Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez tosia_j 24 maja 2016, 06:47
nie powiesz mi ze jak ktos miał kilkadziesiat kobiet w zyciu, to wiazalo go z kazda cos wiecej niz pozadanie
outsider

przez Reynevan 24 maja 2016, 07:14
I znowu to samo. Wszędzie moralizatorstwo oraz tematy okołopochwowe (ciekawe, że panuje deficyt tematów okołopenisowych). Żyjcie i dajcie żyć innym.
Reynevan

przez atic 24 maja 2016, 09:20
mój klucz pasuje do małej liczby zamków, zazwyczaj jest za duży :)
atic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tomek858 24 maja 2016, 09:27
No wlasnie, to mezczyzni chyba sa bardziej przeczuleni na sprawy seksu i im to ciazy, jak tego nie robia. Jakby nie patrzec chyba jestesmy tak biologicznie zaprogramowani. Ale zastanawia mnie czemu nie ma tematu " Kobiety, które są wiecznymi dziewicami. Szanse ?"

przez atic 24 maja 2016, 09:46
może dlatego, że łatka dziewicy jest mniej uciążliwa niż łatka prawiczka :)
atic

przez lulinasky 24 maja 2016, 10:21
NN4V
Dobrze napisałeś kocie, zbierasz to całe gówno do kupy i mówisz jak jest.

To ja się zapytam kiedy jest ostatni dzwonek dla faceta? Ludzie się coraz wolniej starzeją.

przez the_new_hope_not 24 maja 2016, 10:37
NN4V napisał(a):Za własny brak umiejetności usiułjesz obciążyć coś/kogoś poza Tobą. Nie dziwi mnie niechęć dziewczyn do zadawania się z kimś takim.

Wręcz przeciwnie. Nie piszę o tym w celu obarczania kogokolwiek. Jeśli odczytujesz moje posty jako atak na "złe kobiety", które nie chcą fajnych facetów, to popełniasz błąd. Mówię jak jest. Brak umiejętności czy brak predyspozycji, zwał jak zwał. Kobieta wystarczy że jest, żeby sobą zainteresować, mężczyzna musi się wykazać i już ten fakt sprawia, że wielu z nich będzie samotnych albo będzie, przepraszam za sformułowanie, zbierało resztki po innych.

NN4V napisał(a):Raczej opowiadali Tobie bajki, a Ty łykałeś jak delfin.

Nie czytałeś dokładnie. Napisałem, że to widziałem, obserwowałem, do pewnego czasu sam uczestniczyłem.
Każdy może. Nie każdy potrafi zainteresować jakąkolwiek kobietę. Przyczyna niepowodzeń leży w niedostosowaniu tego konkretnego faceta, nie w konstrukcji świata, ani w charakterze kobiet.
Ponadto to faceci dążą częściej do związków przelotnych, czego źródłem są cechy biologiczne (inwestycje zasobów rozrodczych). Dla faceta kopulacja nie niesie bezpośrednio ryzyka kosztów. Dla kobiety koszty te są ogromne (choćby tylko 9 miesięcy ciąży). Nic dziwnego więc, ze to kobiety regulują dostęp do sw
oich zasobów rozrodczych i nie dają każdemu dupkowi.

Piszemy o tym samym. A dawanie każdemu dupkowi dzisiaj i kilkaset czy kilka tysięcy lat temu różnią: skuteczna antykoncepcja, mało ryzykowna aborcja, alimenty.
Bo są ofermami. Kobiety najczęściej szukają sobie partnera, na którego wsparcie mogą liczyć. Trudno by interesowały się ofermami narażając swoje potomstwo - to tez jest ewolucyjnie ukształtowana preferencja kobiet.

Dokładnie o tym piszę.
Idiotyczna metafora dla półgłówków. Poziom kibola stadionowego.

Wątpię, żeby telewizyjny kibol ogarniał czym jest metafora.
Skąd bierzesz te prawdy objawione? Bo gdybyś poczytał fachową literaturę wiedziałbyś, że przyczyna jest zgoła inna.

To mnie oświeć i wyprowadź z błędu.
Nie - jeśli kobieta rozpowiada o swoich byłych byle komu, to jest zwyczajnie głupia. Nic więcej.

