Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 08 paź 2016, 22:46
misty-eyed,
O taaak!
To teraz do wtorku:)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 paź 2016, 22:52
kosmostrada, na pewno stres dokłada!
Ja bez perfum żyć nie mogę. Od zawsze. Od wczesnej młodości, kiedy zdobycie przyzwoitego zapachu, poza Być może, było cudem.
Część pierwszej pensji beż żalu przeznaczyłam na zakup perfum w Pewexie. To była Antilope, nie pamiętam firmy.
Teraz, jako rencistka niewiele mogę. Kupuję też jeden ulubiony zapach, zmieniam co kilka miesięcy. Aktualnie używam
http://www.avcosmetics.pl/chanel-coco-m ... -50ml/626/ /Synowie kupili mi na urodziny/, z letnich pozostał mi jeszcze I love love Moschino.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2016, 23:42
misty-eyed, Perfumy są wg mnie, jak wielokrotnie tu pisałam, jednym z tych elementów z kolekcji drobnych przyjemności w życiu. Aromaterapia , oooo tak... :105: Cieszę się, że również z tego korzystasz.
Też od zawsze się w nich lubuję, nawet w ciężkich czasach studenckich pachniałam. W ostatnim roku tematem bardziej zainteresowałam się "naukowo", że tak powiem - rozwinęłam się i mam Plateczkową, z którą mogę roztrząsać różne wrażenia zapachowe. :smile:
Potrzebuję "koników", żeby czuć, że istnieję.

Przeczytam jeszcze kilka stroniczek i spróbuję zasnąć, zanim Nocny Smut mnie dorwie.
Dobrej nocy Wszystkim!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 08 paź 2016, 23:46
mnie się kiedyś też wydawało, że bez perfum nie mogę i muszę się popsikać. musiałam w torebce mieć wodę toaletową żeby się "dopsikać" w ciągu dnia. teraz mi wszystko jedno i zrezygnowałam z perfum. Ale na absolutnym końcu wszystkiego u mnie jest skubanie brwi. Ja mogę się nie myć i nie czesać, nie jeść i nie pić ale brwi muszą być wyskubane. teraz padł rekord, nie ruszałam ich chyba więcej niż 2 i pół tygodnia.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 paź 2016, 08:17
misty-eyed, kosmostrada, HoyaBella, Dziewczynki ja sobie nie wyobrazam zycia bez perfum;) to moj konik od ilus tam lat :) Mam ich sporo w e flachonach pelnowymiarowych i odlewakch ... Teraz zracji mojego stanu konta tylko w odlewkach kupuje albo arabskie.

Wczoraj bylam wlasnie na wykladzie o perfumach - prowadzila jedna z najwiekszych perfumiarskch guru w Polsce --- Sabbath of senses.

A tak poza tym to mam dosc tej szaroburosci za oknem.

Powtarzam sobie ze jestem zdrowa i jest wszystko dobrze - to odnosnie dereali . Moze sama w to uwierze skoro bede powtarzala jak mantre.

Jakies plany niedzielne????
Ja w zasadzie nie mam z a wielkich . Moze uda mi sie do koelzanki podskoczyc na herbatke...

kosmostrada, A pilam wczoraj wg Twojego przepisu herbatke jesienna --- imbir , miod pomarancza. Kiedys w knajpce pilam taka jesienna lawendowa .. Byla mega ale nigdzie nie widzialam stricte lawendowej herbaty a ta taka byla. Plus miala jeszcze dodane jakies przyprawy...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 paź 2016, 09:38
Dzień dobry!

