Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez ladywind 05 sie 2013, 22:29
mark123 napisał(a):
ladywind napisał(a):Sorry ale dalej będe się upierać że nie masz racji , albo się jest unikajacym introwertykiem albo ekstrawertykiem ,nie ma czegoś takiego jak zaburzona ekstrawertyczna osobowość unikająca, :lol:

To z tego w takim razie wynika, że na osobowość unikającą mogą zachorować tylko osoby, które z oryginalnego niezaburzonego charakteru potrzebują mało kontaktów z ludźmi.

Zgadza sie, ten problem dotyka introwertykow, mowi sie nawet o skrajnej odmiane fobii spolecznej.
Ekstrawertyk moze byc mocno niesmialy,. Z reszta ja sobie tego nie wymysllam, a znam z wykladow z psychologii klinicznej i pedagogiki wczesnoszkolnej, a zajecia prowadzili osoby kompetentne. To dla tych ktorzy by sie chcieli dalej wspierac ze jest inaczej.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez mark123 06 sie 2013, 05:40
Ja ze zwykłego charakteru chyba jestem introwertykiem, ale stuprocentowej pewności nie mam.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Ramanujan 06 sie 2013, 06:38
ladywind napisał(a):Ekstrawertyk moze byc mocno niesmialy,. Z reszta ja sobie tego nie wymysllam, a znam z wykladow z psychologii klinicznej i pedagogiki wczesnoszkolnej, a zajecia prowadzili osoby kompetentne. To dla tych ktorzy by sie chcieli dalej wspierac ze jest inaczej.
Mogą być też typy mieszane. Wydaje mi się, że ja nim jestem. :smile:
Ramanujan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 06 sie 2013, 17:25
Robinho napisał(a):
ladywind napisał(a):Ekstrawertyk moze byc mocno niesmialy,. Z reszta ja sobie tego nie wymysllam, a znam z wykladow z psychologii klinicznej i pedagogiki wczesnoszkolnej, a zajecia prowadzili osoby kompetentne. To dla tych ktorzy by sie chcieli dalej wspierac ze jest inaczej.
Mogą być też typy mieszane. Wydaje mi się, że ja nim jestem. :smile:

Nie wiem, czy mogą istnieć typy mieszane, czy nie. Ale wydaję mi się, że np. można pomylić introwertyka z ekstrawertykiem nawet w odniesieniu do samego siebie. Nie każdy milczek jest introwertykiem. Jeśli ktoś często milczy w realu, ma bardzo mało znajomych i czuje, że ich dużo nie potrzebuje, ale w wirtualu utrzymuje dużo kontaktów z ludźmi, to z charakteru jest ekstrawertykiem, lecz na skutek np. jakichś złych doświadczeń odizolował się od ludzi w realu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez ladywind 06 sie 2013, 18:10
A czytal z Was ktos ksiazke Introwertyzm to Zaleta? Moim zaniem autorka troche przekoloryzowala zalety jakie mozna czerpac z introwertyzmu
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 06 sie 2013, 18:23
ladywind, nie czytałem, ale pewne zalety introwertyzm niewątpliwie posiada nie wyobrażam sobie pisarza czy badacza- naukowca ekstrawertyka( choć to te zależy od dziedziny). No i nie męczą głupim czy za głośnym gadaniem i przesadną wylewnością i krępującymi pytaniami.
Największy Forumowy Maruda

przez rotten soul 06 sie 2013, 21:06
ladywind,
Dziwne, że pytasz zamówiłem ją wtedy kiedy zawitałem tutaj na forum, bo myślałem, że w jakiś sposób pomoże mi w zmianie trybu życia i zmieni podejście do mojej introwersji. Niestety eży pokryta kurzem, bo niestety po kilkunastu stronach i pobieżnym przekartkowaniu reszty odłożyłem ją na półkę. Banał na banale, a raczej truizm na truizmie. Wiedza, może i przydatna, ale dla ekstrawertyków i typów pośrednich, bo ja o sobie to wszystko wiem, co autorka tam umieściła. Co do porad dotyczących związków ekstrawertyka i introwertyczki ( i vice versa) to po paru stronach sobie darowałem, bo nie potrzebna mi taka wiedza. W przyciąganie się przeciwieństw absolutnie nie wierzę.

