Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 07 gru 2015, 20:43
kosmostrada, sulpiryd? :P O, coś z mojej kolekcji leków.. ;P

Little Red Fox napisał(a):kupiłam w sklepie chleb tostowy, ser żółty i parówki, gdzie moje zdrowe odżywianie? :P

W nosie :P hihi ;)

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 20:55
Sulpiryd, mam złe wspomnienia... Dawniej psychiatrzy dawali to ''na odpierdol się pan'' po 50 dziennie pan bierz....NASTĘPNY..... Choć... może to dlatego że miałem złe myśli? Może wtedy pan doktor mnie nie znał? Nie chciał mnie bombardować chemią ? To prawdopodobne, wkońcu zdaje ci się że wszyscy mają na ciebie wyjebane i jesteś niepotrzebny...
Ostatnio edytowano 07 gru 2015, 21:00 przez Nortt, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 gru 2015, 20:58
platek rozy, :papa: Nikt Cię tak nie rozumie, jak właśnie my... osoby pracujące z zaburzeniami lękowymi i depresją.
Nie będę już powtarzać tego, co Kosmo Ci napisała, a napisała najprawdziwszą prawdę. Tak też było i ze mną.
Miałam dwa takie epizody depresji i lęków, że byłam na ponad miesięcznym zwolnieniu, bo nie nadawałam się do pracy. Po zwolnieniu z kolei bałam się tam wrócić i pierwsze dni były koszmarne, chociaż znałam otoczenie, swoje obowiązki, itd., ale bałam się mimo to, tej rzeczywistości. Powoli, dzień za dniem było coraz lepiej, a dochodziły jeszcze skutki brania nowych leków, więc sama wiesz jak to wygląda.
Dałam radę, nie poddałam się i zaczęłam ogarniać świat pracy i kontakty z ludźmi.
Wierzę w to, że i Ty Kochana podołasz tym trudom, zmienisz swoje życie na lepsze. Zacznie Cię w końcu cieszyć to normalne życie.
Praca to świetna terapia... spróbuj wytrzymać, tyle o to zabiegałaś. :great:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Sigrun 07 gru 2015, 21:15
Nortt napisał(a):
Nortt napisał(a):
Sigrun napisał(a):Nortt, dawno Cie nie bylo ;)

taaa wiem, staraciłem robote i smutno mi się zrobiło.... chciałem znaleźć więc boga czy coś, ale skończyłem na raportach z sekcji zwłok ''samobójstwa przez uduszenie. za pomocą worka foliowego'' wymiękłem na przypadku 7, gdzie kobita zarzygała się do środka swojego ''kapturka'', przypomniało to taką groteskową pastelową bańke...[/quot

Czy tylko dla mnie te opcje edycji z nowego forum są strasznie nieczytelne ? Ciągle klikam ''cytuj'' zamiast ''Edytuj'' -_-

)Ja przestawilam na stara wersje forum ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 07 gru 2015, 21:20
mirunia napisał(a):Miałam dwa takie epizody depresji i lęków, że byłam na ponad miesięcznym zwolnieniu, bo nie nadawałam się do pracy. Po zwolnieniu z kolei bałam się tam wrócić i pierwsze dni były koszmarne, chociaż znałam otoczenie, swoje obowiązki, itd., ale bałam się mimo to, tej rzeczywistości.

Chyba tylko ja w tym towarzystwie jestem na tyle nie normalna, że nie ważne czy czuję się dobrze czy źle, zwolnienie lekarskie jest dla mnie najgorszą karą :hide:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 gru 2015, 21:20
Nortt, A widzisz, a mnie ten staruszek Sulpiryd jako jedyny wyciągnął z czarnej doopy, nic innego nie mogę brać...

Argish, Bojasz się nowej roboty, czy ogólnie chodzenia znów do pracy?

mirunia, Swięte słowa. Praca to terapia. ( no chyba, że pracujesz np. w korpo, a zwierzęciem korporacyjnym nie jesteś, tudzież robisz coś, czego nienawidzisz, no ale to inny temat... )

Sigrun, Stara wersja forum rządzi... :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 gru 2015, 21:21
Mi się na nowej wersji forum tak prywatne wiadomości rozjeżdżały że nie szło przeczytać.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 07 gru 2015, 21:25
W piątek komisja do renty.

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 21:25
Sigrun, Ha, dzięki Ci! Jest taka opcja, mam :> kosmostrada, Sulpiryd to sprawdzone remedium na wiele problemów, znane i szanowane od lat... Jednak nie wszystkim to pomaga, ja byłem w tej drugiej grupie, straciłem przez to z 3 miesiące życia, niby nic, straciłem już wiele, wiele lat, jednak w tym jednym miesiącu był weekend u wujostwa, teraz już zupełnie mają mnie za wariata, przez te moje lęki byłem cały czas napięty i miałem WIDOCZNE problemy z wysłowieniem się :<
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 gru 2015, 21:26
detektywmonk napisał(a):W piątek komisja do renty.

Powodzenia. Zauważyłem na swoim przykładzie że najbardziej boli pierwszy raz, potem jest już z górki.
Ostatnio edytowano 07 gru 2015, 21:26 przez Purpurowy, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 21:26
Purpurowy, też to miałem, masakra.... Robimy za beta testerów 8)
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez filip133 07 gru 2015, 21:27
acherontia-styx napisał(a):
mirunia napisał(a):Miałam dwa takie epizody depresji i lęków, że byłam na ponad miesięcznym zwolnieniu, bo nie nadawałam się do pracy. Po zwolnieniu z kolei bałam się tam wrócić i pierwsze dni były koszmarne, chociaż znałam otoczenie, swoje obowiązki, itd., ale bałam się mimo to, tej rzeczywistości.

Chyba tylko ja w tym towarzystwie jestem na tyle nie normalna, że nie ważne czy czuję się dobrze czy źle, zwolnienie lekarskie jest dla mnie najgorszą karą :hide:

Zawsze to jakiś plus, jesteś twarda i pracowita :D

Spamowa wyspa

przez Nortt 07 gru 2015, 21:28
detektywmonk, Pamiętaj, potem nie wezmą Cię do woja, a podobno teraz jak pracować to tylko w mundurowce :pirate:

Chociaż jak wybuchnie jakiś konflikt to i tak nas wezmą na przemiał....
Ostatnio edytowano 07 gru 2015, 21:29 przez Nortt, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez filip133 07 gru 2015, 21:29
kosmostrada napisał(a):Nortt, A widzisz, a mnie ten staruszek Sulpiryd jako jedyny wyciągnął z czarnej doopy, nic innego nie mogę brać...

Sulpiryd mi się kojarzy z lekami z psychiatryka, a teraz wrócił do mnie.... :P Czy raczej ja do niego ;) Tak samo mi się z psychiatrykiem kojarzy pernazyna... :P

Sortuj wg