Jakoś trudno mi wykazać entuzjazm dla dzisiejszego dnia... Jestem dziś sama, świat stoi przede mną otworem, a tu - na dworze paskudnie - leje , zimno i ja dziś raczej nie wygram konkursu na miss świetnej formy.
Światła do malowania nie ma ( nie mam weny w taką burość), za bardzo mnie wszystko boli na entuzjastyczną aktywność... Najbardziej trafnym pomysłem wydało mi się zrobienie przeglądu w szafie w dziale bielizna, skarpety, rajtki... ;)

No nic, jest jeszcze wcześniej, może przestanie lać, może się ogarnę...A może jednak nicnierobienie też mi się należy... ;)

Miłego dzionka!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 09 paź 2016, 10:16
czesc
ja mam inne podejscie do perfum
w jakis sposob identyfikują mnie w stanie derealki
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 paź 2016, 10:17
Dzień dobry! :papa:

Nie pada, ale jest pochmurno i buro i takiż też nastrój - bez energii. Nie wiem, co później... na razie kawkuję i suszę świeży lakier na paznokciach.

platek rozy, to miałaś wczoraj fajny, pachnący dzień na tym wykładzie... coś dla Ciebie! :great:
A dzisiaj herbatka z koleżanką to też miły plan- skorzystaj.
Pogoda nie nastraja na jakieś spacery, ale chociaż krótkie wyjście jest wskazane.

kosmostrada, Kochana, nie wiesz co z wolnością zrobić... no tak, burość nie przynosi weny twórczej... dzieła byłyby raczej melancholijnej barwy. W taki dzień raczej tak, jak masz w planie... bardziej przyziemne zajęcia będą pożyteczniejsze i też przyniosą zadowolenie.
Masz dobry pomysł, pewnie i ja się za to wezmę - przegląd trza zrobić i połowę wywalić. :D

Trochę nicnierobienia, trochę przeglądu i damy radę ten dzionek spędzić- trzeba sobie radzić, powiedział baca zawiązując buta dżdżownicą... :lol:

Miłej i dobrej niedzieli!

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 09 paź 2016, 10:37
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 paź 2016, 11:26
tosia_j, Sprytne i skuteczne jak się ma jeden ulubiony zapach.

mirunia, Miałam parę 'wolnościowych" pomysłów ;) , ale plany pokrzyżowane...
Jakieś nieobciążające, a satysfakcjonujące zajęcia domowe są dobrym pomysłem na taki dzionek.
Robimy zawody, która więcej wywali? :D
Przestało lać chwilowo, tylko siąpi, to polazłam do apteki po hormonki, do rosska po sól do zmywarki. Zajrzałam też do sklepu z drobiazgami, popaczeć na pierdólki ( musiałam się powstrzymać, co by nie nabyć nowych notesików :P ) i kupiłam za 4 złocisze nowe sitko do herbaty, bo moje ulubione w kształcie flaminga się rozpadło. Przeszłam się, ale niestety nie jest przyjemnie, nie ma frajdy ze spaceru ( choć bardzo się starałam napawać ;) ).

A tak to powolutku sobie będę coś tam robić - nastawiłam pranie- czyszczenie pralki, pyrkają śliwki na śliwellę, zaraz zabieram się za tą szafę. Wszystko byłoby w sumie si, gdyby mnie nie napieprzały głowa i brzuch. No ale to hormonalno-pogodowe, kiedyś minie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 09 paź 2016, 11:38
Dzieńdoberek niedzielnie :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez tosia_j 09 paź 2016, 11:48
czesc jerzy
kosmo o co chodzi wlasciwie z tymi hormonami?
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 paź 2016, 12:15
tosia_j, Sama chciałabym wiedzieć, a myślę, że endokrynolodzy również... ;) Skomplikowany mechanizm. U mnie, mimo że wg badań menopauzy nie mam, tarczyca wzorcowa, coś nie działa poprawnie. No to dostałam tabletki, co by to z lekka wyregulować i nie odczuwać tak dotkliwie tego "zgrzytania". Mam potestować 3 miesiące i zobaczyć, jak będzie działać, ot i tyle może zrobić dla mnie lekarz. :P Jak z tabsami na głowę, lekka loteria.

J3RZY62, :papa:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 paź 2016, 12:19
Dzień dobry wszystkim, witam w południe niedzielne. Smętnie i źle generalnie. Nic mi nie wychodzi w życiu :-(
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg