Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 gru 2014, 21:36
kosmostrada, po weglu tak nie zatyka :D ja bralam jakis czas bo tez mialam takie klopoty zoladkowe jak Ty ( wtedy jak bylam na swiadczeniuz Zus i co dwa miesiace jezdzilam na komisje , lacznie w ciagu 13 misiecy swidaczenia mialam 19 komisji bo mialam je turami po 4 niejednokrotnie )

jasaw, ja tez nie wierzaca , choinke lubie i swieta dawniej bardziej byly mi bliskie jak zyla mama....

chocovanilla, to mnie trzyma kilka dniz azwyczaj ... no ale wiem ze kiedys nminie , to pocieszajace.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 16 gru 2014, 21:44
Ja wierzę czuje że coś jest ale nerwica sprawia że za dużo myślę na temat wiary i tego co jest po śmierci i to mnie wręcz paraliżuje. ..

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 gru 2014, 21:53
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 gru 2014, 22:48
Ide do wanny :papa: :papa: dobranoc Kochani ! Spokojnej nocy i snow kolorowych :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 gru 2014, 23:03
jasaw napisał(a):
-- 16 gru 2014, 20:21 --

amelia83, Karinko, mam prosty przepis na pyszne śledzie z buraczkami marynowanymi...

kochana musze pomyslec nad tymi śledzikami jak coś zgłoszę się po przepis ;) dziękuję

-- 16 gru 2014, 22:16 --

ja po kolacji, wyprałam reczniki psiaki wytarmoszone śpią :P

dla mnie święta to tradycja, spotkanie z rodziną z moimi siostrami ich dzieciakami, i to taka radość, szczególnie jak od jakiegoś czasu rzadko ich widuję, kiedy byłam dzieckiem to chodzenie do kościoła, pasterka, roraty adwentowe i wyczekiwanie pierwszej gwiazdki :D
bardzo lubię święta wigilię szczególnie i ta otoczka choinka, śnieg mógłby spaść na święta :105: przygotowania, pichcenie krzątanina taka ciepła atmosfera
co roku całą rodziną spotykaliśmy się u siostry przed świętami na wypiekaniu i zdobieniu pierników
jednego roku wigilie spędziłam sama, miałam depresję, nie chciałam z nimi siedzieć, pamiętam jak mój ojciec mnie prosił, błagał, żebym z nimi pojechała wtedy wigilia była u siostry

i też co roku przypomina mi się mój początek leczenia akurat na święta wyszłam ze szpitala po prawie 3 miesiącach
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zebrec 16 gru 2014, 23:38
amelia83 napisał(a):Zebrec, a jak Twój dzionek ?

Długi, ale pozytywny. Załatwiłem wszystko co miałem w planach. ;) Wolne mam już do końca roku.

platek rozy napisał(a):Zebrec, a mnie troche dobijaja te swieta , dawniej jak bylamz drowa i mialam wolne od pracy to sie cieszylam a teraz mnie troche przerazaja :o

Witaj! Ja zawsze lubiłem święta, a najbardziej okres przedświąteczny.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 gru 2014, 00:10
Ja także lubię atmosferę przedświąteczną, świąteczną, gromadzenie produktów, by przygotowac różne smakołyki dla Rodziny, kupowanie prezentów dla Najbliższych...ale z pewnością mam inne podejście do świąt, niż ludzie wierzący...tak mi się wydaje, ale czy na pewno, nie wiem??
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 gru 2014, 00:14
jasaw, myślę, że każdy ma inne, osobiste podejście do świąt. Ja np. co roku po pasterce idę ze znajomymi na piwo. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 gru 2014, 00:21
Zebrec, i za to między innymi Cię lubię, bo nie ulegasz konwenansom, masz swoje zasady :great:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 gru 2014, 00:24
jasaw, dziękuję. Miło mi. ;)

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 gru 2014, 00:28
jak poznałam M to też chodziliśmy na imprezy w święta , od jakiegoś czasu nie czuję się na imprezy, a M czasmi sobie wyjdzie ze znajomymi i nie mam nic przeciwko
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 gru 2014, 00:30
amelia83, to wszystko jeszcze wróci Karinko, co złe minie...będzie lepiej :!:

-- 16 gru 2014, 23:33 --

Ja od dawna nie wychodzę na spotkania ze znajomymi. Po prostu nie czuje takiej potrzeby. Kiedyś wiodłam dość aktywne życie towarzyskie, ale teraz już mi się nie chce. Nie nudzę się z Mężem i ze sobą :D
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 gru 2014, 00:34
Spokojnej nocy wszystkim! ;)

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 gru 2014, 00:36
jasaw, ale powiem Ci, że mi tego nie brakuje, tych imprez ze znajomymi, wolę bardziej kameralnie, spotkać się z koleżanka ;) czasami zazdroszczę jednak trochę, jak opowiadają co się tam u nich dzieje ciekawego :roll:

-- 16 gru 2014, 23:36 --

Zebrec, paaaaaaa:)
M. Luther King

Sortuj wg