Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 10 kwi 2016, 10:56
Ḍryāgan, no to chory beret
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 kwi 2016, 11:03
Lusesita Dolores, no co Ty. To ja mam chory beret przez niego :D Wiesz... mój stary nie jest alkoholikiem jak Twój, tylko przykładnym panem na stanowisku. Brrr
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 10 kwi 2016, 11:10
Dzień dobry,
Chora jestem i nd planuję spędzić w łóżku. :(
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 kwi 2016, 11:51
Dzień dobry Kochani!!!

U mnie chłodno, wietrznie, ale słoneczko jest.
Z tego całego lękowego zamieszania nie zaplanowałam sobie niedzieli. Zastanawiam się, co tu przyjemnego porobić. Na razie nie wyszłam poza schemat - poranny spacer z psem i kawka... ;)

Carica Milica, No i na Ciebie choróbsko przyszło... :bezradny: Kuruj się Kochana i wracaj szybko do zdrowia!!!

Ḍryāgan, Trzymaj się, to w końcu tylko dwa dni. Dasz radę!!!

Lusesita Dolores, Wyjdź z domku chociaż na spacer.

JERZY62, Przykro mi, że Cię dziś trzyma.

cyklopka, Jak w każdą wiosnę zabieram się za wyrzucanie, ale mam takie same obawy , jak Ty. Jestem niewolnikiem rzeczy. :why:

platek rozy, Platuś miłej niedzieli mimo wszystko, masz fajny plan! Napisz, jak wrócisz, co porobiłyście, oprócz odebrania perfumków. Nie sądzę byś była chora fizycznie, po prostu masz gorszy okres od tego siedzenia w chałupie. Trzymaj się Słońce, jutro do pracy, zobaczysz będzie lepiej.
A ja dziś lepiej, dostałam @, więc trochę też chyba przez to zelżało. Jestem trochę zła, bo spodziewałam się na koniec tygodnia, a tak największy total będę miała od jutra, gdy chodzę do pracy i jeszcze mam trochę obowiązkowych wyjść. No ale co zrobię... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez WolfMan 10 kwi 2016, 11:57
Dzień dobry ;)
Dla tych co czasem tracą wiarę w Siebie.....

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 kwi 2016, 13:43
Dzień dobry niedzielnie! :papa:

Dobrze, że przestało lać, ale jest pochmurno i szaro. Mimo to, dzisiaj czuję się lepiej, stabilnie, bez dołków.
Byłam na małym spacerze przy ostatnich kroplach deszczu i dobrze mi to zrobiło... i nuciłam sobie:

Ciągle pada!
Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby,
mokre niebo się opuszcza coraz niżej,
żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie.

A ja?
A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę,
patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople,
patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic! :D

Zaraz biorę się za skrobanie młodych ziemniaków do żeberek - w gębie się rozpływają. :yeah:
Piję kawusię i przyglądam się jak wrony pędzlują moją wczorajszą kaszkę kuskus, której resztki wyrzuciłam do skrzynki na balkonie. :D Ale mają frajdę!

kosmostrada, no biedna dzisiaj jesteś z @, ale dobrze, że tak w ogóle czujesz się lepiej, bez lęków wczorajszych.
Jak człowiek spokojny, to inaczej znosi wszelkie inne dolegliwości. Słoneczka Ci zazdroszczę... u mnie nie wiem kiedy będzie. :bezradny:

platek rozy, hej, hej! Gdzieś zginęła z tymi perfumami? Jak tam Ci niedziela mija, jest trochę lepiej niż rano?
Płatus, od jutra brykasz do pracy i na pewno tydzień będzie lepszy od poprzedniego. Ty po prostu jesteś człowiekiem zadaniowym i musisz działać, w dodatku wśród ludzi. :great:

Carica Milica, urwij wirusowi łeb przy samych skarpetkach... zdrówka życzę!

Lusesita Dolores, Ḍryāgan, WolfMan, miłego dnia! :papa:
Ostatnio edytowano 10 kwi 2016, 13:44 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 kwi 2016, 13:43
Korzystając z pogody zmobilizowałam się do dalszych prac ogródkowych. Został mi już tylko jeden kawałeczek do odchwaszczenia. Zmęczyłam się, więc teraz co? No pewnie, że kawka. ;)

WolfMan, Witaj wiosennie! :smile: Motór wyciągnięty?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 kwi 2016, 13:45
Dzień dobry.
Pogodowe zdychanie, dzień trzeci.
Czy fluoksetyna może pogarszać sprawę? Nigdy aż tak nie miałem.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 kwi 2016, 13:47
mirunia, Kochana musiałam zmienić posta, bom się dopytywała jak się czujesz... :smile: Pisałyśmy razem.
Cieszę się, że dziś lepiej i w wiosennym deszczu potuptałaś.
Gości widzę dziś na obiad zaprosiłaś? :D Ja też się dzielę z ferajną resztkami.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 kwi 2016, 13:49
Purpurowy, Witaj! Nie znam się na tym leku, ale jestem skłonna przypisywać prochom całe zło. Od dawna bierzesz, może to uboki?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 kwi 2016, 13:50
kosmostrada, :papa: :papa: :D

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 kwi 2016, 14:04
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Witaj! Nie znam się na tym leku, ale jestem skłonna przypisywać prochom całe zło. Od dawna bierzesz, może to uboki?

Jak dotąd 28 dni biorę.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 kwi 2016, 14:10
mirunia, kosmostrada, Jestem Kochane zyje , chu oowo nadal ale zyje i bylam w kilku miejscach. Melduje ze perfumy dla pani K odebrane (Kenzo Jungle) przy okazji zaliczylam herbatke paproszkowa o nazwie Ogrod Afrodyty , pozniej psozlam pod Hale Targowa bo w nedziele handluja gazetami i ksiazxkami i szpejami roznymi i zakupilam sobie ksiazke dokumentalna o smierci Marilyn Monroe. Nastepnie w Lidlu kupilam papier toaletowy i maslo i wrocilam.

Czuje sie okropnie Nastawilam gulasz i przegladam neta.

Ciesze sie ze Wy dzis lepiej :)

Carica Milica, tulam w chorobie ! Oby poszla precz!

Lusesita Dolores, Bylam Na placu Zydowskim w knajpce na herbatce i pod Hala Targowa . Nie ma co lezakowac w lozku , ja nigdzie w obecnym stanie nie czuje sie bezpieczna ale mamy zupelnie inne podejscie. Zal mi tego ze nie umiesz walczyc o swoje zycie.

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 kwi 2016, 14:35
Purpurowy, Może masz jakiś kryzys i trzeba przeczekać? :bezradny: Jak będzie się utrzymywać taki słaby nastrój to szukaj pomocy - możesz spytać terapeuty, może to taka faza, możesz spytać lekarza, może to lek. Na razie trzymaj się, brzdąkaj na gitarze, zażywaj ruchu, szukaj fajnych zajęć ( może zdrowiejąca głowa się domaga paliwa) i zobacz co będzie dalej, takie moje zdanie. Trzymam kciuki, żeby się szybko polepszyło.

platek rozy, Oj dzielności, to całkiem aktywnie ten czas spędziłaś. Na pewno wieczór będzie dzięki temu ciut lepszy. Byle do jutra Słońce! Jutro już wrócisz do rytmu i w tygodniu, jak już się znów przyzwyczaisz, powinno być dużo lepiej.
Też się cieszę , że dziś mną tak nie miota. Jestem słaba, więc trudno mi to wykorzystać, ale sam fakt, że nie rzygam od rana i przespałam noc make my day. ;)
S. Beckett

Sortuj wg