Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lip 2015, 10:03
Witajcie Kochani :********
Ja od 5/30 walcze z wymiotami i taka migrena ze jesooo , myslalamz e zejde .
Dostalam @ i wlazience siedzac mialam mysli ze mnie dzis zabije albo migrena albo nerwica albo upal. Nie ma jak to ponakrecac sie z ranca :roll: :roll: :lol: Teraz nie powiem zeby mi bylo jakos duzo lepiej na umysle :?
Prochami nafaszeorwana o 9 moglam zwlec jako tako tylek z lozka . Czuje sie slaba , ledwo nogami powlocze.
Glowa pulsuje ale juz nie tak jak po 5.

cyklopka, sliczna jest , taka srebrzysta :) co jej dobrego na urodzinki zafundowaliscie? :D :D

kosmostrada, Slonce a Ty jak tam dzis??
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 lip 2015, 11:21
platek rozy, witaj Kochana! Mam nadzieję, że już Ci lepiej troszkę. Nałożyło się kilka powodów... upał, @ i stąd ta migrena i ogólne g....ne samopoczucie.
Na razie posiedź w domku, w chłodzie, może pod wieczór wyjdziesz na spacer.

A ja jestem jakaś przymulona, niepotrzebnie po obudzeniu o 7 położyłam się znowu i wstałam dopiero o 9. Jakaś teraz kołowata jestem.
Też nie wychodzę nigdzie na razie, za gorąco i kolebie mi się w głowie... spróbuje pod wieczór, albo jak się lepiej poczuję. Też mnie głowa pobolewa, tak falami. Duchota straszna. :shock:

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 05 lip 2015, 12:04
cyklopka, Dziękuję :))
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lip 2015, 13:48
Dzień dobry!!!
Aaaaaa, jak jest strasznie , nie ma czym oddychać! Zapowiadali burzę, nawet miałam cichą nadzieję, że przyjdzie, bo o 6tej niebo było zachmurzone. Teraz pozostało tylko ciężkie powietrze i jakieś masakryczne ciśnienie, ledwo się ruszam. Łyknęłam body maxa, kawy, to owszem trochę energii nabrałam, podbiłam sobie ciśnienie, ale złapałam wewnętrzny grzechot. :hide: Łyknęłam magnez, może przejdzie.
W stanie nieciekawym zebrałam się rano, wykąpałam, wymalowałam, sukienczynę kusą i sandałki na obcasie zarzuciłam i wyciągnęłam męża na miasto w ramach wyzwania. Wypiliśmy kawowe frapee o smaku białej czekolady, dobrze sobie sprawić przyjemność, ale było mi tak słabo, że rychło wróciliśmy do domu. Teraz zalegam...Co mogę stwierdzić - w takim stanie, but na obcasie nie jest najlepszym pomysłem... ;)

platek rozy, Słonko***** tulam!!! Mam nadzieję, że jako że już @ dostałaś, to przejdzie Ci ta wstrętna migrena na wieczór. Wiesz to też może być od upału i ciśnienia.

mirunia, Kochana*****, no to wszystkie źle znosimy tą pogodę. Och, żeby to już minęło...

DarkMaster, Hej! jak noc minęła, pospałeś?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 lip 2015, 14:35
kosmostrada, żyjesz Kochana? Podziwiam Cię, że się w ogóle odważyłaś wyjść do miasta w ten skwar... no może przed południem nie było jeszcze tak upalnie, ale brawo! :brawo: Przyjemność picia kawy zaliczona!

A ja siedzę na razie w domu, jak ta szlachcianka zaściankowa... słabo mi i w głowie ciężko i ciasno. Wzięłam procha, muszę odczekać.
Dobrze, że się odezwałaś , bo mi jakoś smutno było bez Was... a tu teraz razem w tej upalnej "niedoli".
Nigdy tak źle nie znosiłam upałów, ciekawe jak jutro w pracy będzie, czy nie padnę!?
Też mam ciśnienie niziutkie, 108/66 :hide:

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 05 lip 2015, 14:39
Witajcie
mnie też głowa boli od rana, wziełam tabsa ale nie przechodzi
bylismy nad zalewem w ten skawr to nie był dobry pomysł bo słabo mi sie robi
a teraz zdycham
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lip 2015, 15:35
platek rozy, głównie kwiaty, ona lubi kwiaty i wodę z wazonu.