carlosbueno,
Przywiozę Ci na zlot to sobie weźmiesz do domu bo mi ten "podręcznik" niepotrzebny. Skusiłem się po przeczytaniu pochlebnych recenzji. Mój błąd.
rotten soul

przez L.E. 07 sie 2013, 15:21
Co do porad dotyczących związków ekstrawertyka i introwertyczki ( i vice versa) to po paru stronach sobie darowałem, bo nie potrzebna mi taka wiedza.

Ja mam taką wiedzę w praktyce. Znaczy w kwestii związku skrajnej ekstrawertyczki i skrajnego introwertyka.
I w sumie to uważam, że to jest super połączenie ;)

-- 07 sie 2013, 14:27 --

nie wyobrażam sobie pisarza czy badacza- naukowca ekstrawertyka

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez khaleesi 07 sie 2013, 15:36
L.E., znaczy tak jedno jest pewne jesli ktoś jest cholerykiem to z drugim cholerykiem się prędzej zabije niz dogada.
Wystarczy porównanie zrobić kto jakie ma cechy charakteru i dobrać się na zasadzie przeciwieństw i podobieństw. Ten obrazek świetnie pokazuje jak dobierać się osobowością i charakterem
Obrazek
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez ladywind 07 sie 2013, 15:37
rotten soul napisał(a):ladywind, Banał na banale, a raczej truizm na truizmie. Wiedza, może i przydatna, ale dla ekstrawertyków i typów pośrednich, bo ja o sobie to wszystko wiem, co autorka tam umieściła. Co do porad dotyczących związków ekstrawertyka i introwertyczki ( i vice versa) to po paru stronach sobie darowałem, bo nie potrzebna mi taka wiedza. W przyciąganie się przeciwieństw absolutnie nie wierzę.

Ja czytałam ją wyrywkowo i dla mnie również okazała się banałem jakich mało.
W przeciwieństwa również nie wierzę, mam przykład po swoich rodzicach: skrajna ekstrawertyczka(choleryk) ze skrajnym intro i wieczne awantury miedzy nimi.

przez L.E. 07 sie 2013, 15:58
psyche., mój facet jest prawie 100% flegmatykiem, a ja to taki ni choleryk ni sangwinik.
Dzięki temu, że oboje byliśmy skrajni mieliśmy na siebie dobry wpływ, ja się trochę wyciszyłam, a mój facet trochę wyszedł do ludzi (chociaż i tak jest 100% introwertykiem, jak się zaczęliśmy spotykać to był nim chyba w 200% :mrgreen: )
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez ladywind 07 sie 2013, 16:01
L.E., dobrze, że Wam się udało pogodzić odmienne cechy osobowości:)

przez Candy14 07 sie 2013, 16:18
skrajna ekstrawertyczka(choleryk) ze skrajnym intro i wieczne awantury miedzy nimi.

ale to chyba nie jest kwestia intro i ekstra ale zaburzen.. moim zdaniem mozna doskonale pogodzic jedno i drugie o ile szanuje sie swoja odniennosc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 07 sie 2013, 16:21
Candy14 napisał(a):
skrajna ekstrawertyczka(choleryk) ze skrajnym intro i wieczne awantury miedzy nimi.

ale to chyba nie jest kwestia intro i ekstra ale zaburzen.. moim zdaniem mozna doskonale pogodzic jedno i drugie o ile szanuje sie swoja odniennosc

Trudno powiedzieć czy jest to kwestia zaburzeń czy nie, jedno jest pewne, choleryk lubi wszystko robić szybko, a flegmatyczny introwertyk wolno, to jest sporą przepaścią żeby stworzyć normalny związek. Choć nie przecze że takich nie ma.

Sortuj wg