Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 sty 2016, 13:21
Dobar dan wszystkim,

Cześć Stracona100. Wczoraj mi umknęłaś. :)
Dopijam kawę i lecę biegać.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, doraźnie klonazepam 2 mg, Klorazepan 5-30 mg, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 23 sty 2016, 13:23
Cześć wszystkim :)
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez WolfMan 23 sty 2016, 13:25
na_leśnik, Siema placku ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 sty 2016, 13:51
Witajcie :********
No ja to sie tak nie ciesze ze slonka bo okolo 8 bylo jeszcze minus 16 stopni wiec dupy za przeproszeniem ruszac z domu sie nie chce.
A tak poza tym to mi nastroj jakos mocno spadl i pisac tez mi sie nie chce.

Pichce obiad, musze jeszcze do dentystki podjechac bo tak mi upchala wczoraj wate do kanalu ze jej sie wydostac nie da.

Wrrrrrrrrrrrrrrr.

Milej soboty!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 23 sty 2016, 14:05
Mam problem.Ktoś wie,jak przyrządzić jarmuż >? Kupiłem i nie wiem co dalej ?

Spamowa wyspa

przez WolfMan 23 sty 2016, 14:07
detektywmonk, Wujek Google podpowie,jest mnóstwo przepisów ;)
http://mamzdrowie.pl/10-przepisow-na-py ... -jarmuzem/

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 23 sty 2016, 14:31
Jak na razie,to chyba coś w stylu sałatki.

Spamowa wyspa

przez takie tam 23 sty 2016, 14:33
Dzień dobry i... W sumie to tyle. Co słychać u was?
takie tam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 sty 2016, 14:44
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 sty 2016, 15:01
Witam niewitanych! :papa:

Wróciłam z zakupów w kauflandzie, przytachałam 2 siaty i byłam mokrutka na plecach. Musiałam się przebierać. Ledwo ochłonęłam i wybrałam się na SOR z tym kciukiem, żeby przyłożono mi takiej specjalnej maści na oparzenia. Wróciłam z kukiełką, mam trzymać tak ze 2 dni. :roll:
A więc roboty mokre odpadają, a głowę umyję sobie jedną ręką... nie ma wyjścia. :bezradny:

kosmostrada, no, mam takie luzowanie na pół gwizdka, coś tam jednak trzeba pchnąć do przodu. Ale nastroju też nie mam dobrego, co jakiś czas łapie mnie taki dziwny dołek, smutek, apatia... mimo słońca. A dość długo byłam na tych fotonach idąc i wracając z kauflandu.
Nockę miałaś marną? :( Ale tak, jak mówisz, w razie śpika możesz bachnąć się na drzemkę.

platek rozy, masz się Kochana z tym zębem. :shock: Też mam ciulowy nastrój... czekam na polepszenie.
Taki mróz był na południu? Teraz chyba powinno być fajnie, spacer dobrze Ci zrobi.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 23 sty 2016, 15:02
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 sty 2016, 16:48
Wybraliśmy się na długi spacer, piknie było, ale słońce się schowało i nagle zrobiło się tak dojmująco zimno, chłód przeżerający do kości. Do tej pory nie mogę odtajać, czuję się jak mięso wyjęte z zamrażarki. :roll: Cały czas mnie telepie.
Tak że teraz pogrzechoczę zębami pod kołdrą, potem zrobię obiad, dalej nie wiem, ale na pewno nogi dziś już nie wystawiam.

mirunia, No to paluszek teraz już pięknie się będzie goił. Troszkę masz niedogodności...
Oj Kochana teraz na Ciebie padł ten podły dół... :( Szkoda, że słoneczko nic nie pomogło, może jutro będzie lepiej? Ściskam mocno.

I jak tam Moi drodzy czujecie się na wieczór? Co porabiacie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sty 2016, 17:01
Witam Spamerki i Spamerów :D

Czytam, że nadal większość z Was ma słabszą formę. Proszę jednak, nie zaklinajcie :D i nie przeklinajcie zimy i śniegu, bo to są moje miesiące, teraz czuję się najlepiej. Pięknej, słonecznej pogody i wysokich temperatur nie brakuje ostatnio w naszym pięknym kraju, wtedy ja nie żyję, więc darujcie mi proszę odrobinę mrozu i białego puchu, OK?

Ja jestem dość aktywna, mimo kolejnej bezsennej nocy. Był spacer z zakupami /bo jakże inaczej, my kobiety nie potrafimy po prostu spacerować/, choć słońce przeszkadza mi, bo błyszczący śnieg odbija się w moich szkłach i drażni mnie to...dzisiaj wpadnie znajoma, upiekłam miodowe muffinki. Posiedzimy troszkę, powinno być fajnie, bo Ona przyjedzie prosto z Muzeum Narodowego, więc będzie dzielić się wrażeniami z czasowej wystawy - Mistrzowie pastelu.
Jutro wyjście do Syna, na urodzinową kawkę /Synowa robi pyszną kawę z ekspresu, nie znam się na tym, wiem, że jest specjalnie dla mnie słaba, z pysznymi dodatkami :)/.

Dość o mnie...
Przykro mi, że samopoczucie macie nadal nie za bardzo fajne, ale ważne, że z nadzieją spoglądacie w przyszłość... :great:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sty 2016, 17:05
mirunia, kosmostrada, platek rozy, dzielne z Was kobietki!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg