Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 lip 2014, 18:10
LATEK1962, ja trylko coaxil dwie tabletki biore a to slabiuski antydepresiak i doraznie hydroxizyne . Tyle ze taka w syropku jak dla dzieci ... :mrgreen: i tyle

Maggda92, Kochana ja po venli to umieralam , okropny lek , najgorsze jazdy po niej mialam ale jak odstawilam to dwa tygodnie mialam takie nerwy ze nie moglam usiedziec na miejscu , takie pobudzenie duze psychoruchowe, mam nadzieje ze mobek Ci spasuje on jest niezly , na mnie na poczatku niezle dzialal.

-- 25 lip 2014, 18:12 --

Ferdynand k, a to mamy ten sam lek ja tez biore to co Ty tylko 2 tablety zamiast 3 bo mi zoladek siadl ale 5 mam wizyte i porozmawiam zlekarka o tym , musze brac polprazol bo mam bolesci inaczej.
Jakie suplementy bierzesz?

Ty nie masz czasem anhedonii? bo tak mi to pasuje jak pisales gdzies o depresji.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Maggda92 25 lip 2014, 18:13
platek rozy, Jak brałam venlę było ok, to znaczy wyciągnęło mnie na prawdę z dużego doła gdzie nawet w szpitalu pielęgniarz który mnie zaczepiał, zagadywał w końcu mi powiedział, że da mi spokój o widzi że jestem ledwo żywa.
Coś w tym jest z tymi nerwami bo jestem nerwowa rzeczywiście, pobudzona teraz nie ale byłam tylko mogło przez to przeziębienie się stępić i aż tak bardzo nie czuję.
NAJGORSZE to prądy przechodzące przez głowę i zęby, można głową walnąć w ścianę z bezsilności :(
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 25 lip 2014, 18:14
gingko biloba
mam polecony i łykam
omega 3 polecony i jeszcze nie łykam

magnez i b6 lecytynę

tianeptynę 3 tablety
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 lip 2014, 18:14
Maggda92, tak znam te prady tez , ale to mija . Moze mobek bedzie tym lekiem ktory Ci pomoze . Mnie za bardzo pozniej napezal jak zwiekszylam dawke i za d uzo atakow mialam na nim .Ale to ja a ja to lipa do lekarstw jestem wiec u Ciebie bedzie na pewno inaczej .

-- 25 lip 2014, 18:15 --

Ferdynand k, a ja suple wszytskie odstawilam , wstyd sie przyznac , bralam omega i bralam magnez i stwierdzilam ze mi nie pomagaja i przestalam kupowac :oops: :oops:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 lip 2014, 18:16
Cześć Wszystkim :papa: :papa:

Gotuję fasolkę szparagową... kto chętny?

platek rozy, trzymam kciuki za jutrzejszy dzień !!! W niedzielę też masz ten makijaż?
Weź sobie afka, ale radzę Ci wziąć dużo wcześniej tak ze 2 godz. przed, bo na początku możesz poczuć się senna, a przy zamkniętych oczach możesz jeszcze usnąć na kursie i co będzie? :D
Przynajmniej ja tak mam, nawet przy malutkiej dawce 0,125mg pierwsze dwie godziny czuję senność.

Płatku :brawo: :brawo: :brawo: za Twoją postawę i walkę o siebie, tak trzymaj, nie wolno się poddawać, trzeba przeć do przodu... raz lepiej, raz gorzej, ale krok do przodu!

Spamowa wyspa

przez Maggda92 25 lip 2014, 18:17
platek rozy, Jaką miałaś dawkę? Ja mam się najpierw przyzwyczaić na jakiś śmiesznych dawkach ale ogólnie mam brać 450mg

-- 25 lip 2014, 17:17 --

mirunia, :papa:
Maggda92

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 lip 2014, 18:18
platek rozy, a no pisałas zapomniała, ach ta moja pamiec, ja poczytam dzis, u M bedzie znajomy ide umyc wlosy Ferdynand k, Maggda92, LATEK1962, helllooooooł
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Maggda92 25 lip 2014, 18:19
amelia83, Hej Kochana :*******
Maggda92

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 lip 2014, 18:20
Maggda92, brac mialam trzy tablety na dzien i dojszlam do nich prawie bo bralam dwie i pol i jak zwiekszylam to lipa .

mirunia, Ja zjem :mrgreen: :mrgreen: :105:

Kochana no ja sie nie poddam , nigdy w zyciu . Nie potrafie , musze pokonac chociaz w jakiejs czesci ta francowata chorobe.
Wlasnie afka wezme cwiartke , mnie vicebrol nawet usypia :D :mrgreen: Bylas gdzies dzis Slonce?

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 lip 2014, 18:20
mirunia, hej ja poproszę, :)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 lip 2014, 18:20
mirunia, aa w niedziele tez mam i w nastepny weekend tez , alezarobie 400 zl za to to cos oplace :mhm: :mhm: :mhm:

-- 25 lip 2014, 18:21 --

amelia83, co teraz czytasz? Ja skonczylam sluge bozego i nie wiem co zaczac , mam kilka ksiazek z biblioteki.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 25 lip 2014, 18:21
witojcie hhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjj :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Maggda92 25 lip 2014, 18:22
platek rozy, czyli 450mg nie? bo ja też 3 tabsy na dzień po 150mg jedna
Maggda92

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 25 lip 2014, 18:22
Ferdynand k, wypierniczaj pan z ton na dul pan tu nie mieszka :mrgreen:

Sortuj wg