Racja. Nie opowiada właśnie z tych powodów, które wymieniłem. To nie leży w jej interesie.
the_new_hope_not

przez atic 24 maja 2016, 10:45
bywa tez tak, ze moczykijek mowi, ze nie chce mieć dziewczyny dupodajki.
atic

przez Kiya 24 maja 2016, 10:59
Kiya napisał(a):the_new_hope_not, może nie tyle nie dostrzegam, co zadaję się z innym typem ludzi?

Że niby jestem jakiś gorszy, bo miałem nieciekawych znajomych? Poza tym, czy muszę być narkomanem, jeśli widzę jak żyją osiedlowi miłośnicy odmiennych stanów świadomości?

To ciekawe, że zwykłe stwierdzenie odbierasz jako atak. :P Ale pomińmy psychoanalizę. Moi znajomi to głównie młode rodziny z dziećmi i nieśmiali introwertycy. Ciężko, żebym w takim towarzystwie zaobserwowała wspomniane przez Ciebie zjawisko (które swoją drogą ewoluowało między postami od kilkunastu partnerek w ciągu roku, do kilkunastu w ciągu życia)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez the_new_hope_not 24 maja 2016, 11:13
Kiya napisał(a):(które swoją drogą ewoluowało między postami od kilkunastu partnerek w ciągu roku, do kilkunastu w ciągu życia)

Plus za spostrzegawczość :) Pierwszy przykład był konkretny, drugi ogólny. Może myślisz, że mam wypaczony obraz z powodu tego swojego środowiska. Mieszkałem w wielu miejscach i to była reguła. Zawsze jakaś grupa fajnych chłopaków wykazywała godną pozazdroszczenia swobodę w nawiązywaniu kontaktów z dziewczynami. Po prostu byli lepsi od innych a z definicji lepszych jest mniej niż gorszych :)
the_new_hope_not

przez Druid 24 maja 2016, 12:26
Druid napisał(a):
Reynevan napisał(a):Hehe, znowu shitstorm między racjololo a urażonymi rumantykami :D
I wśród których jest więcej prawiczków bez szans na związek? Ktoś może przytoczyć badania amerykańskich naukowców?
Refleksja mię naszła, iż najgorzej mają romantycy, co się statystyk naczytali. Okrutny świat
Druid

przez atic 24 maja 2016, 19:41
najważniejsze są uczucia.
atic

przez Lonley Paladin 24 maja 2016, 19:49
NN4V napisał(a):
Lonley Paladin napisał(a):... I pisanie że jak facet ma dużo kobiet to jest cool a jak kobieta ma dużo partnerów to dziwka, mija się z prawdą, bo oboje są siebie warci.

Wedle Twoich katolskich "wartości".
Nikomu nic do tego, ilu kto miał partnerów w przeszłości. O tym, jak durnowate indoktrynacje zniszczą Twoje życie, najprawdopodobniej nigdy się nie dowiesz. Z mojego punktu widzenia, istnienie takich nieudaczników jest zjawiskiem pozytywnym, bo to konkurencja, z która nie jest koniecznym konkurować. Udupiają się sami własna głupotą.
Z wątku zrobiła się jęczarnia moralizujących nietrybów - w sumie zgodnie z tematem.

Prosze mnie nie obrażać. I jest mi do tego, nikt mi nie zabroni wyrażać mojej katolskiej opini. Każdy ma inne priorytety i inne wartości, a nazywanie kogoś kto ma poglądy "katolskie" nieudacznikiem jest nie na miejscu. Czytałem twoje poprzednie komentarze które są przesiąknięte chamstwem i nienawiścią do innych osób, zwłaszcza katolików.

Do the_new_hope owszem że niektóre kobiety bardzo lubią seks, ale niech to robią z mężem, narzoczonym czy stałym chłopakiem. Jeżeli są to luźne związki tylko opierające się na seksie, układach to według mnie jak najbardziej trzeba piętnować takie zachowanie.

przez atic 24 maja 2016, 19:57
Lonley Paladin napisał(a):Jeżeli są to luźne związki tylko opierające się na seksie, układach to według mnie jak najbardziej trzeba piętnować takie zachowanie.

czemu?
atic

Sortuj wg