Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Doberman 24 lip 2014, 20:59
lucy1979 napisał(a):
Doberman napisał(a):Ja się już nie produkuję, bo z taką mordą jaką mam, to i tak nigdy nie znajdę dziewczyny.

Co Ty gadasz? Widziałam Twoje fotki i według mnie całkiem normalnie wyglądasz. Na pewno nie odstraszasz wyglądem.

O, miło że tak uważasz. :D
Doberman

przez kupmitrumne 24 lip 2014, 20:59
Nameless napisał(a):
Nic nie zmienicie siedząc w domu panowie , ruszcie swoje cztery literki z domu , to dobry początek .

A co dalej?

zacząć poznawać ludzi , dobrym pomysłem jest spotkanie się z kolegami/koleżankami którzy mają swoich kolegów , koleżanki , bynajmniej ja poznałam tak większość swoich byłych .

przez inspektor_erektor 24 lip 2014, 21:00
jetodik, zakładasz np. bezprzewodowe dobre słuchawki ze swoją muzą, ćwiczyć w samych gaciach możesz, no chyba że masz presje społeczną :P na forum możesz lukać na smartphonie, na siłkach jest wifi :P co do potu to tak, ale ogólnie na siłki przychodzą nie raz chłopy, którzy są zajebiści w tym i mogą cie nauczyć dobrych treningów, podpowiedzieć to i owo, czymś zajarać bardziej czy chociażby przytrzymać sztange :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmęczona_wszystkim 24 lip 2014, 21:01
kupmitrumne napisał(a):

zacząć poznawać ludzi , dobrym pomysłem jest spotkanie się z kolegami/koleżankami którzy mają swoich kolegów , koleżanki , bynajmniej ja poznałam tak większość swoich byłych .[/quote]

Ale wiesz, że wtedy tzreba mieć jeszcze tych pierwszych 8)

przez Doberman 24 lip 2014, 21:01
kupmitrumne napisał(a):
Nameless napisał(a):
Nic nie zmienicie siedząc w domu panowie , ruszcie swoje cztery literki z domu , to dobry początek .

A co dalej?

zacząć poznawać ludzi , dobrym pomysłem jest spotkanie się z kolegami/koleżankami którzy mają swoich kolegów , koleżanki , bynajmniej ja poznałam tak większość swoich byłych .

Myślę że to jest wykonalne. W sobotę wyjeżdżam, w następną sobotę wracam, a w niedzielę mam zamiar spotkać się z grupą nowych znajomych.
Doberman

przez kupmitrumne 24 lip 2014, 21:02
każdy ma chyba jakiś znajomych , ze szkoły , pracy , podwórka itp ?! :roll:

przez Nameless 24 lip 2014, 21:04
dobrym pomysłem jest spotkanie się z kolegami/koleżankami którzy mają swoich kolegów , koleżanki , bynajmniej ja poznałam tak większość swoich byłych .

Ja już jestem hmmm... Dojrzały wiekowo i wszyscy moi znajomi mają już swoje sprawy i rodziny, więc nie w głowach im spotkania.
Trust me, I'm an engineer.

przez zmęczona_wszystkim 24 lip 2014, 21:05
kupmitrumne napisał(a):każdy ma chyba jakiś znajomych , ze szkoły , pracy , podwórka itp ?! :roll:

Polemizowałabym:) (ktoś może nie pracować, nie mieszkać w blokach, a szkołę mieć już dawno za sobą :D ) Myślę, ze wielu panów tutaj własnie nie ma znajomych, a jak mają, to spotykają się pewnie w męskim gronie.

przez jetodik 24 lip 2014, 21:05
inspektor_erektor, a jeszcze dojeździe na siłownie zapomniałem...zależy co kto lubi i jak podchodzi do treningu, dla mnie to był raczej dodatek niż pasja.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez carlosbueno 24 lip 2014, 21:05
kupmitrumne napisał(a):
Nameless napisał(a):

A co dalej?

Ja już jestem w takim wieku że ewentualni znajomi( których za wielu nie mam) są dawno sparowani, pożenieni, zdzieciowani, w przeszłości miałem takie możliwości ale brak mi było odwagi, czasami byłem zbyt wybredny a jak jakaś mi si ę spodobała to zawsze mnie olewała.
A na zlotach forumowych zawsze jest przewaga facetów i kiepsko kogoś wychaczyc gdy tylu zgłodniałych samców atakuje już często zresztą zajęta zwierzynę. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez inspektor_erektor 24 lip 2014, 21:05
kupmitrumne, ale jak ktoś sie wychował w towarzystwie samych facetów to jest problem. oni teraz mają laski i swoje życie a nie melanż i dyskoteki w bani

przez Arhol 24 lip 2014, 21:06
Oj tam, wiele jest związków, gdzie obie strony mają pusto w głowie, więc jakoś tam się dogadują. A zresztą kto powiedział, ze każdy związek musi być idealny :D

Ofc,że swój na swego trafi D: , a wymagania co do "jakości" relacji...jak z okiem demona,każdy ma własne .
Ideałów nie ma,nie było i nie będzie,sam fakt że jesteśmy ludziami - to potwierdza :mrgreen:
Bo w otoczeniu bogatych, albo przynajmniej średnio sytuowanych ludzi żyjesz. :D Ja znam takich wielu, bo studiują zaocznie, pracują w sklepach i stówa to jest żarcie na 2 tygodnie niekiedy. Z netem chodziło oczywiście o to, ze być może nie masz kontaków zbyt wielu z tymi ludżmi, którzy na takiej, dość niskiej, stopie finansowej żyją.

Średniaki jeśli już.
Jeśli studia zaoczne,to oczywiście,kasa na studia leci,w takim przypadku się zgodzę,że i ta stówa przysłowiowa może mieć znaczenie,jednak wydaje mi się że tyczy się to właśnie takich osób,ze studiami/bandą dziecek. Ale raczej ci z dzieciokami to nie mają czasu pierdnąć,co dopiero o siłce itd myśleć .

Ale coś nam z tematu zeszło : D...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez kupmitrumne 24 lip 2014, 21:07
poddaje się :hide:

przez inspektor_erektor 24 lip 2014, 21:08
carlosbueno napisał(a):Ja już jestem w takim wieku że ewentualni znajomi( których za wielu nie mam) są dawno sparowani, pożenieni, zdzieciowani, w przeszłości miałem takie możliwości ale brak mi było odwagi, czasami byłem zbyt wybredny a jak jakaś mi si ę spodobała to zawsze mnie olewała.
A na zlotach forumowych zawsze jest przewaga facetów i kiepsko kogoś wychaczyc gdy tylu zgłodniałych samców atakuje już często zresztą zajęta zwierzynę. :mrgreen:

jesteś geniuszem słowa pisanego carlos hehehe :P aż sobie wyobraziłem te gody na tym zlocie :mrgreen:

a tak ogólnie to praktycznie jakbym czytał siebie

Sortuj wg