Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 25 lut 2013, 01:52
Mushroom, jak wolisz...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez półnormalny 25 lut 2013, 01:58
Candy14 czyli oprocz tego ze jest strachem na wróble musi byc przystojniak w takim razie. tak na marginesie masz zarabiste to zdjęcię tej dziewczyny z papierosem. jest meeega

przez Pieprz 25 lut 2013, 02:00
Candy14 czyli oprocz tego ze jest strachem na wróble musi byc przystojniak w takim razie.

Nie jest. Jest brzydki jak sumienie faszysty.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez półnormalny 25 lut 2013, 02:01
Nie jest. Jest brzydki jak sumienie faszysty.[quote][/quote] hahahahhahahaha dobry tekst.

-- 25 lut 2013, 02:04 --

tak szczerze mówiac to jak zaglebilem sie w to forum a konretniej w ten watek to mysle że 3/4 tych co tutaj piszą (w tym również ja) ma realne szanse na cos dobrego od życia tylko w naszych mozgach zakodowalo sie juz tak wiele blokad ze nawet jakby nam dziewczyna rozstawila nogi i krzyczla "bierz mnie!" to zamiast ja zadowolic siedlibysmy na kancie lozka i zaczeli analizowac dlaczego ona tak powiedziala i ze to musi byc jakis matrix heheeehheheehe

-- 25 lut 2013, 02:05 --

jestesmy wiezniami wlasnych umyslow totalnie

-- 25 lut 2013, 02:07 --

Mushroom to z Tobą ogolnie nie jest źle skoro miałeś dziewczyny to i calowales sie i pomacales troche. ja to sie nawet niecalowalem. kiedys mialem okazje. nie chcialbys widziec. tragiko-komedia hehehhehee

przez Gorgona 25 lut 2013, 02:07
Po wzięciu orzeźwiającego prysznica , wróciłam na sekundkę.
Po krótkiej mojej tu bytności zorientowałam się, że większość z was narzeka na brak związków- bo macie jakieś kompleksy dotyczące waszego wyglądu, fizyczności.
Czy tylko przystojniacy mają żony, kochanki, dziewczyny?
Ja jestem samotna, bo po nawrocie zaleczonej nerwicy sama z domu nie mogę wychodzić - mam ataki paniki- na ulicy, w sklepie, a o środkach komunikacji miejskiej to już nawet nie wspomnę. Znajomi mnie nawet opuścili bo tylko byłam kulą u nogi. To jest kurde problem, a nie oponka na brzuchu ech
Idę spać.
:P

przez półnormalny 25 lut 2013, 02:09
Gorgona nerwice rowniez posiadam. dostalem gratis do wypasionego ciała

-- 25 lut 2013, 02:13 --

Gorgona probujesz jakos przelamywac te schody? na nerwice najlepsza metoda jest stawanie oko w oko z tymi jazdami inaczej sie nie da moim zdaniem leki to nie ta droga trzeba wypracowywac w sobie system walki z tym inaczej to zjada nas od srodka jak tasiemiec

-- 25 lut 2013, 02:16 --

a ludzie tacy sa jacy sa. jesli nie zrobilas im przykrosci a cie opuscili w trudnej dla ciebie chwili to nasuwa mi sie jedno zdanie : PIERD**L ICH! widocznie gowno byli warci

przez Candy14 25 lut 2013, 02:34
półnormalny, dzieki.. oddaje dobrze kobiete z nalogami ;)
czyli oprocz tego ze jest strachem na wróble musi byc przystojniak w takim razie.

Brzydal jest ale swietnie sie z nim gada bo to bardzo inteligentny facet i wbrew pozorom sporo lasek uwaza ze najseksowniejszym organem u mezczyzny jest mozg :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez półnormalny 25 lut 2013, 02:47
Candy14[/b] Chyba coś w tym jest a raczej napewno jak patrze na siebie w lustrze a przypominam sobie te dziewczyny które sie mna interesowaly :shock: chociaz to nas brzydali ratuje heheehehe

przez Candy14 25 lut 2013, 02:49
Swiatelko w tunelu :yeah:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez półnormalny 25 lut 2013, 03:05
Swoją drogą Candy to na jaką przypadłość cierpisz? sorry ze pytam, czytalem o tym ale jest tyle juz tych postow ze sie ciezko dokopac do tego a u mnie z pamiecia cienko (bonus do deprechy)

przez Sorrow 25 lut 2013, 03:23
Zwykle jestem taki jak na forum. Nie wiem czy to jest atrakcyjne czy nie. Tzn. mniej mówię osobistych rzeczy i w ogóle ale ogólnie rzecz biorąc charakter mam podobny.

przez Arhol 25 lut 2013, 09:07
półnormalny napisał(a):Swoją drogą Candy to na jaką przypadłość cierpisz? sorry ze pytam, czytalem o tym ale jest tyle juz tych postow ze sie ciezko dokopac do tego a u mnie z pamiecia cienko (bonus do deprechy)

Z tego co pamiętam Candy jest depresjonowcem,ale wyszła z tego.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 25 lut 2013, 10:20
Gorgona napisał(a):Po wzięciu orzeźwiającego prysznica , wróciłam na sekundkę.
Po krótkiej mojej tu bytności zorientowałam się, że większość z was narzeka na brak związków- bo macie jakieś kompleksy dotyczące waszego wyglądu, fizyczności.
Czy tylko przystojniacy mają żony, kochanki, dziewczyny?
Ja jestem samotna, bo po nawrocie zaleczonej nerwicy sama z domu nie mogę wychodzić - mam ataki paniki- na ulicy, w sklepie, a o środkach komunikacji miejskiej to już nawet nie wspomnę. Znajomi mnie nawet opuścili bo tylko byłam kulą u nogi. To jest kurde problem, a nie oponka na brzuchu ech
Idę spać.
:P

ja na wygląd nie narzekam choć daleko mi do ideału, tylko np moim największym problemem oprócz nieśmiałości, lęków itp jest to że jestem parę lat po 30-ce i nic w życiu nie osiągnąłem, brak pracy, kwalifikacji, samochodu, mieszkanie u rodziców itd a która by chciała takiego faceta. No i nie mam większego doświadczenia z kobietami a to też utrudnia sprawę bo nie mam odp podejścia, no i może już za stary na związki i przyzwyczajony do życia w samotności jestem.
Największy Forumowy Maruda

przez półnormalny 25 lut 2013, 10:54
carlosbueno czytalem Twoje posty Twoim glownym problemem jest to co spotka mnie jezeli odstawie to wszystko na bok i zostawie te sprawy losowi. tak jak dla mnie liczy sie kazdy miesiac tak dla ciebie liczy sie kazdy dzien stracony na nie przelamywanie tego problemu. gosc w wieku lat 30+ prawiczek bez doswiadczen i statusu - brzmi nieciekawie ale mozesz to sprytnie rozegrac tylko musialbys zaczac dzialac juz. aha i solidaryzuje sie z Tobą w poczuciu bycia bezwartosciowym gownem ... zamiast ruchać, w glowie mam tylko jedno - ze mnie odrzuci. Najlepsze jest to ze ja chyba nie mam jaj bo gdybym je mial to bym chociaz sprobowal bo sumie co mi zalezy i tak nic nie strace bo teraz nie mam nic wiec gorzej juz byc nie moze hehhehe

Sortuj wg