze o roznych sprawach, a przy okazji sie rusza nam cale cialo i nie rdzewieje
mozna tez urzadzic wyprawe do odleglego sklepu po jakichs nasz ulubiony przysmak

zobaczcie jak to sie wszystko w depresji nakreca w zamknietym kole: masz depresje bo siedzisz samotny w domu a siedzisz samotny w domu bo masz depresje

wiec poprostu przelam ten zaklety krag i wyjdz z domu, niekoniecznie do ludzi, bo to bedzie pozniej, wyjdz poprostu pospacerowac i poogladac swiat sobie:P

to taka rada w oparciu o moje wlasne doswiadczenia, sprobujcie:)
zesraj sie a nie daj sie

Sortuj wg