Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 cze 2016, 23:19
rolosz, ja bym wolał, żeby chociaż przyjaźń ocalała, chociaż trudno zmienić relacje jak już było coś więcej. Ale nie powiem na nią nic złego, bo nikt mi w życiu nie pomógł tyle co ona. Kiedyś tam prawie obcemu chłopakowi w psychiatryku, potem kiedy byłem w ciężkiej depresji i wreszcie po wypadku się mną też zajmowała. A to że nie jesteśmy razem to jej decyzja, ale moja wina niewątpliwie. Żal mi że to zepsułem, ale n wytłumaczenie mam chorobę
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 cze 2016, 23:21
[quote="Carica Milica"]Ḍryāgan, przyjmuję to jako głos poparcia w moim niezastosowaniu się do zaleceń lekarza. 8) /quote]
Oj, tylko zeby na mnie nie było potem. Jakby co to raczej Ci radziłem wzięcie tej olanzapiny
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 cze 2016, 23:25
Ḍryāgan, jao, tak wiem, że radziłeś, szczypiorku.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 12 cze 2016, 23:28
Tak se siedzę, energia mnie rozpiera, jak po pierwszej kawce w południe,wszystko cacy, humorek. Zapomniałem wziąć leków wieczorem xD
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 cze 2016, 23:28
Carica Milica, tylko się nie wyzywaj. Bo powie, że nie chcesz brać leków ze strachu, że przytyjesz - szczypiorku

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 cze 2016, 23:33
Ḍryāgan, nie będę się wypierać, że nie chcę brać olanzapiny, bo jednym ze skutków ubocznych jest tycie. :bezradny:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 cze 2016, 23:44
Ḍryāgan, z tego co napisałeś wynika, że to naprawdę musi być fantastyczna dziewczyna.
Wiesz co mnie cholernie boli? Że chciałbym być oparciem w związku dla partnerki, a nie ciężarem. Tylko w okresach remisji czuję jak się facet, ale te trwają u mnie zdecydowanie za krótko.

Carica Milica, ja miałem przytyć po escitalopramie, a tu nic się dzieje. Waga stoi w miejscu :bezradny:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Monster6 13 cze 2016, 00:25
Zaczynam żałować kilkumiesięcznej manii,nie tyle że teraz jest cieżka depresja tylko konsekwencje manii będę ''spłacał'' jeszcze dłuuugo.Bóg mnie musiał mieć w opiece że jakimś cudem nie zrobiłem wtedy dziecka.Nie których rzeczy z manii nie pamiętam niestety ludzie wszystko przypominają.Mania miała moc wielką moc aż za dużą moc.Niewiarygodne jak choroba potrafi człowieka zmienić o 100%.
Wszystkie laski poznane w manii napierdalają na fb i smsami,na szczęście była już sobie dała spokój.Po 1 manii mam rekordzistke nie oddzywałem się do niej przez 1,5roku z powodu ciągłej depresji a ona nie odpuściła :D Na początku chciała się dowiedzieć czego nie odp,potem strzelała fochy że nie odp,potem co się stało,potem czy żyję,potem dalej fochy i na końcu czemu się nie oddzywam.Czyli panna zatoczyła koło.Przez ten cały czas chciałem jej odpisać wtedy ale nie potrafiłem się przyznać że to przez chorobę.Nie potrafiłem wytłumaczyć że ten ja którego poznała był w manii a teraz jest w depresji zupełnie kimś innym.Wstydziłem się.Nie potrafiłem i chyba nadal nie potrafię się przyznać do ''słabosci'' która słabością nie jest tylko chorobą ale ludzie tak to odbierają.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Spamowa wyspa

przez ahoj 13 cze 2016, 00:31
Zaczynam żałować, że nigdy nie doświadczyłem takiego stanu manii.
ahoj

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 cze 2016, 07:08
ahoj, nie wiesz co mówisz. ChAD to ciężka choroba, nikomu nie życzę.

Dzien dobry wszystkim

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 cze 2016, 10:23
Dzień dobry! :papa:

Widzę, że były nocne Polaków rozmowy... nocka to dobry czas na refleksje i podsumowania. Dobrze, że takie są.

Jestem dzisiaj kołowata. Te dwa dni przerwy w braniu tabsa tak się odbijają na mnie dopóki nie wezmę tabletki.
Czekam więc cierpliwie na jej działanie i powrót do stanu używalności, bo inaczej zaczyna się niepokój i krok do lęku.
Poza tym poranne wstawanie do pracy też mnie wytrąca z jako takiej równowagi. :bezradny: Może jakoś przeżyję. Dobrze, że nie mam dzisiaj nawału pracy, to spokojnie ogarnę sprawy na bieżąco.

Ḍryāgan, witaj, spokojnej pracy! :papa:

Miłego dnia wszystkim i dobrego tygodnia!

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 cze 2016, 11:49

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 cze 2016, 14:13
Dzień dobry!

Ło matko, jak zimno... Przed włożeniem rękawiczek powstrzymało mnie jedynie to, że są schowane. Ale nie wiem, czy nie wyciągnę. :roll:
Piję herbatkę imbirową na rozgrzewkę. A tak to przyduszenie, pogodowe , czy ogólne, cholera wie... w każdym razie nie jest fajnie.
Po pracy muszę iść na chwilę do koleżanki do roboty, od razu przejdę się z psem i wracam pędem do chałupy obiad pichcić i chyba jakieś kocykowanie zaliczać, czy co, bo marznę okrutnie.

mirunia, I jak Kochana, trochę się rozkręciłaś?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 cze 2016, 14:23
kosmostrada, gdzie jesteś że tak zimno? U mnie upału nie ma. ale siedzę w koszulce z krótkim rękawem a Ty mi o rękawiczkach gadasz :)

Sortuj wg