Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 10 maja 2016, 23:14
kosmo, tez o was myslałam
kąpiel to okropna rozpusta ;)
dobranoc
outsider

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 maja 2016, 23:15
kosmostrada, spokojnej nocki :!:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 11 maja 2016, 00:22
łapię turbo-ataki paniki wynikające z tego, że zbliża się dzień pójścia na terapię. Doinformowałam się i upewniłam już dawno, czy pierwsze spotkanie jest "wstępne" (tzn. pan psycholog wyłoży co i jak i na czym to ma polegać) a ja powiem "tak zacznijmy to"/"nie" ------------i tak sobie tłumaczę, że nie ma się czego bać, po prostu na żywo zobaczę tego pana psychologa i zobaczę, jaki on jest i podejmę decyzję -----ale niesamowicie po prostu niesamowicie obawiam się pójścia tam. :hide:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 11 maja 2016, 09:20
Witam :papa:

HoyaBella, nie masz się czego bać na terapii nie gryzą.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 11 maja 2016, 09:27
JERZY62, cześć Nie gryzą, ale wwiercają się w mózg.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez dominol 11 maja 2016, 09:42
Ḍryāgan, hej jak sie dziś czujesz?
ja postarem raz dobrze raz źle jutro ide na 12 h do pracy całe szczescie dniówka

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 11 maja 2016, 09:49
dominol, jestem w pracy. Ale słabo mi idzie robota, bo nie mogę się skupić. Patrzę na tekst i literki tańczą kankana. Cały czas myślę co z mamą (bo wa dni temu było źle). Taki niepokój w przekaźnikach neuronowych. Wiem, źe ma opiekę, ale i tak się denerwuję. Nie wiem, może wziąć parę dni urlopu...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez dominol 11 maja 2016, 09:55
Ḍryāgan, ja tez mam 176 godzin urlopu ale chyba go nie wykorzystam teraz jak cos to L4 NA PARE DNI ATY NA L4 nie mozesz isc wejs l4 od psychiatry ja pracuje w zakładzie pracy chronionej aty tez?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 11 maja 2016, 10:00
dominol, dostajesz urlop na godziny? fajnie... no ja mam 36 dni urlopu + 10 za tamten rok. Mogę poszaleć

Spamowa wyspa

przez dominol 11 maja 2016, 10:03
tak na godziny w miesiacu jest srednio 168 godzin czyli mam, urlopu okolo miesiac
:D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 maja 2016, 11:44
Dzień dobry!!!

Kolejna słaba noc. Kolejny dzień do przetrwania.
Jeśli nie chluśnie i nie będę wymęczona, mam zamiar przejść się z psem po pracy i załatwić parę spraw. Dziś nigdzie się nie spieszę, chciałabym to wykorzystać.
Pięknie jest teraz na świecie, ta buchająca zieleń, kwitnące drzewa, świergolące ptaki, taka codzienna przyjemność przy porannym spacerze.

Ḍryāgan, Jakby coś się działo, to chyba by do Ciebie zadzwonili? Moim zdaniem jeśli masz potrzebę - weź urlop, ale jednak praca jest odskocznią w tej trudnej sytuacji.

HoyaBella, Rozumiem Twój nerw, jest zupełnie naturalny. Terapia nie jest prostym doświadczeniem, ale moim zdaniem warto, jeśli się dobrze trafi. Idź na spotkanie zapoznawcze, jeśli stwierdzisz, że jest to osoba z którą jest szansa popracować, idź na terapię. W każdej chwili można zrezygnować, można zmienić nurt, terapeutę, ba można wyjść w trakcie sesji, nikt do krzesła nie przywiązuje. ;)
Ja dzięki terapii zupełnie inaczej teraz wszystko znoszę, dużo rozumiem, pozamykałam wiele tematów, walczę o siebie i znów siebie kocham, itd. Lista długa pozytywów, a co tydzień na kiblu siedziałam przed sesją. ;)

JERZY62, dominol, Hej Chłopaki!

Miłego dnia!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 11 maja 2016, 11:49
Cześć. Siedzę sam w domu z kotem Oskarem. Robię przegląd internetu, oglądam polskie pociągi. Mam fajną grę, nazywa się Risen 2.
Do tego mam system Windows XP na komputerze. Nic ciekawego się nie dzieje, a w głośnikach TLC. To prawie jak THC. :P

Spamowa wyspa

przez Arfour 11 maja 2016, 12:07
Dzień dobry.
Arfour

Spamowa wyspa

przez JERZY62 11 maja 2016, 12:17
kosmostrada, ja też jakoś nie za bardzo sypiam, rano już nie mogłem wyleżeć i wstałem wcześniej.

Arfour, co u Ciebie słychać? Co porabiasz?
♪♪♪

Sortuj wg