Na @ to tylko minesulin/aulin, jest na receptę, ale bez niego bym kilka zgonów zaliczyła.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 05 lip 2015, 16:21
kosmostrada, Ależ skąd. o 6 byłem tak psychicznie zmęczony że wziąłem nasenną i w końcu ścieło mnie do 10
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 05 lip 2015, 16:26
platek rozy, masz jakiś sposób na ta migrene? bo mnie boli głowa od wieczora i przestać nie może, pulsuje i ćmi :( :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lip 2015, 16:37
cyklopka, No kocikowi kwiatki ulubione się należą, bo wiek słuszny, a wygląd nadal piękny...

mirunia, Kochana wyjść bardzo chciałam, bo tak na głowę muszę robić terapeutycznie, a wiedziałam, że później upał mnie dobije. Teraz trochę podrzemałam, bo nie dałam rady wytrzymać i będę dalej się snuła jak Biała Dama po zamczysku...
A jak masz w pracy, nagrzewa się pomieszczenie?

DarkMaster, Ty może gdzieś się na noc zatrudnij, żeby chociaż jakiś pożytek i piniondz z tej Twojej bezsenności był... ;) No ale widzisz piguły o kant... rozbić, to lepiej już sobie tą chemię darować. Ja się pocieszam, że jeszcze sobie w życiu pośpię i Ty też pośpisz, zobaczysz.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 lip 2015, 17:10
kosmostrada, no dobrze, że ucięłaś sobie drzemkę, zawsze to regeneracja organizmu.

A ja się właśnie umalowałam, zaraz wskoczę w kieckę i dopiero teraz wyjdę na godzinkę.
W pracy mam chłodno, okna zach.-pół. więc słońca brak, dopiero pod wieczór tam grzeje. Rano jest duchota jak przychodzę, ale robię chwilowy przeciąg i dopiero zasiadam do pracy.
Głowa jakby nieco lepsza, więc wykorzystam to i powłóczę się na powietrze w lipową, cienistą aleję. A pachną lipy!!! :yeah: :yeah:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lip 2015, 17:12
mirunia, kosmostrada, Lusesita Dolores, tulam Was w niedoli :*******

Lusesita Dolores, ja biore solpadeine a jak nie pomaga to dowalam ibupromem .No ale przy migrenie ciezko bol glowy zniwelowac wiec zazwyczaj sie ecze do wieczora a przewaznie to po kilka dni.

kosmostrada, ulalala to laseczka dzis bylas :105: uwielbiam frappe .
Niestety u mnie szpilasy tak jak u Ciebie czesto odpadaja bo z moim samopoczuciem bywa roznie i czesto chodze i na plaskim chodze jak pijana ... ;)

mirunia, jak tam samopoczucie??? Lepiej troszke?Uznalam ze skoro nie umarlam do tej pory to chyba jeszcze na mnie nie pora i sie wybiore na spacer i po wode . Pozniej ma sasiadka wpasc na pogaduchy.
Zaczela mi sle luszczyc skora miedzy brwiami a nosem :x nie wiem od czego .

cyklopka, a widzisz to nie znam tych tabletek .
Kociczka miala raj wsrod tylu kwiatkow :105: Prawdziwa kobietka z niej jak kwiaty lubi ;)
Ostatnio edytowano 05 lip 2015, 17:15 przez platek rozy, łącznie edytowano 2 razy
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 lip 2015, 17:12
Witajcie ;)
ja też dziś zdechła, zrobiłam sobie kawę, leżę w wyrku i chyba książkę poczytam, bo co tu robić w takie piekło :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 lip 2015, 17:52
Witam wszystkich :papa:

Upał niemiłosierny, ciekawe czy spać się da jakoś.
Taki upał ma być podobno do środy a w czwartek będzie już troszkę chłodnij, ciekawe czy to się sprawdzi.
♪♪♪

Sortuj wg