Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 25 sie 2015, 22:42
cyklopka, czemu nie możesz jeść większości słodyczy ze sklepu? :)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 sie 2015, 22:53
filip133, bo źle trawię mleko, pszenicę i jaja, a na plantacjach, gdzie uprawiają tłuszcz palmowy zabijają kijami słoniki i orangutanki.

/cenzura/, zamiast się przygotowywać spokojnie do szkoły, cały tydzień będę stawać na uszach, żeby jakoś zaliczyć te praktyki mimo pójścia do nowej pracy. Rozmawiałam dzisiaj z panią prawnik, z dziewczyną z apteki, jutro będę dzwonić jeszcze po ludziach i to mi na prawdę wali na jelito. Ale musi być jakieś rozwiązanie, bo zawsze jakieś jest. Jednakowoż mam powoli dość, pieprznąć tym wszystkim i zająć się szydełkowaniem.

Moja czarna lubi jedną piosenkę, którą gram. Jak nie ćwiczę codziennie, to tracę siłę i czystość chwytu. Ale za to słyszę dobre akordy, będę mogła zacząć się uczyć reszty piosenki. To miłe tak wieczorem siąść z gitarą i kotem.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 sie 2015, 22:55
cyklopka napisał(a):
kosmostrada napisał(a):
cyklopka, Nooo porządeczek jest! :brawo: A przykrywasz sprytnie po to żeby się nie kurzyło?

Żeby kot nie nawymiotował :hide:

Jednak to jest zdecydowany plus psa, że muszę ewentualnie tylko szorowac dywan... :?

cyklopka napisał(a):
acherontia-styx napisał(a):kosmostrada, ja mam taki sprytny plan, że będę robić po jednej półce codziennie ;) czy tam po jednej szafce :P zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;)

Też tak robiłam, póki nie natrafiłam na coś, czego ruszyć nie podobna, a teraz to już te, od których zaczynałam zarosły z powrotem. Syzyf, Augiasz i Pandora.

Dlatego Japonka z "Magii sprzątania" odradza takie podejście, wg niej robi się wywalanie totalne tematycznie, zaczynając od ubrań, potem ksiązki itd. Cytuję - sprzątaj co dzień po trochu, a będziesz robic to bez końca. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 25 sie 2015, 22:56
cyklopka, ehh widzę że jak zwykle człowieka spotyka masa problemów... :(

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 sie 2015, 23:09
kosmostrada, ona lubi wejść na coś wyższego, zwiesić łeb i wtedy gargulec. Dobrze, że w starości już nie wychodzi na szafę.

Myślę, że mieszkania, w których od wielu lat mieszkają te same osoby, posiadają geologiczne warstwy rzeczy, nadto jeśli nie jest się osobą decyzyjną w sprawie zagospodarowania przestrzennego, to ma się znacznie trudniej. Myślę, że pewne obszary mogłaby odblokować tylko przeprowadzka, w mniejszym stopniu nadmiar wolnego czasu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 26 sie 2015, 10:01
Pustki tu widzę... Cześć, miłego dnia wszystkim :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 sie 2015, 13:54
Dzień dobry!!!

Ojej jak dzisiaj wszyscy zajęci... :D Mam nadzieję że same miłe i owocne rzeczy Was angażują, że nie macie czasu pisac.
Ja byłam w pracy, potem odebrac zamówiony podręcznik z empiku, w rossku, bo promocja na kapsułki do prania i płyn, a ku przyjemności z młodym na lodach. U mnie dziś znów lato.
Teraz zabieramy się za przegląd lego, bo młody wypatrzył sobie buty do biegania, więc żegna się ze swoją kolekcją i wystawiamy na sprzedaż, coby sobie na wymarzone buty zarobił.
Potem do Ikei i tak dzionek minie zajęciowo.
Zaczął mnie bolec ząb, więc jutro dentysta... :zonk:

A co u was Kochani?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 26 sie 2015, 14:21
Hm... Piekę chleb i zastanawiam się nad waleniem głową w ścianę. Powodzenia u dentysty.
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 sie 2015, 15:04
Dobry dzień! :papa:

A ja wróciłam wcześniej z pracy, po drodze wstąpiłam na ryneczek po warzywa i pichcę gulasz z indyka z warzywami i curry, do tego będzie kasza jaglana. Rozsmakowałam się ostatnio w jaglanej i bardzo mi służy. :yeah:

platek rozy, mój bąbel po osie jeszcze jest, ale coraz mniejszy i już mnie nie swędzi tak... ale byłam w strachu trochę, bo zaczęła lecieć taka czerwona pręga i na szczęście zniknęła. Nadal smaruję Fenistilem.
Mam nadzieję, że nie dołujesz się niepotrzebnie i jutro będziesz dzielna! Pamiętaj, trzymam kciuki!

kosmostrada, no mówiłam, że ogołocisz chałupę ze wszystkiego, nawet za lego się wzięłaś. Ale młody już pewnie z tego wyrósł, wszak gimnazjalista ma inne zabawki, a na buty będzie jak znalazł. :D
Widzę, że lumfrujesz po mieście za różnymi potrzebami, i dobrze... wracasz do formy na całego!

takie tam, hej :papa: powróciłeś do nas???

Spamowa wyspa

przez Aurora88 26 sie 2015, 15:12
Ahoj :)

Ja sobie chilluję rano, skończyłam "Lęk i fobię", książkę którą przerabiałam kilka miesięcy ;-)
Teraz szukam jakiś innych fajnych pozycji. Może coś polecacie? Dotyczącego konkretnej pracy psychologicznej, asertywności, wewnętrznego dziecka itp.... w temacie o książkach psychologicznych jest trochę bajzel no i nic konkretnego, chciałabym wiedzieć dlaczego dana książka jest fajna :)

Mam duzo książek które mogłabym sprzedać, zwłaszcza pedagogicznych, ale nie potrafię. Dla mnie książka to jak kawałek kończyny :P Gromadzę je i uwielbiam je mieć.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 26 sie 2015, 15:17
Siemaneczko ;)
Aurora88, z psychologicznych to książki Alice Miller albo Yaloma ;) mi Miller osobiście średnio odpowiada swoim podejściem, ale wiele osób ją lubi, a Yaloma uwielbiam ;) mam 2 jego książki: Kat miłości. i Dar terapii. List otwarty do nowego pokolenia psychoterapeutów i ich pacjentów. i poluję na następne ;) tą drugą pozycję nawet na studiach na zajęciach omawialiśmy.

A u mnie kolejna półka, tym razem z bluzkami przeszła przegląd ;) chyba z 7 wywaliłam :P teraz kawka i chyba trzeba pomęczyć magisterkę :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Davin 26 sie 2015, 15:30
Heloł spamowa. :mrgreen:

Trochę mnie tu nie było ale widzę że te same osoby tu siedzą. ;) U nas znowu remontowo i na chacie taki burdel że hej ale na szczęście zbliżamy się do końca. :D

Spamowa wyspa

przez filip133 26 sie 2015, 16:01
Nie mam pojęcia czemu mnie tak dziś mięśnie bolą... Jak zwykle muszę mieć jakiś powód do marudzenia -.-
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 26 sie 2015, 16:25
Witam was bardzooo puszaście
i zapowiadam dziki hejt wkrótce na spamowej wyspie :twisted: :lol: Obrazek
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg