Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 21 sie 2015, 14:45
Aurora88, wszyscy są nieidealni ;) Fajnie że się tam przyznałaś, może to Ci tam pomoże jakoś :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 sie 2015, 16:08
Właśnie ugotowałam obiady na dziś i na jutro ( ostatnio jak już przy kuchni stoję, to staram się robic hurt ;) ) - sosik mięsny do makaronu na wołowince i pulpeciki wieprzowe w warzywach i pomidorach. Wszystko pyszne mi wyszło. Teraz królowa kuchni odpoczywa... :D ( i zaraz musi się przebrac, bo jest obciapana sosem pomidorowym)

Byłam oblookac książki, w tym roku dużo mniej stoisk, ale jak ktoś ma wolną kasę to i tak mógłby poszalec, bo ceny o 30% mniejsze.
Wzięłam sobie przypinkę z Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego, wybrałam - Mam czas. :angel: Mam zapiętą na mojej szoperce.
Mam jakąś straszną ilośc książek do przeczytania - z biblioteki został mi Vonnegut, Millerowe od przyjaciółki, mama przywiozła mi ze swojej biblioteki zamówione "Pułapki myślenia" ( prawie 700 stron, już widzę że ciężka lektura ), no i te co dziś odebrałam z empiku. :shock:

Aurora88, Brawo, myślę, że to wielki krok do przodu! :brawo:

Kochani, a jak Wam popołudnie mija?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 21 sie 2015, 17:02
kosmostrada napisał(a):Kochani, a jak Wam popołudnie mija?

Na sprzeczkach z byłą, wypominaniu sobie różnych rzeczy i psuciu humoru. Ehh beznadzieja, a zaproponowała żebyśmy się spotkali w Krakowie i porozmawiali sobie. Uznałem to za taki dobry pomysł, nie żeby wszystko w smsach zostawić, tylko pogadać spokojnie, na żywo... Oddałaby mi książki i pendrivy moje które ma. Ale potem pisała że musiała przemyśleć sobie dużo rzeczy ostatnio, dlatego był kiepski kontakt z nią, mało pisała. I napisała że chciałaby się tak na godzinę mniej więcej spotkać i żebym pamiętał że ona nie będzie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki... No to jak ja mam jechać autobusem/busem około 3-2,5 godziny w jedną stronę i płacić za to 25 zł w jedną stronę, a ona i tak mówi żebym pamiętał że nie da mi drugiej szansy bo mi już nie ufa... i skoro ja piszę jej że chciałbym jakoś na dłużej niż godzinę... to w końcu zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. I zaczęliśmy coś tam innego pisać w smsach, ale ciągle się "żremy", jakieś pretensje ciągle, heh... Takie to skomplikowane wszystko się porobiło okropnie.
Czuję się beznadziejnie winny, że wszystko w swoim życiu pieprzę, nawet kontakt z najlepszą dziewczyną jaką poznałem.
Ja wiem, słyszałem już od wielu osób, że powinienem całkiem z nią kontakt zerwać. Ale jakoś nie potrafię się przemóc, żeby nie popisać z osobą która zna mnie najlepiej ze wszystkich i którą jak tak dobrze znam... Ale teraz tak się dogadujemy, że chyba wszystko zmierza ku całkowitemu zerwaniu kontaktu... :(

Ah, musiałem się tu wygadać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 sie 2015, 17:20
Witam ;)
Ja od rana byłam na terapii i stwierdzam nudę, moja T. wyszła z formy ;) :P hitem było jak kazała mi wstać i naocznie sprawdzała moją chudość :lol:
wróciłam do domu to padłam spać :shock: i wstałam jakoś po 15 :P teraz powinnam posprzątać, żeby jutro już mieć spokój, ale tak mi się nie chce :roll: zmuliła mnie ta 3 godzinna drzemka :P
kosmostrada, ja też mam pierdyliard książek do przeczytania i coś mi to nie idzie ostatnio :lol:
jeszcze od wczoraj wychodzi 42-tomowa kolekcja Pratchett'a Świat Dysku w przystępnej cenie i postanowiłam kupować. dzisiaj nabyłam drogą kupna 1 tom za zabójczą cenę 8.99zł 8)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 21 sie 2015, 17:22
Oj, to ciekawa sprawa, kolekcja Świata Dysku... :D A ile to ma kosztować, każdy tom tyle samo? Gdzie to można kupić?
Może się jakoś zmobilizujesz to sprzątania.. :D Ciekawe jak wyglądało "naoczne sprawdzanie chudości" xD
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 sie 2015, 17:23
filip133, w kioskach/salonikach prasowych. Kolejne tomy mają kosztować 16,99zł o ile mnie pamięć nie myli (na pewno nie więcej), mają wychodzić co 2 tygodnie. Cena jak dla mnie przystępna w stosunku do jakości, bo książki są w twardej oprawie.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 21 sie 2015, 17:26
acherontia-styx, ale ponad 40 tomów, to w sumie wyjdzie prawie 700 zł, nie wiem czy mnie stać na to... xD Jeszcze na wsi mieszkam, to kombinuj jak to kupić... Eh całe życie pod górkę.
Opowiedz jak wyglądało publiczne sprawdzanie chudości ;D xD

