Wasza ulubiona kapela, rodzaj muzyki...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez cicha woda 27 lut 2006, 00:24
drań napisał(a): Ale tak nic nie przebije Kultu 8) 8)

"Dom wschodzącego słońca" - po prostu uwielbiam :D
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez snaefridur 27 lut 2006, 00:36
"Knajpa morderców"
po prostu świetne.
snaefridur

przez bibi 27 lut 2006, 00:38
z kultu , to ja lubię płyte " posłuchaj to do ciebie ", oraz "kult" a z tej płyty lubie bardzo --- "krew boga "--jest boska.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez drań 27 lut 2006, 19:31
OO no to super :P
Jednak Kult jest znany wśród nerwicowców :oops:
To ja Wam polecam dwie płyty Ocja Kazika wykonane właśnie przez kulcich.
I teraz wyszła elegancka Poligono Industrial.
Pozdrawiam
ExModerator

przez kukubara 28 lut 2006, 19:45
A ja moi mili rozgrzewam sie przy goracych rytmach FLAMENCO ,dziala na mnie zupelnie niewiarygodnie,to najbardziej sexowne brzmienia -dla mnie polecam

przez DarkAngel 01 mar 2006, 01:16
A ja w przeciwieństwie do Was odprezam sie słuchajac opery. Te brzmienie, przenikajace najmniejsza czastke organizmu......ewentualnie preferuje muzyke baletową, i nieraz sam sobie tak podryguje na jednej nóżce..... myk tu, myk tam......Zawsze chciałem zostac Primą Baleriną Ale na pierwszym miejscu jednak zawsze jest opera i operetka...... ;)

To wyżej to oczywiście żart..... Nie mam jakoś specjalnie uformowanego gustu co do muzyki.....Uwielbiam słuchac muzykę etniczną i relaksujacą: Enigma, Era. Ale nie znaczy to, że nie lubie muzyki Dance, Techno itp. Ogólnie mówiac słucham wszystkiego co wpada w ucho........
Obrazek
ExModerator

przez snaefridur 01 mar 2006, 18:00
A ja na początku myślałam ,ze nie żart (za wyjątkiem tego o prima balerinie) ;).A co sądzicie o klasyce?Ja bardzo lubię Bacha ,złaszcza arię na strunie G.Coś pięknego.
snaefridur

przez Magda-27 01 mar 2006, 19:54
Aria na strunie G jest cudna :D . Ja bardzo lubię jeszcze V symfonię, dla Elizy, love story, toccata i fuga. Kilka motywów Chopina też jest super :D
Przyjaciel forum

przez reirei 01 mar 2006, 20:04
Snae, jak podoba Ci się "air on G" to na 100 zakochasz się w pierwszej suicie wiolączelowej (Gdur) Bacha, zwłaszcza pierwszej części, druga suita jest też ciekawa (grałem na dyplomie 8) ), no i "Łabędź" pana Saint-Saens `a też Ci się spodoba - te same klimaty
Do "standardów" Magdy dorzuciłbym jeszcze Carmina Burana - Wiosnę 8)
A dla maniaków polecam impresjonizm i panów Ravel`a - m.in. Le Gibet (szubienica) - i Debussiego - np "Zatopioną Katedrę" :lol: . :!: :!: :!:
Aha jeszcze polecam Symfonia D-dur "Klasyczną", op. 25 Prokofiewa i legendarny I Koncert fortepianowy b-moll op. 23 Czajkowskiego (pierwsza część wymiata)
Ostatnio edytowano 01 mar 2006, 21:15 przez reirei, łącznie edytowano 2 razy
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez snaefridur 01 mar 2006, 20:38
Odpalam soulseeka i szukam :>.
Ja dodam od siebie jeszcze całe requiem Mozarta.Kocham je i z jakiegoś niezrozumiałego powodu największymi względami darzę Rex Tremendae.

p.s. Reirei ,a możesz mi podac numer tej suity ,wtedy będę miała pewność,że mam to o co Ci chodziło,a zresztą tak to mi ciężko znaleźć.
snaefridur

przez reirei 01 mar 2006, 21:06
Kurde, chciałem Ci wysłać, ale wszystkie płyty zostawiłem w domu, tutaj mam tylko wątłe bity romantyzmu :lol: Jak chcesz to Ci moge wysłać np bardzo "polski" koncert fortepianowy e-moll Chopina I-cześć, ale zajmuje 20MB i troche to potrwa :lol: :lol:
Z req wole "La Crimose", a wogóle Mozziego przestałem wielbić jak poznałem Prokofiewa, który poprostu laske ciągnął z klasycyzmu (swoimi kawałkami 8) ), koleś wymiata! (wogóle wszyscy z witalizmu są zarąbiści, Strawiński np zrobił balet "Pietruszka", w którym opowiada o "żywocie" pietruszki :lol: :lol: :lol: rąbnieci są równo ;) )

PS: Sorki to jest Iwsza suita wolączelowa G-DUR (pomyliłem się bo w transkrypcji na altówke jest w C). Wg Katalogu Schmiedera ma nr BWV 1007 (zajrzyj na e - przesłałem Ci kawałek)

przez Mefisto 01 mar 2006, 21:50
Ja lubie ; Dido , C.dion , Stinga ,Metallica .

przez snaefridur 01 mar 2006, 22:12
Odebrałam :).Piękne.
Już sobie ściagam to właśnie i poszukuje innych rzeczy ,które poleciliście bo ja mam Amadeusza sporo ,trochę Bacha,ale jeśli chodzi o resztę,to pustka.Aż wstyd.A co Chopina to może spróbuję go najpierw znaleźć,będzie szybciej i nie będę Ciebie niepotrzebnie fatygować.Jakbym nie znalazła to się później z Tobą skontaktuję ,ok?
snaefridur

przez reirei 01 mar 2006, 22:24
Jasne, wiesz na tego Chopiego to się tak bardzo nie pal, taki rewelacyjny to nie jest ;) :lol: :lol:

PS: Wspominałem o zimie vivaldiego? :lol: :lol:

Sortuj wg