Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Snejana 02 sty 2013, 21:47
Tomcio Nerwica, taki horror-komedia, wszyscy sie zamieniają w zombie po ugryzieniu przez jakies tam zwierzątko, jak to oglądalam pare lat temu to ryczałam :why: tym razem ze śmiechu :D strasznie kiczowate :D chyba nawet na youtube jest, ale przy sąsiedzie się nie da oglądnąć, bo dla niego to za mały obraz bedzie i nie dowidzi :roll:
ok już się nie kręcę... ale... gdzie kawa? :shock:
jakoś nie mogę w to uwierzyć

no serio mówię! Mnie brat nie wierzy?
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Śmiercionauta 02 sty 2013, 21:56
carola, fajne zdiecja robisz :) masz oko

martwica mozgu pycha :P
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Adam Smith 02 sty 2013, 21:59
Snejana, o to można obejrzeć :D albo obejrzymy ten grunwald z sąsiadem ... chociaż nie znów muszę się zbierze na wspomnienia i będzie gadał przez cały film :? no już nalewam kawy , ale dziś tylko pół wiaderka , bo obiadu nie było :P
no serio mówię! Mnie brat nie wierzy?

chciałbym siostrze wierzyć , ale rozumu nie oszukam :D zaraz się można spodziewać odpowiedzi od siostry :D :
rozumu

czego ?
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 02 sty 2013, 22:11
Tomcio Nerwica, nie ja grunwaldu znowu nie zniosę... dostanę załamania nerwowego jak on sie znow we wspomieniach pogrąży :roll:
zaraz się można spodziewać odpowiedzi od siostry

też coś :roll: brat to mnie za dobrze zna, teraz nie mam co odpowiedzieć :-| ja bym mojego brata o brak rozumu miała posądzić? w zyciu :mrgreen: ja wiem, że brat ma rozum tylko go czasem nie używa ale przynajmnie zawsze bratu wierzę na słowo,a nie.. :P
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Arhol 02 sty 2013, 22:22
Straciłem orientacje w tej całej dyskusji, o chooj chodzi? :mrgreen: :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Śmiercionauta 02 sty 2013, 22:25
Saiga, nie jestes sam. :p
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Adam Smith 02 sty 2013, 22:26
Snejana, pamiętam jak zaczął beczeć przy napisach końcowych i powiedział " niech mnie ktoś przytuli :why: " , to siostra uciekła , bo niby musiała kolację zrobić i zostałem sam w tej niezręcznej sytuacji :P ... nigdy więcej :D
też coś brat to mnie za dobrze zna, teraz nie mam co odpowiedzieć ja bym mojego brata o brak rozumu miała posądzić? w zyciu ja wiem, że brat ma rozum tylko go czasem nie używa ale przynajmnie zawsze bratu wierzę na słowo,a nie..

siostra tak naprawdę mi nie wierzy , tylko tego nie mówi :D
Adam Smith

przez Snejana 02 sty 2013, 22:33
Tomcio Nerwica, chyba mu musimy żone znaleść, żeby go przytulała :D ale w sumie mógłby go brat przytulić nic by się nie stało :P
siostra tak naprawdę mi nie wierzy , tylko tego nie mówi

oszczerstwo :P czemu mialabym bratu nie wierzyc? :D
Saiga, luk_dig, ja też nie wiem o co chodzi :P

przez Adam Smith 02 sty 2013, 22:42
Snejana, kiedyś mi powiedział , ale to dawno temu , że siostra mu się podoba :D to mu powiedziałem " panie ta żmija ? sąsiad nie wie na co się pisze , zaraz powiem coś sąsiadowi , to mu się odechce takie głupich pomysłów ... " od tamtego czasu podrywa p. Irenkę z mięsnego :P
oszczerstwo czemu mialabym bratu nie wierzyc?

po prostu siostra nigdy mi nie wierzyła :D co ja mogę więcej powiedzieć :D
Adam Smith

przez Depresyjny :( 02 sty 2013, 22:48
Ale super Nowy Rok miałem :smile:
Depresyjny :(

przez Variable 02 sty 2013, 22:48
Ale przynudzacie :roll: :D
Variable

przez Snejana 02 sty 2013, 22:49
Tomcio Nerwica, to juz się sąsiadowi nie podobam? zostanę stara panną do konca życia :( a brat to mi ładną reklamę robi z tą żmiją, ty glupi ośle :P niech się lepiej za tą panią Irenkę nie zabiera, bo ona już 3 mężów uśmierciła :P
po prostu siostra nigdy mi nie wierzyła co ja mogę więcej powiedzieć

racja, żmija/krowa osłu nie powinna wierzyć :P

przez Adam Smith 02 sty 2013, 22:59
Snejana, no siostra zostanie starą panną , ale co poradzić takie życie :D :P osioł , ale nie na tyle głupi by żmij wierzyć :P podobno ci mężczyżni , nie wytrzymywali jej gadania i targnęli się na swoje życie , wtedy pomyślałem jakim cudem ja jeszcze żyje :P ale to tylko plotka , chodzą jeszcze takie , że rozprawiła się z nimi tasakiem :D
Adam Smith

przez Arhol 02 sty 2013, 23:01
żmiją

wiedźmą.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg