Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez kapseicyna 20 lut 2013, 11:40
Saiga, ostatnio w grę komputerowa grałem jakieś 6-7 lat temu, wiec nie jestem na bieżąco :/ grałem w diablo I, a wyszła już III część, myślę żeby zakupić i zabić wolny czas (jestem na chorobowym)
kapseicyna

przez Arhol 20 lut 2013, 11:45
kapseicyna, III jest dosyć "jałowa" i drewniana,znudziłem się dość szybko.
Ale twoja decyzja,ja przynajmniej stwierdzam że kasa stracona :<,diablo 1 też mi nie pasowała, ale dwójka to było coś.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez kapseicyna 20 lut 2013, 11:48
Saiga, diablo III nie powala graficznie jak na te czasy, wiec przynajmniej by mi ruszyło na moim sprzęcie :D może polecisz jakiegoś morderce czasowego :twisted: ?
kapseicyna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonus 20 lut 2013, 11:50
Saiga, poza tym ciesze sie, ze w koncu poznalem kogos nowego :P
Calineczka1990, ja mialem taki sen, ze bylem z jakas dziewczyna na koncercie Hollywood Undead. Chlopaki pograli, a nastepnie czas i miejsce zmienilo sie na 20-lecie miedzywojenne w Polsce, gdzie sie okazalo, ze trwa mordowanie katolikow (wtf?). Ja z ta dziewczyna z koncertu znalezlismy sie w jakiejs rezydencji, gdzie sie okazalo, ze chca nas, katolikow, mordowac. I tu nastapilo takie chwilowe olsnienie, gdzie poczulem, ze kontroluje sen. Postanowilem walczyc wrecz z napastnikami (taekwondo w tych czasach jeszcze nie istnialo, wiec wtf po raz 2), ale okazalo sie, ze napastnicy to jacys mistrzowie sztuk walki, wiec powalczylem chwile i ucieklem (nie pamietam, czy ta dziewczyna tez) na prawoslawna Ukraine, gdzie pielgrzymke mial Jan Pawel II (w 20 leciu miedzywojennym!). Tam spotkalem znajomych i pogadalem z JPII i urwal mi sie sen. a Ty jaki se mialas?:P
anonus

przez Little Red Fox 20 lut 2013, 11:52
anonus, śnił mi się koniec świata i meteoryty, które spadały na Rzym. W post apokaliptycznym krajobrazie rozdawałam dzieciom lizaki :shock:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez omeeena 20 lut 2013, 11:53
Cześć. Co tam?
kapseicyna, zmieniłeś zdanie?
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez anonus 20 lut 2013, 11:53
Calineczka1990, to i tak normalniejszy sen niz moj :P .
anonus

przez kapseicyna 20 lut 2013, 11:55
omeeena, nie, konto zostało dodane do usunięcia, po prostu nie wiem kiedy sfinalizują moja prośbę, ale pewnie niebawem.
kapseicyna

przez omeeena 20 lut 2013, 11:56
kapseicyna, zmieniasz image czy przenosisz się gdzie indziej?
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez kapseicyna 20 lut 2013, 11:58
omeeena, muszę pozamykać wszystko na jakiś czas, na parę lat.
kapseicyna

przez Little Red Fox 20 lut 2013, 12:00
anonus, ostatnio śniło mi się, że mój brat wypił truciznę z tojadu i umierał (powolną i bolesną śmiercią). Mój ojciec był Królem Wilków i mieszkał w wielkim zamczysku, nie widziałam go przez wiele lat, aż pewnego dnia zjawił się i kazał mi oraz mojemu bratu uciekać przed naszą matką, która podobno chciała rozpętać wojnę między rasową. Ogólnie pamiętam, że miałam w tym śnie fantastyczną suknię (coś w stylu steampunk), miałam diamentowy sztylet i zabijałam gigantyczne nietoperze z kuszy. Okazało się, że moi przodkowie wywodzili się z prastarego wilczego rodu, który miał objąć panowanie nad światem. Okazało się na koniec, że nasz ojciec chciał nas wykorzystać do spełnienia przepowiedni, ale jakoś sprytnie rzuciliśmy na niego klątwę, bo nasza matka była pół-nietoperzem, pół-czarownicą, która chciała nas ratować przed śmiercią :roll:

myślisz, że gdybym napisała na podstawie tego książkę, byłby to hit dla nastolatek? :D
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez anonus 20 lut 2013, 12:04
Calineczka1990, oj, bylby :D . Ale Ty przynajmniej masz spojne sny, a ja to mam takie fragmenty z dupy wziete :P .
anonus

przez Arhol 20 lut 2013, 12:04
kapseicyna, wow. (world of warcraft)
Calineczka1990, dobre : D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Śmiercionauta 20 lut 2013, 12:05
kapseicyna, jak lubisz "zabijacze czasu" to polecam League of Legends. :mrgreen:

Witam Was
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg