Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 30 lis 2012, 23:54
No właśnie chciałem przytoczyć Marsala2... kiedyś Candy próbowałaś zagrać tą kartą...
"Marsal powiedz, że po inicjacji nic się nie zmieniło" on powiedział, że jednak się zmieniło. I zamilkłaś.

Najzwyczajniej w świecie wy kobiety nie potraficie zrozumieć jak faceta to może dręczyć.

Candy14 napisał(a):Marsal2, nie wierze, ze nastolatek wie jak byc w zwiazku wiec az tak duzo nie straciles oprocz kupy niepotrzebnych nerwow :D

Boże... nie musi wiedzieć bo się uczy i tym samym doświadcza, dojrzewa... Uczący się 30 latek będzie żałośnie wyglądać i mało która kobieta będzie wystarczająco dużo wyrozumiała. Ona np. chciałaby już dziecka a on nie umie żyć w związku. Żenada totalna.

Radzę poczytać artykuły na temat późnej inicjacji seksualnej żebyście sobie uświadomiły, że tak to jest stan ducha(ale takim głupim argumentem można próbować "obalić" każdą chorobę na tym forum czy to depresja czy fobia) ale jak mocno rani psychikę.

Mój chłopak jest prawiczkiem (ma 28 lat) i... jakoś nie widzę różnicy pomiędzy nim a innymi mężczyznami, z którymi się spotykałam. Większośc z was ma chyba tutaj urojenia na ten temat - obsesje.

A co z wyglądu ma się różnić?? Fakt, może być bardzo brzydki skoro w tym wieku jest prawiczkiem. Podkreślam może ale to żadna reguła. Ja np. nie mam problemu z wyglądem. Druga sprawa jest taka, że nadal tym prawiczkiem jest... więc co. Może czeka do ślubu? Możę nie jest gotowy? Może za mało się znacie? A jak już się poznacie to zobaczysz, jak prawictwo na niego oddziałało. Chociaż wcale też zobaczyć tego oddziaływania nie musisz. Niemniej, jeżeli ktoś nie czeka z tym do ślubu z powodów religijnych to na pewno nie przechodzi obojętnie od tego.
W ogóle co za durnota, że patrzy się tylko na prawictwo... stan ducha i inne takie pierdolenie. Prawictwo jest zazwyczaj skutkiem braku powodzenia u kobiet. Więc prócz kompleksu późnego prawictwa jest poczucie niskiej wartości zbudowane przede wszystkim tym, że kobiety się nami nie interesują a nie tym, że nie mieliśmy seksu.
A co do pójścia do dziwek to są i przypadki, które sprawiły, że facet po takich doświadczeniach, jednych, drugich trzecich ożył i nabrał pewnosci siebie. Ale nigdy do końca nie wiadomo jak to zadziała. Każdy indywidualnie i inaczej by zareagował na takie doświadczenie.
Ostatnio edytowano 30 lis 2012, 23:59 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 30 lis 2012, 23:55
A im później się zaczyna tym większy stres i strach przed wyśmianiem.

to trzeba znalezc taka dziewczyne jak Marsal
myślenie, że prawiczek jest beznadziejnym kochankiem jest błędne. Moja partnerka uważa coś innego. ;)

;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Marsal2 30 lis 2012, 23:55
Candy14, jednak wtedy uczy się co można, a czego nie wypada. Nabiera doświadczenia, co rzutuje na późniejsze związki. A tak, kobieta bierze sobie takiego 25letniego faceta i widzi, że popełnia błędy w związku, których nawet współczesny 15latek nie robi, i co? i najpewniej po paru takich wpadkach go olewa, bo się on nie nadaje. Niestety, 25letni facet, ma stanowczo mniej czasu na szukanie sobie kolejnej panny, żeby na niej "ćwiczyć" niż wspomniany wcześniej nastolatek.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 30 lis 2012, 23:58
. A tak, kobieta bierze sobie takiego 25letniego faceta i widzi, że popełnia błędy w związku, których nawet współczesny 15latek nie robi, i co?

I nic... mowi mu zeby tego nie robil a on uczy sie na bledach. Moj mezczyzna mowi ze uczyl sie metoda prob i bledow..glownie bledow :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Marsal2 30 lis 2012, 23:58
No i bakus napisał zgrabniej, to co ja chciałem przekazać. Dzięki. ;)

Candy14, moja dziewczyna nie miała czego wyśmiewać, bo okazało się, że dałem jej więcej przyjemności podczas naszego pierwszego razu niż niejeden jej wcześniejszy partner.
Marsal2

przez bittersweet 30 lis 2012, 23:59
bakus, przestań uogólniać "wy kobiety" i poczytaj sobie artykuły, ze kazda kobieta jest inna i ma inne poglady na rózne sprawy 8) a uswiadamianie kobietom jakie są i czego nie wiedza odłoz na półke, bo inaczej jeszcze długo pozostaniesz prawiczkiem :?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 01 gru 2012, 00:04
Najzwyczajniej w świecie wy kobiety nie potraficie zrozumieć jak faceta to może dręczyć.
właśnie, już parę razy o tym pisałem, kobiety nie są w stanie się wczuć w tą sytuacje tak samo jak np. faceci nie wiedzą jak to jest rodzic dzieci. Bycie prawiczkiem powyżej 25( czasem już powyżej 20) roku życia samo w sobie jest już zaburzeniem, sprzeciwem wobec natury i powinno być leczone, poddawane terapii proponował bym nawet nadanie temu jakieś f-ki.
Największy Forumowy Maruda

przez bakus 01 gru 2012, 00:04
bittersweet napisał(a):bakus, przestań uogólniać "wy kobiety" i poczytaj sobie artykuły, ze kazda kobieta jest inna i ma inne poglady na rózne sprawy 8) a uswiadamianie kobietom jakie są i czego nie wiedza odłoz na półke, bo inaczej jeszcze długo pozostaniesz prawiczkiem :?

