Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 27 wrz 2016, 15:40
witam ludki spamowe
kosmo, to nie chodzilo o ten watek
outsider

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 wrz 2016, 15:42
Witaj tosiu_j :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 wrz 2016, 15:49
Dzień dobry!

Słonecznie u mnie, ale zimność. Dzisiaj mi łapki w pracy lodowaciały.
Dzień mam dziś na zwolnionych obrotach, jakieś ślimacze tempo. Może dlatego, że taka obolała jestem, a procha nie chcę brać.
Teraz już w domku piję z lubością pyszną latte, tym żyłam dziś w pracy, że wrócę i nareszcie napiję się dobrej kawy.( w robocie nie chciałam ryzykować, co by mi znów jakieś sensacje żołądkowe się nie uaktywniły).
Zaraz też popichcę gulasz warzywny z fajnych składników.

Carica Milica, Kochana ogromnie się cieszę! Miejmy nadzieję, że wczoraj to był kryzys i teraz już spokojnie doczekasz do poniedziałku.

Purpurowy, Wow, gratuluję zarobku!

platek rozy, Platuś nieustająco życzę powrotu do formy! Na weekend powinno już być dużo lepiej.

mirunia, Kochana myślę, że bardzo odczuwamy tą zmianę pory roku. Miałaś ostatnio bardzo dobry czas, więc w porównaniu te gorsze chwile wydają się tym bardziej paskudne i powodują lęk. Może jednak to po prostu taka zniżka formy, która jest normalna dla każdego. Mocno ściskam!

tosia_j, Oj to dobrze, bo już się zastanawiałam, co my tu takiego piszemy...

cyklopka, Jest duża szansa na Twój wypad samodzielny do Czech ( choć czy to nie za daleko na początek kariery kierowcy... :bezradny: ) Trzymam kciukasy za szybkie zrobienie prawka, motywacja dobra...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 27 wrz 2016, 15:49
musze z rana owijac gardło apaszką jak ide do pracy, mgła strasznie poteguje uczucie chlodu
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 wrz 2016, 16:10
kosmostrada, kumple, z którymi zwykle jeżdżę nie lubią tych zespołów, ale może jakichś pasażerów znajdę. Jeśli się nie wyrobię z egzaminem, to pozostaje pociąg do Warszawy. Myślę, że jak już jadę przed siebie, to mnie to nie męczy, hej, za horyzont :105:

Purpurowy, chyba też zacznę tak dorabiać, chociaż w mieście jest za duża konkurencja. Ale sprzedam stare kaloryfery ;)

Troszkę czarnego humoru: "Kiedy nie masz czasu na umieranie, bo się musisz uczyć".
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 27 wrz 2016, 16:33
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 wrz 2016, 16:39
Witam po raz drugi. :papa:

U mnie też słonecznie, ale ziąb. Wyszłam na balkon podlać kwiaty i zmarzły mi łapki od zimnych butelek z wodą... a tak przez okno, to piękny dzień. :D
Ból głowy minął, ale nastrój nie poprawił się i jest mi smętnie, od esci przymulona. :bezradny:

platek rozy, jak tam dzisiaj Twoja forma, byłaś na zaleconym spacerze? Ciepło się ubieraj przy tym przeziębieniu... kuruj się syropami i witaminami.
Ja na taki kaszel piję pastylki emskie + syropy wykrztuśne. Emskie są super na każdy kaszel i nieżyt krtani.

kosmostrada, fakt, taka pora roku przejściowa i poranki bywają niezbyt zachęcające do życia na pełnych obrotach... bo wstaję połamana, tu mnie boli, tam mnie ciągnie, w głowie zawrót... ech, SKS i tyle!
Smacznej kawki domowej Ci życzę i pysznego obiadu z warzywek! :105: Działaj w swoim tempie, spokój przynosi ukojenie. :D

Carica Milica, obyś lepiej się czuła i dała radę do 3ego, to już lada dzień. :great:

cyklopka, najpierw pohulaj po mieście, jak dostaniesz prawko. Trzeba się wprawić trochę i dopiero wypuszczać w dal.
No fakt, czarny humor. :o :o :o :x

Purpurowy, niezły utarg... grosz do grosza i marzenia można realizować! :great:

tosia_j, też owijam szalem szyję, trza ją chronić, rano ziąb.
J3RZY62, hej po raz drugi :papa:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 27 wrz 2016, 16:50
Hej dzień dobry wszystkim :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 wrz 2016, 16:57
mirunia, właśnie o to chodzi, że w dal się jedzie dużo prościej i przyjemniej (przed siebie) niż po mieście (korki, skrzyżowania, tramwaje).
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 wrz 2016, 16:59
J3RZY62 napisał(a):Purpurowy, powiedz mi jeszcze Purpu jak się czułeś jak zbierałeś puszki i teraz bo to najważniejsze?
Nie uważam zbieranie puszek za pracę hańbiącą.

Jak zbierałem to całkiem fajnie. A teraz też fajnie, bo trochę kasy z tego wpadło.
Miałem już więcej nie zbierać, ale chyba od poniedziałku jak się wykuruję, to znowu zacznę.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 27 wrz 2016, 17:03
myslalam ze z poltora setki ci wpadlo...
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 wrz 2016, 17:04
tosia_j, mirunia, Dziewczynki ja zaszalowana już od paru dni... mam strasznie wrażliwą szyję na ziąb. Potrafię latem chodzić w apaszce. W sumie ok, bo jest pretekst do posiadania imponującej kolekcji apaszek i szali. ;)

mirunia, Przeczekamy tą zmianę, byle nie kopać dołka... :bezradny:

Purpurowy, Nie dość, że dużo chodzisz ku zdrowotności i figurze, to jeszcze piniondz z tego jest... :smile: Ale chyba niedługo koniec sezonu, nie?

Jedzonko wyszło pyszne. Robię się miszczem warzywnych gulaszy. :smile: Zrobiłam z czerwonej soczewicy, cukinii, selera naciowego, białej cebuli, papryki, pomidora i dyni, plus oczywiście przyprawy, troszku czosnku i zielonej pietruchy. Dla chłopaków z dodatkiem paseczków kurczaka i pity na zagryzkę. Chciałam Was pokusić fotą, ale mi zastępczy lapek nie czyta telefonu.

Mała odsapka i idę z psem, zahaczymy o biedrę. I tak dzionek minie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 wrz 2016, 17:06
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Nie dość, że dużo chodzisz ku zdrowotności i figurze, to jeszcze piniondz z tego jest... :smile: Ale chyba niedługo koniec sezonu, nie?

No już niby zbliża się koniec sezonu, ale trochę uda się jeszcze nazbierać.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 27 wrz 2016, 17:47
platek rozy, mam pomysł. weź przykład z purpurowego i zbieraj puszki. Bedziesz mogła spacerować do woli a nawet w wolnej chwili zahaczysz o galerie i czokolade. Ale z drugiej strony cyklopka ma racje bedziesz miała konkurencje w Krakowie niemałą.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg