Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 gru 2015, 12:03
Tylko jej tu nie zacznij obgadywac.
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 12:07
tosia_j napisał(a):Tylko jej tu nie zacznij obgadywac.

A ja ją obgaduję? Cały czas mówię, że wszystko jest moją winą i to ja jestem głąbem

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 gru 2015, 12:17
owsik napisał(a):mam duże doświadczenie w kwestiach podrywu i wiem na 100%, że chodzi o mój wygląd.

tutaj na forum nikt twojej buzki nie ogladal i mogles byc duszą towarzystwa. to nie, kazesz sie wszystkim skupiac na swoim wygladzie. ja mam dosyc. twarzy i wzrostu sobie nie zmienisz. twoj wybor czy bedziesz akcentowac zalety czy rozpamietywac wady.
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 gru 2015, 13:44
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 gru 2015, 13:51
tosia_j napisał(a):ale pisal tylko ze mogłby a nie ze wyjasni
Witam Wszystkich

Wolałem napisać na FB, bo sądziłem że prędzej wejdziesz na FB niż na forum.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 gru 2015, 13:55
platek rozy napisał(a):We wtorek ide do psychiatry , zobacze co powe , czy da skieorwani e na konsultacje do kliniki.Trzeba miec tam cala dokumentacje z dotychczasowego leczenia i watpie zeby mnie przyjeli poza tym jak patrze na wieslawa ktory wyszedl po takim czasie i czuje sie mega zle to nie wiem czy mi sie tez chce w taka klinike pakowac?

Ja bym się na twoim miejscu dwa razy zastanowiła, bo to jest wyjęcie z tego otoczenia i z tego trybu życia, który z takim wysiłkiem sobie wypracowałaś. Oderwanie, a potem wrzucenie z powrotem do tego środowiska i zaczynanie od nowa. :mhm:

Zosia_89 napisał(a):nie wiem czy pisałam, ale kupiłam sobie zajebiaszcze spodnie do jazdy na nartach w kolorze limonkowym, będzie mnie widać na szczycie stoku. Tylko pytanie czy uda mi się w tym roku pojechać na narty :bezradny:

No to będziesz fajnie się prezentować.
A ja to w życiu na nartach nie byłam, jak byłam dzieckiem to jeszcze było zbyt luksusowe hobby, poza tym ortopedzi raczej odradzali.

owsik, ale o jaką "rację" ci chodzi? Mamy przytakiwać w każdym wątku i powtarzać jak mantrę, że nikogo sobie nie znajdziesz? Do czego ci to potrzebne?

Zwolniłam się trochę wcześniej z zajęć, napisałam sprawdzian, ale tak w oparciu o wcześniej przygotowane materiały i opuściłam budynek, zjem obiad, obejrzę film (w tym tygodniu chcę sobie odświeżyć Starą Trylogię). Gdybym nie była tak zaspana na farmakologii, to bym się uśmiała, bo pani magister miała zieloną bluzkę, brązowy sweter bez guzików ani wiązania, z szerokimi rękawami i mówiła coś w rodzaju "w komórkach tucznych histamina magazynowana jest, mhmmm?". Dałabym jej już licencję na przedstawianie Yody :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 14:00
tosia_j napisał(a):
owsik napisał(a):mam duże doświadczenie w kwestiach podrywu i wiem na 100%, że chodzi o mój wygląd.

tutaj na forum nikt twojej buzki nie ogladal i mogles byc duszą towarzystwa. to nie, kazesz sie wszystkim skupiac na swoim wygladzie. ja mam dosyc. twarzy i wzrostu sobie nie zmienisz. twoj wybor czy bedziesz akcentowac zalety czy rozpamietywac wady.

Ja chcę mieć dziewczynę nie muszę być Towarzystwa, a co bym nie zrobił moja buźka i tak mnie skreśli.

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 14:01
cyklopka w tedy chociaż wiem, że to rozumiecie.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 gru 2015, 14:03
Dzień dobry. :)

W nocy, w lekkim stanie upojenia, wybrałam się o czwartej w nocy na dłuuugi spacer. Chyba wróciłam po 6. Cisza, spokój, brak człowieków. Nocne fotki porobiłam. Pozdrawiam z kawą. :)
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez khaleesi 13 gru 2015, 14:03
ja nie mogą tutaj to samo.
hej ludziska. Tosia dawno Cię na forum nie było witaj
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez filip133 13 gru 2015, 14:11
Witam...

owsik, załóż swoje forum, to nikt Ci nic nie zamknie i nie będzie żadnej hipokryzji.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 14:13
Carica Milica napisał(a):Dzień dobry. :)

W nocy, w lekkim stanie upojenia, wybrałam się o czwartej w nocy na dłuuugi spacer. Chyba wróciłam po 6. Cisza, spokój, brak człowieków. Nocne fotki porobiłam. Pozdrawiam z kawą. :)

szkoda, że nie zrobiłem tego samego

Spamowa wyspa

przez Piotr1990 13 gru 2015, 14:15
Owsik, pokaż swoje zdjęcie. Bo szczerze to nie mogę sobie wyobrazić co może być nie tak w wyglądzie, żeby aż tak się przejmować tym, że jest się brzydkim.

Spamowa wyspa

przez Davin 13 gru 2015, 14:16
No bez jaj. Ten śmieć tutaj. Ogląda ktoś marsz ciemnoty?

Sortuj wg