Na mnie artykuły o tym jakich facetów lubia kobiety nie robią wrażenia. A tym bardziej wypowiedzi kobiet, jak piszą, że marzą o księciu na białym rumaku, najlepiej z bukietem róż. Zresztą zobacz co napisałem... skąd ty możesz wiedzieć przez co przechodzi facet prawiczek w późnym wieku? Na podstawie twojego chłopaka niby?
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 01 gru 2012, 00:08
"Marsal powiedz, że po inicjacji nic się nie zmieniło" on powiedział, że jednak się zmieniło. I zamilkłaś.

bo sledze ten temat bardzo z doskoku.. co kilkanascie stron. Teraz akurat nic na forum sie nie dzieje to zajrzalam. Gdyby nie bittersweet, ktora sie do Ciebie odniosla to Twoj post zupelnie by mi umknal bo czytuje zazwyczaj ostatni na stronie. Wmowic mozna sobie wszystko.. jezeli chcesz zeby prawictwo rujnowalo Ci zycie to tak bedzie..najwyrazniej nie masz wiekszych problemow w zyciu

przez bakus 01 gru 2012, 00:12
Candy14 napisał(a): bo sledze ten temat bardzo z doskoku.. co kilkanascie stron. Teraz akurat nic na forum sie nie dzieje to zajrzalam. Gdyby nie bittersweet, ktora sie do Ciebie odniosla to Twoj post zupelnie by mi umknal bo czytuje zazwyczaj ostatni na stronie. Wmowic mozna sobie wszystko.. jezeli chcesz zeby prawictwo rujnowalo Ci zycie to tak bedzie..najwyrazniej nie masz wiekszych problemow w zyciu

No to Cie uświadamiam.
Akurat nie wiem co rozumiesz przez "większe problemy" ale to nie ty będziesz nadawać im skalę. Dla mnie to może być największa tragedia w życiu dla Ciebie mozę nie być. Bo ską mozesz niby wiedzieć jak to jest... Po drugie znowu patrzysz płytko, bo nie chodzi o sam fakt bycia prawiczkiem tylko o fakt, że nie można nikogo sobie znaleźć, czytaj brak powodzenia, nie jest się atrakcyjnym dla kobiet czego efektem jest prawictwo.
A mam ogromną ilość problemów w życiu ale z każdym innym sobie potrafię poradzić.

przez bittersweet 01 gru 2012, 00:14
bakus, dżizas, jakiego chłopaka ? raz tylko miałam chłopaka /chyba/ prawiczka, nic nie powiedział ale sie można było zorientować.

Rozumiem to, bo mnie samą w wieku lat nastu uwierało dziewictwo i chciałam sie go pozbyć, więc rozumiem, ze Wasza sytuacja jest gorsza. Jakby to zwielokrotniona frustracja. Po prostu zirytowała mnie arogancja twojej wypowiedzi, czego to kobiety nie rozumieją i jak sie mają dokształcać, bo uwazam, że ja rozumiem a przeciez jestem kobietą O-o
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Marsal2 01 gru 2012, 00:14
Candy14, już niejednokrotnie zostało zaznaczone, że to nie o sam fakt bycia prawiczkiem chodzi. Ale jak już bakus to parokrotnie zaznaczył, kobieta nie jest wstanie zrozumieć faceta w takim stanie.

-- 01 gru 2012, 00:17 --

bittersweet, to widać jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę. ;) Chociaż wydaje mi się, ze większość pań tu wypowiadających się straciła dziewictwo w wieku lat nastu, mam rację? ;>
Marsal2

przez bakus 01 gru 2012, 00:20
bittersweet fakt, sory. Wydało mi się, że jesteś autorką tego postu, że masz chłopaka 28 letniego prawiczka.
Rozumiem to, bo mnie samą w wieku lat nastu uwierało dziewictwo i chciałam sie go pozbyć, więc rozumiem, ze Wasza sytuacja jest gorsza. Jakby to zwielokrotniona frustracja. Po prostu zirytowała mnie arogancja twojej wypowiedzi, czego to kobiety nie rozumieją i jak sie mają dokształcać, bo uwazam, że ja rozumiem a przeciez jestem kobietą O-o

No widocznie nie rozumiesz skoro nam się dziwisz.
Nasza sytuacja jest o tyle gorsza, że za przeproszeniem "my musimy polować" a wam jak tak zależy na utracie dziewictwa to dużo łatwiej je stracić niż w przypadku facetów.

-- So gru 01, 2012 12:27 am --

Aha i jeszcze jedno... owszem są faceci, którzy boją się, że się nie sprawdzą w łóżku(no i co w tym niby dziwnego, skoro jej poprzedni facet miał np 5 letnie doświadczenie za sobą i każdy poprzedni podobne, to daje podstawy do obaw), aczkolwiek mnie to jakoś szczególnie nie martwi i nie to jest siłą napędową moich kompleksów na tym punkcie.

przez Marsal2 01 gru 2012, 00:29
bakus, chyba pora się położyć, bo znowu chyba pomyliłeś bittersweet z kimś innym. ;) Ona nie dziwiła się w żadnym poście. ;)

A to wieloletnie doświadczenie innych facetów, nie koniecznie musi znaczyć, że wiedzą jak co robić, żeby było dobrze. To dokładnie tak jak w innych dziedzinach. Ilu jest mechaników czy innych "fachowców" z wieloletnim stażem, co nawet najprostszą rzecz spartolą?
Marsal2

Sortuj wg