Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Infinity 06 wrz 2014, 08:23
Witam

10 mg esci to nie powinnam być już taka drażliwa. Mogę brać normalnie bo we wtorek idę po recke.

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 wrz 2014, 08:38
Dzień dobry przy sobocie :papa:

jasaw, całą noc nie spałaś? przeleżałaś czy coś robiłaś?
czy teraz rano uda Ci zasnąć, czy dopiero po obiedzie odeśpisz?

Wczoraj miałam "medyczny" dzień. Rano poszłam zrobić badania, tak mnie ukłuto, że mam wielkiego siniaka i boli mnie ręka.
Wieczorkiem poszłam zrobić usg tarczycy /prywatnie 70zł/. Kosztowało mnie to sporo stresu i lęków, szczególnie wieczorne wyjście na usg, ale jakoś przebrnęłam i spokojnie wyleżałam. Wynik usg mam podobny do tego sprzed pół roku - to dobrze, guzki się nie powiększają, są takie same.
Wyniki badań laboratoryjnych w poniedziałek.

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 06 wrz 2014, 08:41
mirunia, dzień dobry :papa:
Masz mojego pieska na avku ;)
Ostatnio edytowano 06 wrz 2014, 08:42 przez xxdaisyxx, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez coma 06 wrz 2014, 08:42
Cześć Miśki :D

ja przeżyłam dzisia chwilę grozy, zaksztusiłam sie tabletką, już się z życiem żegnałam, to by była bardzo głupia śmierć :mrgreen:
PEACE & LOVE

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 wrz 2014, 08:43
xxdaisyxx, miło mi :D bardzo lubię beagle, chociaż nie mam.

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 06 wrz 2014, 08:47
coma :nono:
mirunia kochane pieski.. :-) gdy wyje i nie moge się uspokoić zawsze przychodzi i się przytula :smile:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2014, 08:49
Hey Dziewczynki :***********

U mnie piekna pogoda sie zapowiada, ja sie obudzilam z bolem glowy o 4 ( @ mam to mnie zlapalo chociaz nie tak mocno jak przy ostatniej)
Dzis ide do ciotki na obiadek i posiedziec.
Wczoraj zlapalam jakas histerie na temat "juz zawsze bede z ta gowniana choroba sie meczyc" :roll:
Wyszlam wiec z domu i poszlam z kolezanka na zakupy i na spacerek. Lazilam prawie 3 godziny ---przyszlam spokojna.

Jakie plany na dzis macie?

Milej soboty :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 06 wrz 2014, 08:53
platek rozy, u mnie też pięknie słonko świeci, tyle że od rana myśli atakują głowe, a musze się zebrać do pracy.. Dziś na szczęście tylko do 14 ;) .

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2014, 08:56
xxdaisyxx, :******* hey :) rankiz awsze sa najgorsze bo mamy w cholere kortyzolu i adrenalinki po nocy , organizm sie przygotowuje do dzialania w ciagu dnia stad takie gowniane samopoczucie.
Mysli natretne znam doskonale , moj mozg jak nie zajety to produkuje je na skale masowa.

-- 06 wrz 2014, 09:00 --

Robie zapiekane buleczki na sniadanie :105: :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 wrz 2014, 09:04
platek rozy, cześć kochana :papa:
Mam nadzieję, że jeszcze usnęłaś po 4ej i pospałaś do rana.

U mnie też słoneczko świeci, zapowiada się ładnie, ponoć jutro też. Ale w domu jest zimno, wczoraj po południu wyszłam na spacer, żeby się zagrzać na słońcu, bo w domu przemarzłam na maxa.
Płatku, to fajnie, że nie musisz dzisiaj nic gotować i idziesz na obiadek i pogaduchy.
Jak się czujesz teraz, przeszedł ból głowy?

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 06 wrz 2014, 09:08
platek rozy, :***, no to witaj w klubie ;). Dobrze, że znalałam to forum, bo myślałam że zwariuje sama ze sobą grr..
Mm..pyszności :D też bym coś zjadła, ale po lekach nie czuje głodu w ogóle.. Mój brzuch nigdy nie był taki chudy jak teraz(a raczej wklęsły) nawet po siłowni nie było takiego efektu :shock:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2014, 09:17
mirunia, :***************** buuuuziaki ogromne :mrgreen:

Wiesz pospalam jeszcze , wzielam tablete i za jakas godzine zasnelam.
Czuje sie tak sobie dzis , wczoraj jak wrocilam ze sapceru czulam sie calkiem dobrze :) Najsmieszniejsze ze juz znam na wylot schemat tej choroby a sama sie jeszcze potrafie tak nakrecic negatywnie ze szok. Czasem mi sie wydaje ze mam dwa mozgi , jeden potrafi olac lęki i doly i wziac sie za cos i za chwile jest normalnie a drugi potrafi sie nakrecac jak szalony jednym malym symptomem.
Czekam na dni kiedy znow bedzie normalnie bo poltora miesiaca bylo.
I wiem ze moze byc :)
Kochana w domku tez chodze w dresiku ubrana bo chlodno.
Zauwazylam ze lgne teraz wiecej do ludzi:) czuje sie lepiej wsrod nich niz sama w domu.

Co bedziesz porabiala?

-- 06 wrz 2014, 09:17 --

xxdaisyxx, ja na tym leku co Ty tez nie jadlam , malo tego wymiotowalam jak kot :?

-- 06 wrz 2014, 09:20 --

xxdaisyxx, ale to dobry lek :) mam nadzieje ze Ci pomoze :*******

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 wrz 2014, 09:25
Hej , hej moi drodzy!

Ja myślałam, że pustki na forum będą, a tu nie ja jedna od rana umęczona. ;) Okropny poranek, czy naprawdę nie ma możliwości żeby uniknąc tego porannego ataku hormonów? Branie tabletki na noc też mi nic nie pomogło, byłam tylko rano zamulona, a telepawka z rana jak była, tak była. Nie za bardzo wiem, jak z kolei terapia na biochemię mogłaby pomóc.
Wyszłam z psem i do bankomatu, pogodna piękna, więc trochę lepiej po ruchu się poczułam. Jednak szału nie ma. Chyba zrobię sobie inkę i zapalę, bo nic innego na razie mi się nie chce. O 10tej otwierają lumpka obok, dziś 50% taniej, więc może pójdę na "polowanie".
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2014, 09:28
kosmostrada, :********** tez bylam w tym tygodniu w lumpku :mrgreen: wrocilam bogatsza o dzinsy boyfriendy z cubusa i trzy bluzeczki :D
Kochana terapia uczy nas rpozpoznawac czego nasze lęki dotycza i to oswoic , uczy tez jak sobie radzic z naszymi lękami , myslami.... Uczy nas zmiany myślenia miedzy innymi.
Ja juz dzieki niej znam schemat mojej choroby i naprawde sa dni (teraz bylo poltora miesiaca) gdzie czulam sie normalnie , rzadko kiedy cos mnie zlapalo. Nawet ranki byly spokojniejsze duzo.

Sortuj wg