Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 sie 2016, 09:34
tosia_j, cześć. Coś Ci się pomyliło. To NIE jest KAWA!
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 sie 2016, 09:44
baranku to JEST kawa mrozona jagodowa ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 sie 2016, 10:05
cyklopka, jaki fajny kolaż, brawo Ty ;)

tosia_j, to już teraz jagodowe kawki robią, no no no, co się to porobiło przez te sputniki :smile:

Witam wszystkich niedzielnie :papa:
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 sie 2016, 10:11
J3RZY62, ostatnio uslyszalam "komplement" ze jestem romantyczna jak sputnik sowiecki
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 sie 2016, 10:19
tosia_j napisał(a):baranku to JEST kawa mrozona jagodowa ;)
coś co nie wygląda jak kawa i nie smakuje jak kawa nie może być kawą. Nazwa tu nie ma nic do rzeczy
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 sie 2016, 10:23
Ḍryāgan, wydaje mi się że masz racje z tą kawą, co nie smakuje jak kawa to już nie jest kawa.
Może tam zawiera trochę kofeiny ale to już nie kawa tylko jakiś deser.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 sie 2016, 10:33
Obrazek
espreso dla baranka gratis ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 sie 2016, 10:38
tosia_j, no, przynajmniej się zrehabilitowałaś :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sie 2016, 10:43
Dzień dobry Kochani!

Tęskniliście? :mrgreen:

Wczoraj tylko Was poczytałam, ale nie miałam siły pisać. Byłam okrutnie zmęczona ... Tak Misty, faktycznie wychodząc z samochodu człowiek przeżywał szok termiczny - z klimy w 32 stopnie i patelnię.

Wróciłam z małego wypadu, ale niezwykle owocnego w wrażenia. Jeśli chodzi o moje odczucia, jest to kwestia nastawienia - otóż można spojrzeć na wyjazd jak na koszmar - wszystkie somatyki świata, każdy dzień walka z samym sobą.
A można podejść do tego wypadu z zupełnie innej strony - coś się podziało! :great: Fajne czeskie miasteczka ( w każdym kawa na ryneczku :smile: ), piękna Praga ( kcem tam wrócić :105: ), cudowna pogoda wycieczkowa i nareszcie poczucie lata, super spędzone rodzinnie chwile i parę chwil szczęścia i zachwytu. Jako osoba "doterapeutyzowana" oczywiście wybieram drugie nastawienie do mojego wyjazdu. ;)
Takie kilka dni to akuratny czas, bo starczyło mi sił na przetrwanie moich jazd i korzystanie z atrakcji.

Tak na marginesie - wiecie jaką mieliśmy myśl w Pradze? Jak dobrze, że mądry naród czeski nikomu nie podpadł, bo takiego skupienia całego turysty w jednym miejscu to chyba nie widzieliśmy w żadnej stolicy europejskiej (największe atrakcje, to w jednym fyrtlu mają), idealne miejsce na pierdyknięcie bombą... :hide:

Tradycyjna kuchnia czeska niestety słabiutka - ile można jeść knedliki z mięchem, albo smażony ser. Brak warzyw i owoców i umiejętności ich przyrządzania. Od jedzenia pizzy uratowała mnie mała knajpeczka wegetariańska przy moim ulubionym placyku niedaleko hotelu.

A w centrum handlowym praktycznie to samo co u nas, łącznie z reserved, ccc i nawet grycanem. Nie omieszkałam w sephorze pójść przetestować zapach, którego u nas w S. nie ma. :D

Dziś dzień chillowania na ogródku i ogarnięcia się po przyjeździe. Trzeba odpocząć, bo jednak intensywnie, aż w nogi poszedł ten wyjazd, co wieczór musiałam moczyć stopy. :smile:

P.s. Pies bardzo zadowolony, nic nie utęskniony, tylko gruby. :D

Miłej niedzieli!

Ḍryāgan, Gdzie wyskoczyliście pourlopować? :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 sie 2016, 10:47
kosmostrada, witam, miłej niedzieli, za to dzisiaj napisałaś za wczoraj, duuużo ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 sie 2016, 10:52
kosmo, tesknilam ;) witam
outsider

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 28 sie 2016, 11:34
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 sie 2016, 11:37
Dzień dobry! :papa:

Zapowiada się upał i duchota.

kosmostrada, pewnie, że tęskniliśmy! Jak dobrze, że już jesteś cała i zdrowa oraz pełna wrażeń! Widać trzymanie kciuków pomogło, bo dałaś radę i wróciłaś zadowolona.
A o wysiadaniu z klimy w "piekarnik" pisałam ja - znam to uczucie z takich wypraw i w pierwszym momencie jest to szok.

Cieszę się, że masz mnóstwo wrażeń i świeżych obrazków w głowie. Zmęczenie, to normalka, ale szybko wrócisz do normy, bo takie wypady ładują akumulatorki i dodają energii.
Tak, jedzonko naszych sąsiadów nie jest najwyższych lotów, fakt, mało warzyw i owoców i takie tylko małe suróweczki do obiadu. A knedliki, to jak u nas ziemniaki na co dzień, tylko często z mnóstwem bułki w cieście. Ale trzeba spróbować ichniej kuchni, jak każdej innej. Piwko mają dobre.
Fajnie, że udało Ci sie jednak spędzić te kilka dni z rodziną na typowych, wyluzowanych dniach wakacyjnych. :great:

Odpoczywaj teraz po podróży, bo już niestety kończy się laba. Wrócisz do pracy z nowym, lepszym nastawieniem, bo jednak udało się nadrobić chociaż trochę te "utracone" wakacje, jak sama twierdziłaś.

Ja mam po południu spotkanie z koleżanką w herbaciarni na urodzinowym ciachu, może jakoś tam dotrę. :D

Miłej niedzieli wszystkim!

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 28 sie 2016, 11:49
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg