Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Doberman 24 lip 2014, 17:07
Jak się ma mordę jak lump, to nawet czyste ciuchy nie pomogą.
Doberman

przez Aranjani 24 lip 2014, 17:09
pająk napisał(a):
deader napisał(a):
pająk napisał(a): i ...że ubiór + higiena osobista są kurfa ważne

No patrzcie, jednak coś więcej niż "trzeba działać"; trzeba działać i mieć do tego jakieś warunki, u ciebie - jak widać - dobre ciuchy i czyste pachy. To już coś więcej niż samo "trzeba działać" ;)

Dobre ciuchu to nie MARKOWE ciuchy ale czyste, zadbane,wyprasowane, podkreślający zalety - NIE WADY. Ot, żeby nie wyglądać jak lump or ubierany 30latek przez mamusię -_-

:great:
Aranjani

przez Śmiercionauta 24 lip 2014, 17:10
pająk, Ty pająku wredny dlaczego na zlot nie chcesz przyjechać. :mrgreen:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 24 lip 2014, 17:10
Aranjani jako już druga podkreśla że liczy się dobry wygląd i znajomość mody :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Aranjani 24 lip 2014, 17:15
deader, nie znajomosc mody... tylko schludny i zadbany wyglad ;) wyobrazasz sobie faceta w niewyprasowanej koszuli? Albo kobiete w pomietej sukience ?
Aranjani

przez Doberman 24 lip 2014, 17:18
Ja się już nie produkuję, bo z taką mordą jaką mam, to i tak nigdy nie znajdę dziewczyny.
Doberman

przez kupmitrumne 24 lip 2014, 17:19
deader napisał(a):
kupmitrumne napisał(a):Jak ktos się chce ze mną spotkac , żeby pogadać itp , to zapraszam do łodzi na piotrkowską , stawia mi piwo :D

Kolejne "coś więcej niż trzeba chcieć" - trzeba ci postawić piwo ;) I to tylko za pogawędkę...! ;)

nie trzeba ale moszna ;)

przez deader 24 lip 2014, 17:20
Aranjani napisał(a):deader, nie znajomosc mody... tylko schludny i zadbany wyglad ;) wyobrazasz sobie faceta w niewyprasowanej koszuli? Albo kobiete w pomietej sukience ?

OCZYWIŚCIE że tak, choćby ja nigdy ubrań swych nie zhańbiłem żelazkiem :mrgreen: Od razu też dodam że uwielbiam kobiety bez makijażu, wiec detale takie jak pomięta sukienka w ogóle nie przyciągają mojej uwagi.

I to się właśnie wiąże ze znajomością mody. Dla ciebie możliwe że będę wyglądał jak lump właśnie, bo zawsze łażę w niewyprasowanych bojówkach i koszulce; dla mnie zaś twoje wyobrażenie o porządnym ubiorze trąci szczyptą pedalstwa ;)

przez Reiben 24 lip 2014, 17:21
ja nie nie powinienem też się tu wypowiadać bo przecież ja moczyłem!!

trumnia no a ty jesteś taka na pewno, że po stosunku przyniesiesz też obiad do łóżka i zmrożony cydr ze świeżych polskich jabłek czy tylko taki pic na wodę marketing i jak bym zrobił swoje to nagle by się okazało, że kran ci cieknie, żarówka w klopie się spaliła itp. itd. co?!

-- 24 lip 2014, 17:22 --

a ty pajonk już tak się nie wymądrzaj bo wezmę któregoś dnia długą kreskę wypiję litr cydru i przyjdę obsikać ci kwiatki w ogródku
Reiben

przez pająk 24 lip 2014, 17:23
deader napisał(a):
pająk napisał(a):Dobre ciuchu to nie MARKOWE ciuchy ale czyste, zadbane,wyprasowane, podkreślający zalety - NIE WADY. Ot, żeby nie wyglądać jak lump or ubierany 30latek przez mamusię -_-

Czyli chodzi o coś jeszcze więcej niż pieniądze - o znajomość tego co ktoś, choćby ty, uznaje za wyglądanie jak lump. A to prowadzi do gorszego wniosku - że jednak ocenia się książkę po okładce; a tyle tu czytałem że liczy się wnętrze, nie wygląd :D

PO OKŁADCE? jak mi przyjdziesz z śmierdzącym odeechem, tłustym włosem i śmierdziec będziesz na 4metry to sorry, takiej książki nawet ślepa laska nie weżmie -_-
Ty byś taką wziął...proszę Cię deader, nie bądz obłudny.
pająk

przez deader 24 lip 2014, 17:24
Reiben napisał(a):ja nie nie powinienem też się tu wypowiadać bo przecież ja moczyłem!!

Ani ja, a i dziewczyny też już chyba białej sukni nie powinny zakładać do wesela, więc żaden to wyznacznik. Toż przecież właśnie z tego wypływa wiedza, a z wiedzy możliwość porady ;)
pająk napisał(a):PO OKŁADCE? jak mi przyjdziesz z śmierdzącym odeechem, tłustym włosem i śmierdziec będziesz na 4metry to sorry, takiej książki nawet ślepa laska nie weżmie -_-
Ty byś taką wziął...proszę Cię deader, nie bądz obłudny.

Nie jestem obłudny. Ja wprost mogę ci wymienić jakie standardy powinna spełniać kobieta. Właśnie ja nie będę gadał że "wystarczy chcieć" ;) Otóż trzeba jeszcze mieć warunki, ze tak to ujmę ;)
Ostatnio edytowano 24 lip 2014, 17:25 przez deader, łącznie edytowano 1 raz

przez pająk 24 lip 2014, 17:24
deader, kompletnie nie załapałeś tego co pisałam i dlatego pewnie masz tak jak właśnie z pannami masz 8)
pająk

przez kupmitrumne 24 lip 2014, 17:25
Reiben napisał(a):ja nie nie powinienem też się tu wypowiadać bo przecież ja moczyłem!!

trumnia no a ty jesteś taka na pewno, że po stosunku przyniesiesz też obiad do łóżka i zmrożony cydr ze świeżych polskich jabłek czy tylko taki pic na wodę marketing i jak bym zrobił swoje to nagle by się okazało, że kran ci cieknie, żarówka w klopie się spaliła itp. itd. co?!

obiad do łóżka plus alkohol i utulam cie do snu :smile:

przez Aranjani 24 lip 2014, 17:26
deader napisał(a):
Aranjani napisał(a):deader, nie znajomosc mody... tylko schludny i zadbany wyglad ;) wyobrazasz sobie faceta w niewyprasowanej koszuli? Albo kobiete w pomietej sukience ?

OCZYWIŚCIE że tak, choćby ja nigdy ubrań swych nie zhańbiłem żelazkiem :mrgreen: Od razu też dodam że uwielbiam kobiety bez makijażu, wiec detale takie jak pomięta sukienka w ogóle nie przyciągają mojej uwagi.

I to się właśnie wiąże ze znajomością mody. Dla ciebie możliwe że będę wyglądał jak lump właśnie, bo zawsze łażę w niewyprasowanych bojówkach i koszulce; dla mnie zaś twoje wyobrażenie o porządnym ubiorze trąci szczyptą pedalstwa ;)

nie sądze że pedalstwem jest wyprasowanie sobie koszuli czy spodni...
Aranjani

Sortuj wg