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 sie 2015, 17:39
filip133, można zamówić prenumeratę za niecałe 550zł :lol: a takie kupowanie pojedynczo to na miesiąc wychodzi 34zł także nie tak źle, a kolekcja przez prawie rok będzie wychodzić ;) także jakoś bardzo się tego nie odczuje ;)
A odnośnie chudości to była rozmowa coś na temat mojego jedzenia. T. oczywiście, z tekstem, że jakoś tego po mnie nie widać, żebym jadła :P no i zapytała ile ważę, ja jej powiedziałam tak mniej więcej, bo sama dokładnie nie wiem. No to ona tak myśli, myśli, mówi do mnie 'wstań, pokaż mi się tu'. No to ja na to mój stały tekst na wymysły T. 'ale masakra', ale wstałam. Ta paczy, paczy, podeszła do mnie i przyłożyła ręce mniej więcej na wysokości bioder, bo stwierdziła, że mam oszukaną sukienkę bo luźniejsza jest i orzekła: 'jesteś bardzo chuda' :P
i stwierdziła, że u mnie wystarczy, że schudnę kilogram to od razu po mnie widać zwłaszcza po buzi.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 sie 2015, 17:39
A ja wrocilam , bylam dzis w Mops po decyzje , jechalam tramwajem a nienawidze tam jezdzic ale sie musze wprawiac wiec zdecydowal;amz e teraz bede sie starala w malo lubiane miejsca jechac tak wlasnie.

Dostalam zasilek do listopada i wiecej doplat do gazu , pradu oraz karte miejska , i jakis zasilek okresowy w kwocie 124 zl tez do listopada wiec sie tyle ucieszylam ze mniej wiecej bede miala tyle kasy jak teraz jesli to wszystko sobie poodejmuje i pododaje :)

Zeby sie odtresowac po tramwaju poszlam do ciucholandu ktory jest zaraz kolo Mops , grzebie w ciuchach , grzebie a tu nagle staje twarza w twarz z pania od aktywizacji zawodowej 8) :lol: i ona sie wrecz ucieszyla z e ja jestem w tym przybytku i ze jechalam tramwajem. 4 wrzesnia jestem z nia umowiona i wszystko rusza.

Aurora88, Kochana brawo :brawo: :brawo: :brawo: nie latwo se przyznac do naszych chorob ale czasami naprawde duza ulge sie czuje.:*********

kosmostrada, :********** o mam to samo ze lubie sobie dzien zaplanowac i nie lubie nic nie robic bo wtedy mam wrazenie ze mam wieksze lęki albo dol.
Tez pichce obiadki przynajmniej na dwa dni :)

acherontia-styx, :********** wlasnie widzialam zapowiedz tej kolekcji , znajomi moi sie tez rzucil i do kupienia , ale ponoc maja tam byc porozbijane grubsze tomy na dwa?
Ostatnio edytowano 21 sie 2015, 17:42 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 sie 2015, 17:41
platek rozy, tak, niektóre części mają być porozbijane na 2 tomy, ale nie wszystkie. Chyba tylko 2 czy 3 ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 sie 2015, 17:45
acherontia-styx, a to ok , myslalam ze wiecej porozbijali.
Ja niestety bez kasy na takie rzeczy a chetnie bym tez dozbierala bo mam tylko kilka . :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez filip133 21 sie 2015, 17:46
Może jutro pojadę z rodziną do miasta na zakupy, to gdzieś kupię... :) A gdzie można zamówić prenumeratę?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 sie 2015, 17:49
filip133, na stronie internetowej np.: http://hitsalonik.pl/produkt/swiat-dysku

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 21 sie 2015, 17:50
acherontia-styx, dziękuję, dobra kobieto

Sortuj wg