Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 16:42
carlosbueno napisał(a):
qwertyxxx napisał(a):Ale dziwne to troszkę, że dosyć trudną trafić na szczerą panne :P Nie mam pojecia skąd to się bierze.

może jak panny nie są szczerze warto spróbowac z mężatkami, rozwódkami albo wdowami :mrgreen:

A tak to rozmyślasz :D W sumie może z mężatką idzie się umówić na spotkanie :D

-- 20 lut 2013, 15:45 --

abraxas napisał(a):
qwertyxxx napisał(a):Ale dziwne to troszkę, że dosyć trudną trafić na szczerą panne :P Nie mam pojecia skąd to się bierze.

A wiesz jak trudno też trafić na fajnego faceta? Takie życie ;)

Gdybym ja kręcił ze spotkaniem i ściemniał, że nie mam czasu a jak coś to bym odwołał w ostatniej chwili to w oczach kobiety nie byłbym chyba "fajny" :P

przez element 20 lut 2013, 16:58
może jak panny nie są szczerze warto spróbowac z mężatkami, rozwódkami albo wdowami :mrgreen:[/quote]

juz sie balem ze napiszesz z mezczyznami:D

-- 20 lut 2013, 16:59 --

hahh 218 postow napisalem a nawet nie umiem cytowac;d

-- 20 lut 2013, 17:08 --

http://www.youtube.com/watch?v=OHGeSkwt-90 fajne tlumaczenie;D cos dla Was;d
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

przez Candy14 20 lut 2013, 19:26
To nie jest grzeczność. Nie jest grzecznie kłamać. Jak się nie chce spotykać to się pisze. Za mną nie muszą latać wszystkie panny. Jestem zwykły, szary człowiek. Normalna dziewczyna nie kłamie :roll:

Gorzej bys sie chyba poczul gdyby Ci szczerze napisala"facet za wysoko mierzysz. Szukaj kobiety ze swojej półki" nie wiem czy masz tam fote. Ale generalnie na portalach to trzeba umiec sie sprzedac albo ladna buzia albo fajna gadka bo jest taka konkurencja, ze nie zawiera sie znajomosci z pierwszym lepszym.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 19:39
Candy14 napisał(a):
To nie jest grzeczność. Nie jest grzecznie kłamać. Jak się nie chce spotykać to się pisze. Za mną nie muszą latać wszystkie panny. Jestem zwykły, szary człowiek. Normalna dziewczyna nie kłamie :roll:

Gorzej bys sie chyba poczul gdyby Ci szczerze napisala"facet za wysoko mierzysz. Szukaj kobiety ze swojej półki" nie wiem czy masz tam fote. Ale generalnie na portalach to trzeba umiec sie sprzedac albo ladna buzia albo fajna gadka bo jest taka konkurencja, ze nie zawiera sie znajomosci z pierwszym lepszym.

A dlaczego uważasz, że kobieta powinna napisać w stylu "facet za wysoko mierzysz. Szukaj kobiety ze swojej półki" ? Nigdy nie zdarzyło mi się takie coś :D Ale normalna kobieta to szczera. Czyli nie będzie okłamywać mnie, że nie ma czasu tylko napisze, że nie ma ochoty na spotkanie\znajomość ze mną. Widać, że normalna i to cenie. A nie że jak pisałaś, że kobieta kłamie z grzeczności :roll: Przecież to sprzeczność. A potem nie wiadomo z inna kobietą czy serio nie ma czasu czy nie ma ochoty na mnie.

przez Arhol 20 lut 2013, 19:41
Portale randkowe są podobne trochę jak podryw w "realu" - jeśli nie umiesz się pokazać z ciekawej,lepszej strony, albo nie wyglądasz ponadprzeciętnie to i tak raczej zbyt wiele z tego nie będzie
abraxas, Poza tematem,ta sowa mnie rozbraja :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Candy14 20 lut 2013, 20:32
qwertyxxx, ode mnie uslyszalbys szcerze, ze nie jestes w moim typie gdybys nie byl ale wiem, ze malo kobiet potrafi tak wprost. Kiedy jeszcze bylam kiedys na jednym z portali dostawalam maile od kobiet z gratulacjami profilu bo napisalam to co i one mysla ale nie maja odwagi powiedziec. Tak wiec szukaj dalej. Moze trafisz na babke ktora ma jaja i nie bedzie sciemniac. Inna sprawa, ze napisz jednemu czy drugiemu ze nie jestes zainteresowana to stek wyzwisk dostaniesz w zamian..bo i tak sie zdarzalo
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez abraxas 20 lut 2013, 20:37
Dlatego z portali randkowych nigdy nie korzystałam i nie zamierzam korzystać...
Saiga, czemu rozbraja? Ma fajne oczyska :D

qwertyxxx napisał(a):Gdybym ja kręcił ze spotkaniem i ściemniał, że nie mam czasu a jak coś to bym odwołał w ostatniej chwili to w oczach kobiety nie byłbym chyba "fajny" :P

No nie byłbyś ;) ale ja się z czymś takim nie spotkałam, więc nie mam pojęcia dlaczego i skąd to się bierze.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez Candy14 20 lut 2013, 20:42
abraxas, e tam..ja sie ubawilam wtedy po pachy. Jak sie nie ma parcia na zlalezienie drugiej polowki to calkiem fajna zabawa

przez Arhol 20 lut 2013, 20:43
abraxas, No właśnie dlatego :mrgreen:

A co do spławiania, nie każdy ma tak że potrafi od razu,bezpośrednio,bez ogródek...
szczerze mówiąc,mało znam takich ludzi,którzy są na tyle bezpośredni,ewentualnie coś kręcą,kombinują,unikają bezpośredniego wyłożenia tego co im się nie podoba/gryzie.

Sam też jestem takim typem,ale to też wynika z mojego stanu psychy, druga rzecz to,to że i tak nigdy żadna nie była mną zainteresowana :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez abraxas 20 lut 2013, 20:45
Candy14, a w takim celu to jasne, tylko nie wiem co na to druga strona ;)
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 20:53
Saiga napisał(a):abraxas, No właśnie dlatego :mrgreen:

A co do spławiania, nie każdy ma tak że potrafi od razu,bezpośrednio,bez ogródek...
szczerze mówiąc,mało znam takich ludzi,którzy są na tyle bezpośredni,ewentualnie coś kręcą,kombinują,unikają bezpośredniego wyłożenia tego co im się nie podoba/gryzie.

Sam też jestem takim typem,ale to też wynika z mojego stanu psychy, druga rzecz to,to że i tak nigdy żadna nie była mną zainteresowana :mrgreen:

Tylko, że jak już kobieta daję numer telefonu a póżniej zaczyna krecić to też coś nie halo :shock:

przez Candy14 20 lut 2013, 21:07
qwertyxxx, a masz tam fote czy wysylasz pozniej?

przez abraxas 20 lut 2013, 21:07
qwertyxxx, zdecydowanie nie halo, ale po co to rozpamiętywać, nie trzeba pchać się do jej dziwnego świata tylko iść dalej.

przez Arhol 20 lut 2013, 21:12
qwertyxxx, Nie ta,to inna...
i pamiętaj, "miłość i sraczka przychodzą znienacka :mrgreen: "
Moderator

Sortuj wg