Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 sie 2014, 22:42
neon, dobrze bosie :pirate: :D

Spamowa wyspa

przez Doberman 11 sie 2014, 22:42
neon napisał(a):Doberman, bo /cenzura/ mnie oni obchodzą hahaha

Aha. A mnie właśnie obchodzą, bo sam pieniędzmi nie sram i chcę walczyć o poprawę bytu takich osób, chociażby przez głosowanie na odpowiednią partię.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Maggda92 11 sie 2014, 22:43
neon, 60zł - bilety - jedzenie i ile Ci zostaje? Ja nie miałam żadnej podwózki, musiałam jeździć na swój koszt nawet nie dostałam picia nie mówiąc o jedzeniu.... i takich właśnie dupków co tam do pracy zatrudniają jest sporo, czytałam takie artykuły w gazecie i ile płacą, jak oszukują... także nie dziwię się,że ludzie nie chcą. Trzeba też pomyśleć o tym,że niektórym zdrowie na to nie pozwala, nie każdy da radę tak pracować, no niestety.
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 sie 2014, 22:44
Doberman, nie da sie pomuc so roboty wezniesz do pierszej wyplaty kupisz chlep nie chce bo nie glodny kupisz wino to tak

Spamowa wyspa

przez neon 11 sie 2014, 22:44
Doberman, umiesz liczyć, licz na siebie. nie chodzi o to ze ja bym biednym nie pomogł, pomógłbym ale tym którzy na ta pomoc zasłużyli, nierobom i alkoholikom mówimy nie.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Spamowa wyspa

przez Maggda92 11 sie 2014, 22:46
Doberman napisał(a):
neon napisał(a):Doberman, bo /cenzura/ mnie oni obchodzą hahaha

Aha. A mnie właśnie obchodzą, bo sam pieniędzmi nie sram i chcę walczyć o poprawę bytu takich osób, chociażby przez głosowanie na odpowiednią partię.

No ja też pieniędzmi nie sram i gdybym tylko mogła pomóc, dostałabym szansą na pomoc biednym ale na prawdę biednym nie jakiś marginesach społecznych którym się nic nie chce oprócz picia piwa w parku, to na pewno zrobiłabym wiele żeby pomóc.
Jak się człowiek tak naogląda tej biedy, nasłucha to aż poziom kurwicy sięga 100%

Marcin2013 napisał(a):robic nie chce a od rzycia wszystko
Twój ojciec? bo się pogubiłam
Maggda92

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 sie 2014, 22:46
Doberman, żadna partia nikomu bytu nie poprawi, chyba tylko swoim ministrom i ich szwagrom
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez neon 11 sie 2014, 22:46
Maggda92, no korwa ale chyba nie wszyscy sa chorzy tak? zreszta ten koles gwarantowal przywozke darmowa i co? nic musiał zaorac bo nie było rąk do pracy.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 sie 2014, 22:47
to fakt som ludzie kturzy tej pomocy poczebujom ale wiekszos nie

Spamowa wyspa

przez Doberman 11 sie 2014, 22:47
neon napisał(a):Doberman, umiesz liczyć, licz na siebie. nie chodzi o to ze ja bym biednym nie pomogł, pomógłbym ale tym którzy na ta pomoc zasłużyli, nierobom i alkoholikom mówimy nie.

W sumie to i ja nierobów i alkoholików nie lubię. Nie mówię tu oczywiście o osobach będących na rencie niezdolnych do pracy, bo i takim Korwin chce zabrać renty.
Doberman

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 sie 2014, 22:48
Maggda92, no muj ojciec lata i sie tak szlaja

Spamowa wyspa

przez Doberman 11 sie 2014, 22:48
cyklopka napisał(a):Doberman, żadna partia nikomu bytu nie poprawi, chyba tylko swoim ministrom i ich szwagrom

Rzeczywiście, na obecny moment nie ma żadnej partii lewicowo narodowej na którą mógłbym zagłosować. No chyba że Opcja Socjalnarodowa, ale czy ktokolwiek słyszał o tej partii i czy kiedykolwiek startowała w jakichś wyborach?
Doberman

Spamowa wyspa

przez Maggda92 11 sie 2014, 22:49
neon, No to to akurat rozumiem. Skoro oferował i było rzeczywiście jak mówisz, zwracam, honor i proszę o wybaczenie :uklon:

Doberman, On to nie powiem już gdzie powinien udać się w pierwszej kolejności... do takiego szpitala bez klamek...
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Doberman 11 sie 2014, 22:50
Maggda92 napisał(a): Doberman, On to nie powiem już gdzie powinien udać się w pierwszej kolejności... do takiego szpitala bez klamek...

Kto? Ja?
Doberman

Sortuj wg